کد خبر : 202797
تاریخ انتشار : سه‌شنبه 4 اکتبر 2022 - 20:09
-

دانلود زیرنویس سریال Watchmen 2019 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال Watchmen 2019 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال Watchmen 2019 در جریان قتل عام تولسا در وال استریت سیاه در سال 1921، یک کودک سیاه پوست والدین خود O.B. و روت در هرج و مرج و اسکورت یک نوزاد یتیم به امن. نود و هشت سال بعد، افسر نقابدار چارلی ساتون پس از شلیک گلوله یکی از اعضای هفتمین کاوالری،

دانلود زیرنویس سریال Watchmen 2019 در جریان قتل عام تولسا در وال استریت سیاه در سال 1921، یک کودک سیاه پوست والدین خود O.B. و روت در هرج و مرج و اسکورت یک نوزاد یتیم به امن. نود و هشت سال بعد، افسر نقابدار چارلی ساتون پس از شلیک گلوله یکی از اعضای هفتمین کاوالری، یک گروه برتری طلب سفیدپوست، در بیمارستان بستری می شود. رئیس جاد کرافورد خواستار تلافی برای شکار تیرانداز است. آنجلا ابر خبر تیراندازی را می شنود و مظنونی را تحت عنوان شخصیت مخفی خود، خواهر شب، تعقیب می کند. آنجلا با کمک یکی دیگر از افسران پلیس لباس پوشیده، وید تیلمن / نگاه شیشه ای، موقعیت تیرانداز را در یک مزرعه گاوداری که توسط کاوالری استفاده می شود، کشف می کند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس سریال Watchmen 2019 - بلو سابتايتل

زیرنویس سریال Watchmen 2019 آنجلا، جاد و دیگر افسران آنها را شکار می کنند و تیراندازی را تحریک می کنند که منجر به کشته شدن همه اعضای کاوالری حاضر از جمله تیرانداز می شود. مدتی بعد، جاد در حالی که برای بازدید از ساتون به بیمارستان می رود، از روی یک نوار سنبله عبور می کند. آنجلا از کسی تماس می گیرد که به او دستور می دهد چیزی در یک درخت روستایی پیدا کند. او به سمت محل حرکت می‌کند، جایی که مرد سیاه‌پوست سالخورده‌ای را روی ویلچر زیر یک جاد حلق‌آویز پیدا می‌کند. در همین حال، یک ارباب پیر که در یک املاک روستایی نامشخص زندگی می کند، نمایشنامه ای به نام پسر ساعت ساز می نویسد و با دو خدمتکار خود “سالگرد” را جشن می گیرد.

در جنگ جهانی اول، O.B.، یک سرباز در ارتش آمریکا، تکه ای از تبلیغات آلمانی را به جیب می زند تا برابری نژادی آنها را به چالش بکشد. در حال حاضر، آنجلا پیرمردی را که زیر درخت پیدا کرده بود به مخفیگاه خود می برد. او می گوید که نامش ویل است و ادعا می کند که پدربزرگش است، که بعداً تأیید می کند. پلیس چندین مظنون از نیکسونویل را به ظن لینچ کردن جاد دستگیر می کند. ویل به آنجلا در مورد دوگانگی جاد هشدار می دهد که در ابتدا به آن شک دارد. با این حال، در حین جستجوی جاد، در حالی که خانه او را جستجو می کرد، لباس کوکلاکس کلان را در یک کمد مخفی پیدا می کند.

دانلود زیرنویس سریال نگهبانان 2019 او از ویل می پرسد که او از کجا می دانست، اما فایده ای نداشت، بنابراین او را دستگیر می کند. همانطور که او را در ماشینش می‌گذارد، یک هواپیمای پرنده آهنربای الکتریکی را رها می‌کند و وسیله نقلیه را با ویل در داخل می‌برد و تبلیغاتی را که پدرش به او داده بود، رها می‌کند. در همین حال، لرد به تماشای خادمانش آقای فیلیپس و خانم کروکشنکس می‌نشیند که نمایشنامه‌اش را اجرا می‌کنند: بازگویی ریشه‌های دکتر منهتن. لرد فیلیپس را به عنوان بخشی از نمایشنامه می سوزاند و نام یکی از دیگر خدمتکارانش – شبیه سازی های ظاهری فیلیپس و کروکشنکس – را “آقای فیلیپس” جدید می گذارد.
پس از جعل سرقت از بانک برای بیرون کشیدن آقای سایه هوشیار، مامور لوری بلیک از گروه ویژه ضد هوشیاری اف‌بی‌آی از سوی اف‌بی‌آی و سناتور جو کین جونیور درخواست می‌شود تا در مورد قتل جاد تحقیق کنند. لوری پلیس تولسا را ​​که مظنونان کاوالری را دستگیر می کند، ردیابی می کند و از مراسم خاکسپاری جاد مطلع می شود، جایی که با آنجلا تماس برقرار می کند. یکی از اعضای کاوالری با پوشیدن جلیقه انتحاری تلاش می کند جو را بگیرد، اما لوری او را می کشد در حالی که آنجلا سایر شرکت کنندگان را نجات می دهد. بعداً، لوری با آنجلا صحبت می‌کند و در مورد آج‌های ویلچر در لینچ کردن جاد و کمد مخفی جاد صحبت می‌کند. به او هشدار داد که از جاد محافظت نکند. در آن شب، لوری از یک باجه تلفن ویژه برای گفتن یک “جوک آجری” به دکتر منهتن در حالی که او در مریخ است استفاده می کند. با رفتنش، ماشین خالی آنجلا جلویش می افتد. او به بالا نگاه می کند، مریخ را می بیند و می خندد. در همین حال، لرد یک لباس محافظ را با یک کلون فیلیپس آزمایش نمی کند. او یک گاومیش کوهان دار را برای پوست ضخیم‌ترش شکار می‌کند، اما «سرپرست بازی» او را متوقف می‌کند، که بعداً برای یادآوری شرایط زندانش می‌نویسد. لرد در نامه ای با تأیید این شرایط پاسخ می دهد و آن را به عنوان آدریان ویدت امضا می کند و دوباره با لباس اوزیماندیاس به شکار می رود.
لیدی تریو زمین کشاورزی یک زوج اوکلاهاما را درست چند لحظه قبل از سقوط یک شی از فضا به ملک آنها خریداری می کند تا مالکیت آن را ادعا کند. آنجلا در مرکز میراث با والدین ویل آشنا می شود، وقتی صدای تصادف ماشینش را در بیرون می شنود و با لوری ملاقات می کند و یک بطری قرص داخل آن پیدا می کند. بعداً، آنجلا بطری قرص و لباس KKK جاد را با وید ترک می‌کند و موفق نمی‌شود یک مراقب ناشناس را که شاهد دور انداختن ویلچر ویل بوده، دستگیر کند. لوری اثر انگشت ویل را در ماشین آنجلا پیدا می کند و همچنین ارتباطی با مرکز تریو در ساعت هزاره پیدا می کند. تریو لیستی از افرادی که به پهپادهای سبک وزن جدید دسترسی دارند را در اختیار آنها قرار می دهد و به زبان ویتنامی، به آنجلا می گوید که ویل از خود می پرسد که آیا بطری قرص را دریافت کرده است. در آن شب، تریو با ویل در مورد اینکه با آنجلا روبه‌رو است صحبت می‌کند، اما با توجه به اتفاقاتی که در چند روز آینده به سرانجام می‌رسد، او ترجیح می‌دهد که خودش آن را بفهمد. در همین حال، ویدت جنین‌ها را از یک دریاچه جمع‌آوری می‌کند تا کلون‌های جدید فیلیپس و کروک‌شانکس را پس از کشتن همه آن‌های موجود رشد دهد. وید با کمک آنها اجساد مرده را با منجنیق پرتاب می کند تا محدودیت های زندان خود را آزمایش کند.

زیرنویس سریال Watchmen 2019 - بلو سابتايتل

زیرنویس Watchmen 2019 وید به عنوان یک بازمانده از حمله ماهی مرکب ویدت در سال 1985 از PTSD رنج می برد. لوری میز وید را حشره می کشد و متوجه می شود که آنجلا از او در مورد قرص ها پرسیده است. همسر سابق وید، سینتیا، به او می گوید که این قرص ها نوستالژی هستند که حاوی خاطرات دیگران است. کاوالری وید را به انباری می کشاند، جایی که در حال آزمایش یک پورتال انتقال از راه دور هستند. جو توضیح می دهد که هم او و هم جاد اعضای کاوالری هستند که سعی می کنند آنها را کنترل کنند. جو پس از نشان دادن ویدئویی که وید یک روز قبل از حمله سال 1985 تهیه کرده بود و خطاب به رئیس جمهور آینده ردفورد، برنامه بلندمدت خود را توضیح می داد، از وید کمک می کند تا بداند آنجلا در مورد مرگ جاد چه می داند. تکان دادن وید تا قلبش. روز بعد در ایستگاه، وید به آنجلا می‌گوید که پدربزرگش پشت مرگ جاد بوده است. لوری این را می شنود و آنجلا را دستگیر می کند، اما نه قبل از خوردن قرص ها. وید پس از پایان کار به خانه برمی گردد و اعضای کاوالری با اسلحه از راه می رسند. مشخص می شود که زندان وید در قمر مشتری قرار دارد، زیرا او بدن های یخ زده خدمتکاران را برای املای “نجات من” ترتیب می دهد تا برای یک کاوشگر فضایی در حال عبور قابل مشاهده باشند. با این حال، او دوباره به زندان کشیده می شود و توسط نگهبان بازی دستگیر می شود.
لوری سعی می کند قبل از شروع نوستالژی، آنجلا را با درمان موافقت کند، اما دومی شروع به تجربه خاطرات پدربزرگش می کند. در سال 1938، ویل به اداره پلیس نیویورک ملحق شد که مملو از نژادپرستی است. پس از کشف نقشه ای به نام «سیکلوپ»، افسران سفیدپوست همکارش او را کتک زدند و از درخت آویزان کردند و در آخرین لحظه او را قطع کردند تا به او هشدار دهند که در امور سفیدپوستان دخالت نکند. در حالی که به خانه می رفت، کاپتی را که پلیس سفیدپوست هنگام حلق آویز کردنش بر سرش گذاشته بود، دوباره می پوشاند و با مردانی که به یک زوج جوان حمله می کنند، مبارزه می کند. روز بعد او را قهرمان می نامند و با حمایت همسرش جون، شخصیت «عدالت کلاهدار» را به خود می گیرد. ویل توسط کاپیتان متروپلیس برای پیوستن به Minutemen دعوت می شود و در حالی که ژوئن باردار می شود با او رابطه برقرار می کند. وقتی ویل متوجه می‌شود که «سیکلوپ» نقشه‌ای از سوی KKK برای هیپنوتیزم کردن سیاه‌پوستان برای برانگیختن شورش‌ها در میان خودشان است، ویل برای خنثی کردن این طرح از Minutemen درخواست کمک می‌کند، اما کاپیتان متروپلیس امتناع می‌کند. ویل که خشمگین شده بود به تنهایی عملیات را خنثی می کند و همه درگیران را می کشد. جون که از عصبانیت تمام کننده ویل شوکه شده است، او را ترک می کند و پسرشان را به «خانه» به تولسا می برد. در زمان حاضر، ویل از شکل تغییر یافته فناوری هیپنوتیزم استفاده می کند تا جاد خود را حلق آویز کند. آنجلا در محوطه تریو از خواب بیدار می شود و متوجه می شود که تریو او را به دلیل مصرف بیش از حد نوستالژی معالجه کرده است.

زیرنویس سریال Watchmen 2019 - بلو سابتايتل

زیرنویس سریال نگهبانان 2019 آنجلا همچنان برای نوستالژی مورد درمان قرار می گیرد زیرا خاطرات او از از دست دادن والدین و مادربزرگش ژوئن در ویتنام با خاطرات ویل آمیخته شده است. او همچنین می‌فهمد که باجه‌های تلفن منهتن ظاهراً به مسیر مریخ به تأسیسات تریو متصل هستند، قبل از اینکه خود تریو به او بگوید منهتن در واقع روی زمین است، در تولسا، در لباس انسان. پس از اطلاع از نقشه کاوالری برای تصرف و نابودی منهتن برای تبدیل شدن به او، تریو قصد دارد ساعت هزاره را در عرض یک ساعت فعال کند تا جهان را نجات دهد. آنجلا رها می‌شود، با عجله به خانه می‌رود و به کال می‌گوید که او را به عنوان یک شوهر دوست دارد – و او را به نام جان صدا می‌کند – قبل از اینکه سر او را به داخل فرو برد و یک دیسک کوچک به شکل نماد منهتن را بیرون آورد و باعث می‌شود بدنش آبی بدرخشد. لوری می‌رود تا درباره مرگ همسرش با جین کرافورد صحبت کند، اما در یک تله می‌افتد و به مقر کاوالری برده می‌شود، جایی که جو نقشه آنها را برای تصرف منهتن برای بازگرداندن برتری سفیدپوستان فاش می‌کند. پتی شریک لوری سعی می کند وید را ردیابی کند و متوجه می شود که پناهگاه او پر از کاوالریمن های مرده است، اما هیچ نشانی از او وجود ندارد. در همین حال، ویدت توسط سرپرست بازی تحت یک محاکمه یک ساله قرار می گیرد، که او به عنوان یک مسخره رفتار می کند.
در ویتنام سال 2009، دکتر منهتن به آنجلا نزدیک می‌شود و با ایجاد یک تخم مرغ از هوای رقیق، او را متقاعد می‌کند که فریبکار نیست. او سعی می کند آنجلا را متقاعد کند که شب بعد با او شام بخورد، زیرا آنها بعداً عاشق خواهند شد. آنجلا به شدت مشکوک است، اما منهتن پس از توضیح تجربه غیرخطی خود با زمان، توضیح می‌دهد که از سال 1985 در اروپا زندگی می‌کند و در سال 2019، درست زمانی که قرار است او را بگیرند، عاشق او خواهد شد. توسط کاوالری هفتم او توضیح می‌دهد که چگونه هویت کال را برای ترکیب کردن انتخاب کرده است، و از دستگاهی استفاده می‌کند که توسط Veidt ساخته شده است تا هویت واقعی خود را فراموش کند تا زمانی که آنجلا آن را حذف کند. به درخواست وید، منهتن او را به اروپا منتقل کرد، و همچنین از ویل دیدن کرد تا او را تشویق کند تا در سال 2019 به آنجلا کمک کند. آنجلا که در سال 2019 با منهتن صحبت می کرد، از او می خواهد که در سال 2009 از ویل بپرسد که او چگونه از اسرار جاد مطلع بوده است، اما متوجه می شود که او این را به من گفته است. ایده به ویل همین الان. همانطور که کاوالری آماده حمله می شود، آنجلا برای محافظت از منهتن می رود، که این را لحظه ای می بیند که عاشق او شده است و به او کمک می کند تا آنها را دفع کند. دانستن آخرین عضو کاوالری زنده ماند تا از توپ تاکیون برای دستگیری او استفاده کند. در سال 2009، آنجلا پیشنهاد شام منهتن را پذیرفت. در یک صحنه پس از اعتبار، نگهبان بازی کیک سالگرد دیگری به ویدت اسیر می دهد. وید نعل اسبی را پیدا می کند که داخل آن پخته شده است و با خوشحالی شروع به حفر یک تونل فرار می کند.

زیرنویس Watchmen 2019 - بلو سابتايتل

زیرنویس نگهبانان 2019 وید، با نوشتن «دخترم را نجات بده» در اروپا، در فضاپیمای تریو سوار شد. تریو می‌خواهد پدرش و بیان، شبیه‌سازی شده از مادرش، هنگام فعال کردن ماشینی که برای ربودن قدرت منهتن برای خودش ساخته است، حضور داشته باشند. کاوالری که با رهبران Cyclops کار می کنند، منهتن را تصرف می کنند در حالی که جو آماده می شود تا قدرت های خود را به دست بگیرد. لوری متوجه می شود که وید زنده است و به عنوان یکی از اعضای کاوالری مبدل شده است. درست همانطور که کاوالری سیستم خود را فعال می کند، تریو تنظیمات را به مرکز شهر تولسا از راه دور منتقل می کند، متوجه می شود که جو در تراوش حل شده است و رهبران Cyclops را می کشد. قبل از اینکه تریو او را بکشد، منهتن از حواس پرتی برای انتقال وید، لوری و وید به کارناک استفاده می کند، جایی که وید سیستم باران مرکب خود را دوباره کار می کند تا ماهی مرکب یخ زده را بفرستد تا دستگاه تریو را پودر کند. کشتن تریو در این روند. آنجلا در تئاتری که ویل و فرزندانش در آنجا هستند، پناه می‌گیرد، جایی که ویل توضیح می‌دهد که منهتن با او کار کرده بود تا این نتیجه ضروری را به دست آورد. لوری و وید وید را با استفاده از یک کپی از ویدئوی 1985 به دادگاه می کشانند. آنجلا هنگام تمیز کردن تخم‌مرغ‌های شب قبل، اظهارات منهتن در مورد انتقال قدرت‌هایش از طریق یک رسانه ارگانیک را به یاد می‌آورد. آنجلا با یافتن یک تخم مرغ شکسته آن را می خورد و سعی می کند همانطور که شب قبل منهتن را دیده بود روی آب راه برود.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

مجله سرگرمی و فناوری دیج مگ

قیمت یاب خریدینو

قیمت کامپیوتر گیمینگ

قیمت سیستم گیمینگ

لمینت متحرک دندان

قیمت فنس

قیمت خرید پترولیوم کک

عباس نادر روان شناس

پشتیسار

قیمت باطری ماشین

تدریس خصوصی زبان انگلیسی

وارد کننده صاعقه گیر الکترونیکی ساختمان

کلید حرارتی زیمنس (خرید از وارد کننده)

پکیج ویدئویی آموزشی قراردادهای EPC ( نشریه 5490

نمایندگی فروش تجهیزات آتش نشانی

آراد برندینگ

نظر سنجی انتخابات 1403

اخبار سلامت

دیزل ژنراتور

صیغه نامه برای هتل

سایت مدیر اکسپرت

خرید انواع هدایای تبلیغاتی خلاقانه

خرید دتکتور گاز از نماینده رسمی ایران

خرید صندل عمده

نحوه محاسبه اقساط

قیمت خرید تلویزیون زیر 5میلیون

صندلی آرایشگاه

زير نويس ساز

لمینت متحرک دندان

اهمیت استفاده از رپورتاژ

New punjabi songs

سامانه خودنویس

آزمایشات طب کار بدو استخدام

مرجع خرید و فروش هماتیت

سازمان امور مالیاتی

مانیتور دنا

شیشه ماشین

تشک دو نفره

دکتر علی پرند

https://nipoto.com/ethereum

خرید تابلو برق

خرید رپورتاژ آگهی

مایکروسافت

  شیائومی 

 سامسونگ 

 گوشی 

 مارک  

اینتل 

 گواهینامه

  قرمز  گورمن

  تبلت  آیفون 

 طراحی

  لایکا  تایوان 

 یوتیوب  

دوربین

  اندروید  

تاشو  

چین

  گلکسی

  پیکسل 

 ساعت 

 ای‌بی 

 هوشمند 

 سطح  

جدید  

شرکت 

 معرفی  

تجاری

  طرح