کد خبر : 209266
تاریخ انتشار : شنبه 14 اکتبر 2023 - 11:56
-

جامع ترین اطلاعات درباره دستگاه بسته بندی خشکبار و سود حاصل از آن

جامع ترین اطلاعات درباره دستگاه بسته بندی خشکبار و سود حاصل از آن

بسته بندی خشکبار از دیرباز بعنوان راهکاری جهت فروش بهتر و حفظ کیفیت محصول مورد استفاده قرار میگرفته است. با رشد جمعیت و نیاز به استفاده از خشکبار در محیط های گوناگون و نیز نیاز به عرضه این محصول در فروشگاههای متنوع، کم کم بسته بندی خشکبار از رشد بالایی برخوردار شد و تولیدکنندگان در

بسته بندی خشکبار از دیرباز بعنوان راهکاری جهت فروش بهتر و حفظ کیفیت محصول مورد استفاده قرار میگرفته است. با رشد جمعیت و نیاز به استفاده از خشکبار در محیط های گوناگون و نیز نیاز به عرضه این محصول در فروشگاههای متنوع، کم کم بسته بندی خشکبار از رشد بالایی برخوردار شد و تولیدکنندگان در این زمینه به استفاده از دستگاههای بسته بندی خشکبار بصورت صنعتی و تمام اتوماتیک روی آوردند. با توجه به تولید بالای خشکبار در ایران و مصرف این محصول در داخل و نیز صادرات آن به کشورهای دیگر، نیاز به استفاده از این نوع دستگاههای بسته بندی خشکبار افزایش یافته است و هم اکنون شاهد این هستیم که شرکت های زیادی در داخل ایران اقدام به طراحی و ساخت دستگاههای بسته بندی خشکبار در ابعاد و ظرفیت های متنوع میکنند. در این مقاله قصد داریم تا شما را با دستگاههای بسته بندی خشکبار آشنا کنیم و کمی درباره راه اندازی کسب و کار بسته بندی خشکبار، اطلاعاتی را به شما ارائه کنیم. پس با ما همراه باشید.

دستگاه بسته بندی خشکبار چیست؟

دستگاه بسته بندی خشکبار در واقع به دستگاهی گفته میشود که قابلیت بسته بندی و آماده سازی هر نوع خشکباری را در داخل بسته بندی هایی با وزن های متنوع و به اشکال مختلف داشته باشد. این نوع دستگاهها معمولا در رده دستگاههای توزین دار قرار میگیرند و با استفاده از توزین میتوانند وزن بسته ها را تعیین و برای پرکردن بسته ها اقدام کنند. خشکبار در رده محصولات گرانولی قرار میگیرد و دستگاههای بسته بندی گرانولی میتوانند جهت بسته بندی خشکبار مورد استفاده قرار بگیرند. البته که دستگاههای مختلفی جهت بسته بندی خشکبار مورد استفاده قرار میگیرند که در ادامه چند نمونه از آن ها را به شما معرفی میکنیم تا بتوانید در صورت نیاز از آن ها استفاده کنید.

انواع دستگاه بسته بندی خشکبار

اگر بخواهیم دستگاههای بسته بندی خشکبار را به انواع مختلفی تقسیم کنیم باید بگوییم که این نوع دستگاهها شامل انواع دستگاههای بسته بندی توزین دار در مدل های تک، دو، چهار و شش توزین تقسیم میشوند. این نوع دستگاههای بسته بندی خشکبار قابلیت بسته بندی محصولات را در سلفون های پلاستیکی و بصورت اشکال مختلف دارند. این نوع بسته بندی خشکبار از رایج ترین انواع بسته بندی محصولات در ایران است که توسط تولید کنندگان مورد استفاده قرار میگیرد. در ادامه چند نمونه از دستگاههای بسته بندی خشکبار را با جزئیات به شما معرفی خواهیم کرد.

دستگاه بسته بندی خشکبار توزین دار

دستگاههای توزین دار همانطور که از نامشان پیدا است دارای توزین هایی برای وزن کردن و بسته بندی محصولات هستند. هر چه میزان توزین ها افزایش پیدا کنند به همین منوال سرعت بسته بندی نیز افزایش پیدا خواهد کرد. دستگاههای بسته بندی توزین دار با استفاده از رول سلفون قرار گرفته در داخل آن ها میتوانند خشکبار را در وزن های 50 تا 1200 گرمی بسته بندی کنند. این نوع دستگاهها بصورت تمام اتوماتیک طراحی و ساخته میشوند و میتوانند با سرعت و دقت بالایی به بسته بندی انواع خشکبار بپردازند.

سرعت بسته بندی در این نوع دستگاهها بعنوان نمونه در دستگاههای چهار توزین و برای بسته های 900 گرمی چیزی در حدود 25 تا 35 بسته در دقیقه است. این نوع دستگاهها میتوانند انواع سلفون ضخیم و نازک را برای بسته بندی بصورت پاکتی و چهار طرف دوخت و… را آماده و به بازار عرضه کنند. دستگاه بسته بندی توزین دار دارای HMI و PLC است و بصورت کاملا فارسی قابل کنترل است.

دستگاه بسته بندی خشکبار دوی پک

دستگاه بسته بندی خشکبار دوی پک یکی از جدیدترین و البته خاص ترین دستگاههای بسته بندی موجود در ایران است که توسط شرکتی دانش بنیان با نام البرز ماشین کرج در سال گذشته به بازار عرضه شد. این دستگاه قابلیت پر کردن و بسته بندی پاکت های آماده را دارد. این پاکت ها میتوانند بصورت زیپ کیپ دار و یا ساده باشند. با قراردادن پاکت ها در داخل دستگاه، عملیات بسته بندی بصورت اتوماتیک آغاز میشود و دستگاه پاکت ها را باز و با محصول مورد نظر بسته بندی میکند. در پایان کار محصول شما در پاکت های آماده بسته بندی و آماده عرضه به بازار میشود.

اگر بخواهیم راجع به بخش فنی و مشخصات این نوع دستگاهها اطلاعاتی را ارائه کنیم میتوانیم بگوییم که این نوع دستگاهها قابلیت بسته بندی محصولات را در وزن های 50 تا 2000 گرم را دارند و میتوانند محصولات را در داخل این نوع پاکت ها پر کنند. عملیات پر کردن بصورت کاملا اتوماتیک انجام میگیرد و برای شروع پروسه بسته بندی فقط کافی است تا مخزن دستگاه را با استفاده از مواد پر کنید و سپس با قرار دادن پاکت ها داخل قسمت مربوطه دکمه بسته بندی و استارت را بفشارید. در هر دقیقه میتوانید بین 10 تا 15 بسته خشکبار را از این دستگاه تحویل بگیرید.

دستگاه بسته بندی خشکبار ساشه ای

دستگاه بسته بندی خشکبار ساشه ای نیز از انواع دستگاههای بسته بندی خشکبار محسوب میشود که میتواند محصولات را در بسته بندی های تک نفره و در ابعاد کوچک بسته بندی کند. دستگاههای بسته بندی ساشه ای ساخته شده اند تا محصولات را در بسته بندی های تک نفره و در ابعاد کوچک بسته بندی کنند. این نوع دستگاهها قابلیت بسته بندی کردن محصول در انواع جنس سلفون نازک و ضخیم را دارند و میتوانند با سرعت و دقت بالایی اقدام به بسته بندی خشکبار در این نوع وزن ها کنند.

در قسمت فنی شاهد این هستیم که دستگاه بسته بندی خشکبار ساشه ای میتواند در وزن های 2 تا 200 گرمی اقدام به بسته بندی محصولات کند. این نوع بسته بندی ها میتوانند برای محصولاتی نظیر پسته و بادام و… مورد استفاده قرار بگیرند. سرعت بسته بندی در این نوع دستگاهها چیزی بین 20 تا 30 بسته در دقیقه میباشد. حالت بسته بندی در این نوع دستگاهها بصورت کاملا اتوماتیک میباشد و نیاز به استفاده از نیروی اپراتور نیست.

سود بسته بندی خشکبار

حتما میدانید که در صورت انجام هر کاری در بخش بسته بندی شما یک ارزش افزوده ای به کالا اضافه خواهید کرد که میتوانید بابت آن هزینه ای دریافت کنید. در بخش خشکبار نیز میتوان با استفاده از بوجاری کردن و البته بسته بندی آن هزینه ای را دریافت کنید. در صورت بسته بندی شکیل خشکبار میتوانید فروش بالایی را نیز دریافت کنید. در سالهای اخیر شرکت ها و تولید کنندگان بسیاری در زمینه خشکبار اقدام به راه اندازی خط فرآوری و بسته بندی خشکبار کرده اند که هر کدام توانسته اند فروش بالایی را در صورت بسته بندی شکیل، و سرعت و دقت در پخش محصول کسب کنند. بسته بندی محصولاتی نظیر خشکبار با توجه به طول مدت نگهداری آن ها میتوانند از ریسک پایینی برخوردار باشند و فروش بالا و سود خوبی را نصیب تولید کننده کند.

خرید دستگاه بسته بندی خشکبار

خرید دستگاه بسته بندی خشکبار میتواند کاری بسیار آسان و در عین حال لذت بخش باشد در صورتیکه بدانید چه نوع دستگاهی را باید خریداری کنید. در ابتدای کار میبایست نیاز سنجی به عمل بیاورید و ظرفیت تولید را مشخص کنید تا بتوانید بهترین دستگاه را برای خرید انتخاب کنید. در صورتیکه نیاز به خرید دستگاه بسته بندی بصورت اینترنتی داشته باشید میتوانید از سایتهایی نظیر فامکو، البرز ماشین کرج و یا ویترین نت اقدام به خرید دستگاه بسته بندی خشکبار کنید. در صورت نیاز به خرید سنتی نیز میتوانید با مراجعه به درب کارخانه هایی نظیر البرز ماشین کرج اقدام به تست و خرید دستگاه بسته بندی خشکبار کنید. خوشحال میشویم تا در صورت داشتن تجربه کافی در زمینه بسته بندی خشکبار، نظرات و پیشنهادات خود را با ما در پایین همین مطلب در میان بگذارید.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

مجله سرگرمی و فناوری دیج مگ

قیمت یاب خریدینو

قیمت کامپیوتر گیمینگ

قیمت سیستم گیمینگ

لمینت متحرک دندان

قیمت فنس

قیمت خرید پترولیوم کک

عباس نادر روان شناس

پشتیسار

قیمت باطری ماشین

تدریس خصوصی زبان انگلیسی

وارد کننده صاعقه گیر الکترونیکی ساختمان

کلید حرارتی زیمنس (خرید از وارد کننده)

پکیج ویدئویی آموزشی قراردادهای EPC ( نشریه 5490

نمایندگی فروش تجهیزات آتش نشانی

آراد برندینگ

نظر سنجی انتخابات 1403

اخبار سلامت

دیزل ژنراتور

صیغه نامه برای هتل

سایت مدیر اکسپرت

خرید انواع هدایای تبلیغاتی خلاقانه

خرید دتکتور گاز از نماینده رسمی ایران

خرید صندل عمده

نحوه محاسبه اقساط

قیمت خرید تلویزیون زیر 5میلیون

صندلی آرایشگاه

زير نويس ساز

لمینت متحرک دندان

اهمیت استفاده از رپورتاژ

New punjabi songs

سامانه خودنویس

آزمایشات طب کار بدو استخدام

مرجع خرید و فروش هماتیت

سازمان امور مالیاتی

مانیتور دنا

شیشه ماشین

تشک دو نفره

دکتر علی پرند

https://nipoto.com/ethereum

خرید تابلو برق

خرید رپورتاژ آگهی

مایکروسافت

  شیائومی 

 سامسونگ 

 گوشی 

 مارک  

اینتل 

 گواهینامه

  قرمز  گورمن

  تبلت  آیفون 

 طراحی

  لایکا  تایوان 

 یوتیوب  

دوربین

  اندروید  

تاشو  

چین

  گلکسی

  پیکسل 

 ساعت 

 ای‌بی 

 هوشمند 

 سطح  

جدید  

شرکت 

 معرفی  

تجاری

  طرح