کد خبر : 202519
تاریخ انتشار : دوشنبه 26 سپتامبر 2022 - 20:06
-

دانلود زیرنویس فیلم Heroes for Sale 1933 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Heroes for Sale 1933 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Heroes for Sale 1933 قهرمانان برای فروش (1933) یک فیلم درام آمریکایی پیش کد به کارگردانی ویلیام ولمن با بازی ریچارد بارتلمس، آلین مک ماهون و لورتا یانگ است که توسط برادران وارنر و فرست نشنال پیکچرز منتشر شده است. نسخه اصلی 76 دقیقه ای گم شده در نظر گرفته می شود.

دانلود زیرنویس فیلم Heroes for Sale 1933 قهرمانان برای فروش (1933) یک فیلم درام آمریکایی پیش کد به کارگردانی ویلیام ولمن با بازی ریچارد بارتلمس، آلین مک ماهون و لورتا یانگ است که توسط برادران وارنر و فرست نشنال پیکچرز منتشر شده است. نسخه اصلی 76 دقیقه ای گم شده در نظر گرفته می شود. یک نسخه 71 دقیقه ای از Turner Entertainment در دسترس است.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Heroes for Sale 1933 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Heroes for Sale 1933 یک کهنه سرباز جنگ جهانی اول، توماس هلمز (ریچارد بارتلمس)، تلاش می کند تا راه خود را در زندگی غیرنظامی تقریباً از هر نظر قابل تصور باز کند. در صحنه ابتدایی فیلم، تام و دوستش در ماموریتی هستند که با دستگیری یک سرباز آلمانی اطلاعات جمع آوری کنند. دوست تام، پسر بانکدار، راجر وینستون (گوردون وستکات)، با وحشت، از ترک سوراخ پوسته امتناع می کند تا تام داوطلب می شود تا تنها برود.

او یک آلمانی را اسیر می کند اما ظاهرا کشته می شود. در واقع او فقط زخمی شده است و آلمانی ها او را برای بهبودی به بیمارستان خود می برند. دوست او راجر وینستون با سرباز آلمانی اسیر شده به امنیت خطوط آمریکایی باز می گردد و به خاطر آن مدال دریافت می کند. تلاش های ضعیف او برای امتناع از اعتبار به عنوان تواضع رد می شود و او به عنوان یک قهرمان آراسته به خانه می آید. در دوران اسارت تام، پزشکان آلمانی درد او را با مرفین درمان می کنند و او به این ماده مخدر معتاد می شود. پس از بازگشت تام از جنگ، راجر از شرم به او پیشنهاد کار در بانک پدرش را می دهد.

دانلود زیرنویس فیلم قهرمانان برای فروش 1933 اما اعتیاد تام به قیمت کارش تمام می شود. او به عنوان یک معتاد، محبوس و درمان شده در یک پناهگاه، در سال 1922، بیکار و تنها بیرون آمد. مادرش در حالی که او نبود، ظاهراً از شرم و اندوه فوت کرده است. او که به شیکاگو می رود، در آپارتمانی روی یک غذاخوری که توسط پاپ دنیس (چارلی گریپیوین) مهربان و دخترش مری (آلین مک ماهون) اداره می شود، اتفاق می افتد. تام در یک لباسشویی شغل پیدا می کند و با روث لورینگ (لورتا یانگ) عاشقانه می شود. تام که همیشه پیشرو است، بهتر از سایر رانندگان در مسیرش خوب می شود و ترفیع کسب می کند. یک مخترع رادیکال خشن (رابرت بارات) ماشینی ابداع می کند که شستن و خشک کردن لباس ها را آسان تر می کند و تام همکار خود را وادار می کند تا پول جمع آوری کنند تا برای ثبت اختراع آن بپردازند. شرکت خشکشویی ماشین آلات را می پذیرد، اما فقط به شرط تام که هیچ یک از کارگران کارخانه شغل خود را به خاطر آن از دست نمی دهند. موفقیت و ازدواج از آن اوست. سپس رئیس شرکت، آقای گیبسون (گرنت میچل) خوش قلب می میرد. مالکیت جدید تصمیم به شکستن معامله و اتوماسیون لباسشویی می گیرد و اکثر کارمندان خود را از کار می اندازد، از جمله تام.

زیرنویس فیلم Heroes for Sale 1933 - بلو سابتايتل

زیرنویس Heroes for Sale 1933 کارمندان اخراجی خشمگین و عصبانی به سمت کارخانه می روند تا ماشین ها را نابود کنند، زیرا تام تمام تلاش خود را می کند تا آنها را متوقف کند. در شورش با پلیس که به دنبال آن رخ می دهد، روث در تلاش برای پیدا کردن او کشته می شود و او به عنوان یکی از رهبران اوباش دستگیر می شود. تام به مدت پنج سال زندانی شد. در این میان، اختراعی که او به امور مالی کمک کرد همچنان در سراسر کشور به فروش می‌رسد و افراد بی‌شماری دیگر را بیکار می‌کند. وقتی تام بیرون می‌رود، سال 1932 است، قلب رکود. او که به طرز غیرقابل تصوری ثروتمند است، از گرفتن درآمدی که تاکنون بالغ بر پنجاه هزار دلار است، خودداری می کند. در عوض، به صف بی‌پایان گرسنه و بیکار که به دنبال کمکی به رستورانی که پاپ دنیس و مری اداره می‌کنند، می‌رسد. هنگامی که “شورش سرخ” شروع می شود، شهر محلی “جوخه سرخ” تام را دستگیر کرده و او را از شهر بیرون می کند.

زیرنویس فیلم قهرمانان برای فروش 1933 بدون کار، در رحمت جامعه ای که در آن مردان بیکار به افراد بیکار تبدیل می شوند و هر جامعه ای به آنها دستور می دهد که به حرکت خود ادامه دهند، تام خود را در یک زاغه نشین سرگردان، در کنار راجر، رفیق قدیمی ارتشش، می یابد. راجر وینستون نیز ویران شده است. پدرش از بانک دزدی کرد و وقتی افشا شد، خودش را کشت. راجر مدتی را در زندان گذراند. اکنون هیچ کدام از آنها هیچ چشم اندازی، هیچ آینده ای ندارند. تفاوت این است که تام، در یک سخنرانی هیجان‌انگیز، اعتقاد خود را به این امر نشان می‌دهد که آمریکا می‌تواند خود را بازگرداند و خواهد کرد، که او می‌تواند رکود را لیس بزند. او همچنان تحت هدایت مقامات، بدون چشم‌انداز چشم‌انداز، به پیش می‌رود و مصمم است که این پایان کار نیست. و برگشت به ناهارخوری، صف نیازمندان همچنان در خیابان امتداد می‌یابد، همه آن‌ها از بودجه‌ای که او فراهم کرده تغذیه می‌شوند، و روی دیوار لوحی از او برای هدیه‌اش تجلیل می‌شود. فیلم با نگاه پسرش به مری پایان می‌یابد که وقتی بزرگ شد، می‌خواهد مثل پدرش باشد. پیام واضح است: یک قهرمان در جنگ، تام هنوز یک قهرمان است.

زیرنویس Heroes for Sale 1933 - بلو سابتايتل

Heroes for Sale در یکی از تاریک ترین نقاط رکود منتشر شد. دیدگاه‌های آن نسبت به جامعه آمریکا به‌ویژه تاریک بود. پلیس برای ضرب و شتم تظاهرکنندگان و آزار و اذیت مردمی که آنها را رادیکال های خطرناک می دانند، وجود دارد، جوخه های آنها کمی بهتر از باندهای هوشیار هستند. دادگاه ها بی عدالتی را رفع می کنند. بانکداران کلاهبردار هستند، تاجران صادقی که بیش از کسانی هستند که فقط به سود خود و به ضرر کارگران اهمیت می دهند. حتی رادیکال کمیک در ابتدای فیلم که به پول درآمده بود، به یک داروینیست اجتماعی تبدیل شده است که هیچ اهمیتی به نیازمندان نمی‌دهد و فقط به خاطر خودش است. برای مخاطبانی که انتظار پایان خوشی را دارند، مرگ ناگهانی و خشونت آمیز همسر تام، روث، شوکه کننده است. جایی که از ابتدا اشاره می‌شود که مری نیز عاشق تام است، و در فرمول متداول فیلم از اواخر دهه 1930، مخاطبان ممکن است انتظار داشته باشند که در پایان فیلم با هم به پایان برسند، چنین پیوندی اتفاق نمی‌افتد. و با این حال، برخلاف فیلم من فراری از یک باند زنجیره ای در سال 1932، Heroes for Sale تغییر در خلق و خوی خود را با شروع New Deal نشان می دهد. نه با ناامیدی، بلکه با ابراز امیدواری، نه فقط در سخنرانی تام، بلکه در تصویری که از نیازمندان مراقبت می شود. در واقع، تام برای ابراز اطمینان خود، به طور خاص به سخنرانی افتتاحیه فرانکلین دلانو روزولت اشاره می کند – که در عکس برادران وارنر، نباید خیلی تعجب آور باشد: برادران وارنر نسبت به بسیاری از استودیوهای بزرگ دیگر نسبت به نیو دیل دوستانه تر بود، همانطور که فیلم ها توجه بیشتری به محیط شهر بزرگ و اعضای طبقه کارگر داشتند.

زیرنویس قهرمانان برای فروش 1933 - بلو سابتايتل

زیرنویس قهرمانان برای فروش 1933 این فیلم نقدهای مثبتی دریافت کرد. بر اساس 8 بررسی، با میانگین امتیاز 10/8.13 در Rotten Tomatoes دارای 75% تاییدیه است. بن ساکس از شیکاگو ریدر در یک نقد مثبت اظهار داشت: “ولمن حجم شگفت انگیزی از رویدادهای روایی را در زمان کوتاه پخش می کند، با پیشرفت های بیشتری در هر ده دقیقه از آنچه اکثر تولیدات هالیوودی معاصر به طور کامل پوشش می دهند. کمونیست ها و سرمایه داران به طور یکسان».

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

قیمت یاب خریدینو

قیمت کامپیوتر گیمینگ

قیمت سیستم گیمینگ

لمینت متحرک دندان

قیمت فنس

قیمت خرید پترولیوم کک

عباس نادر روان شناس

پشتیسار

قیمت باطری ماشین

تدریس خصوصی زبان انگلیسی

وارد کننده صاعقه گیر الکترونیکی ساختمان

کلید حرارتی زیمنس (خرید از وارد کننده)

پکیج ویدئویی آموزشی قراردادهای EPC ( نشریه 5490

نمایندگی فروش تجهیزات آتش نشانی

آراد برندینگ

نظر سنجی انتخابات 1403

اخبار سلامت

دیزل ژنراتور

صیغه نامه برای هتل

سایت مدیر اکسپرت

خرید انواع هدایای تبلیغاتی خلاقانه

خرید دتکتور گاز از نماینده رسمی ایران

خرید صندل عمده

نحوه محاسبه اقساط

قیمت خرید تلویزیون زیر 5میلیون

صندلی آرایشگاه

زير نويس ساز

لمینت متحرک دندان

اهمیت استفاده از رپورتاژ

New punjabi songs

سامانه خودنویس

آزمایشات طب کار بدو استخدام

مرجع خرید و فروش هماتیت

سازمان امور مالیاتی

مانیتور دنا

شیشه ماشین

تشک دو نفره

دکتر علی پرند

https://nipoto.com/ethereum

خرید تابلو برق

خرید رپورتاژ آگهی

مایکروسافت

  شیائومی 

 سامسونگ 

 گوشی 

 مارک  

اینتل 

 گواهینامه

  قرمز  گورمن

  تبلت  آیفون 

 طراحی

  لایکا  تایوان 

 یوتیوب  

دوربین

  اندروید  

تاشو  

چین

  گلکسی

  پیکسل 

 ساعت 

 ای‌بی 

 هوشمند 

 سطح  

جدید  

شرکت 

 معرفی  

تجاری

  طرح