کد خبر : 201955
تاریخ انتشار : چهارشنبه 14 سپتامبر 2022 - 18:43
-

دانلود زیرنویس فیلم The Catholic School 2021 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم The Catholic School 2021 داستان به این صورت شروع می شود: زنی صدایی را می شنود – شبیه فریاد کمک می کند – از آپارتمان خود در یک محله تونی در رم و با پلیس تماس می گیرد. افسران یونیفرم پوش از راه می رسند و دو دختر نوجوان را می بینند

دانلود زیرنویس فیلم The Catholic School 2021 داستان به این صورت شروع می شود: زنی صدایی را می شنود – شبیه فریاد کمک می کند – از آپارتمان خود در یک محله تونی در رم و با پلیس تماس می گیرد. افسران یونیفرم پوش از راه می رسند و دو دختر نوجوان را می بینند که در صندوق عقب یک فیات 127 قفل شده اند، بدنشان به طرز وحشیانه ای زخمی شده است. یکی از آنها، دوناتلا کولاسانتی 17 ساله، تکان خورده اما زنده است. دیگری، روزاریا لوپز 19 ساله، مرده است. دو نفر از مهاجمان آنها پیدا شده اند و دیگری که احتمالاً خبر داده شده است، متواری شده است.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم The Catholic School 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم The Catholic School 2021 قتل عام Circeo، همانطور که تجاوز و قتل شناخته شد، جامعه ایتالیا را تکان داد. سال 1975 بود و جنایت تهاجمی که توسط سه مرد جوان انجام شد که در سن لئونه ماگنو، یک دبیرستان معتبر کاتولیک پسرانه درس می‌خواندند، یادآور زن‌ستیزی، طبقه‌گرایی و فاشیسم در داخل کشور بود. ادواردو آلبیناتی در رمان سال 2016 خود، مدرسه کاتولیک، این داستان دلخراش را شرح داد. آلبیناتی در همان مدرسه متهم درس می خواند و داستان نیمه خودکار او از جنایت به عنوان دریچه ای برای بررسی محیط سمی و تناقضات ذاتی موسسه استفاده می کند. در نسخه سینمایی که برای اولین بار در ونیز به نمایش درآمد، استفانو موردینی، کارگردان ایتالیایی، رمان آلبیناتی را به یک تجربه سینمایی ناهموار و گاهی ناراحت‌کننده ترجمه می‌کند.

فیلم با صحنه ای دلهره آور از پسران زیبای این مدرسه کاتولیک در حال انجام تمرینات ورزشی در نزدیکی یک استخر شروع می شود – شات مسحورکننده ای که زبان بصری فریبنده فیلم را اعلام می کند. ادو (امانوئل ماریا دی استفانو) از طریق گویندگی صداگذاری، دانشجویان این موسسه انحصاری را معرفی می کند. اگرچه این فیلم تنها به سه مورد از آنها نیاز دارد، اما مدرسه کاتولیک به جزییات زندگی بسیاری از دانش آموزان می پردازد، شاید در تلاشی برای ترسیم پرتره ای از دنیایی که در آن زندگی می کردند.

وقتی صحبت از خدا و مدرسه به میان می آید، آربوس (جولیو فوچتی) باهوش ترین و شکاک ترین است. او می خواهد با فارغ التحصیلی زودهنگام فرار کند. بدخواهی او سطح بی نظیری از احترام را به او می دهد و او را از قلدری در امان می گذارد و او را از همکلاسی هایش جدا می کند. در طرف دیگر طیف مذهبی، جواکینو (آندره لینتوزی)، پسری آرام است که در خانه ای پرهیزگار بزرگ شده است. بعد پیچاتلو (الساندرو کانتالینی) می آید، تهدیدی که مادر جذابش (جاسمین ترینکا) با همکلاسی اش، استفانو جروی (گویدو کواگلیونه) بی دردسر است.

زیرنویس فیلم The Catholic School 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس The Catholic School 2021 پسرانی که بعداً به دوناتلا (بِنِدتا پورکارولی) و روزاریا (فدریکا تورچتی) تجاوز و آزار می‌دهند، بدون ترتیب خاصی، آنجلو (لوکا ورگونی) هستند، کسی که اشتهای ترسناکی برای خشونت دارد. آندره آ (جولیو پرانو)، که شهرت تهدیدآمیزش او را به چهره ای مرموز و مورد احترام در مدرسه تبدیل می کند. و جیانی (فرانچسکو کاوالو)، پسری لاغر اندام و مو بلند که رابطه پرتنش با پدر قدرتمندش به یکی از محورهای فیلم تبدیل می شود. علیرغم تفاوت های سنی و خلقی، این پسرها همه تحت قوانین ناگفته مردانگی اداره می شوند. باورها و رفتارهای آنها صرفاً تلاشی برای انجام آنچه فکر می کنند به معنای مرد بودن است. اگر به قدرت بازیگران اشاره نکنم، غافل خواهم شد. بازی‌های قوی بازیگرانی که نقش دانش‌آموزان را بازی می‌کنند، واقعاً فیلم را حفظ می‌کند.

مدرسه کاتولیک خود را به‌عنوان جدول زمانی رویدادهای قبل از کشتار Circeo اعلام می‌کند، با این حال سکانس‌های آغازین آن بیشتر شبیه یک سری مطالعات شخصیت‌ها هستند، طرح‌هایی که نشان می‌دهد مدرسه و جامعه بزرگ‌تر چگونه عمل می‌کنند. با ادو به عنوان راهنمای ما، اغلب با کمی سخت گیری، اسرار، فریب و روابط پولی را درک می کنیم. موردینی از نزدیک به زندگی پسران در خانه نگاه می‌کند و با حساسیت آن‌ها را بررسی می‌کند و از تعاملات آن‌ها با والدین و خواهر و برادرشان برای ترسیم پرتره‌ای از یک جامعه پولی استفاده می‌کند. به طور فزاینده ای مشخص می شود که والدین پسران خود را نه برای تحصیل، بلکه برای پناهندگی به این موسسه فرستاده اند. در اینجا، تحت هدایت مدیران سختگیر، پسران آنها از تأثیرات وحشتناک در امان خواهند بود. اما حقیقت شوم این است که پسران آنها خشن هستند.

زیرنویس فیلم The Catholic School 2021 - بلو سابتايتل

زمانی که مدرسه کاتولیک تغییر مسیر می دهد و شروع به تمرکز بر آنجلو، آندریا و جیانی می کند، تکان می خورد. شخصیت‌هایی که زمان زیادی را با آن‌ها سپری کرده بودیم، ناگهان بی‌ربط به نظر می‌رسند، و مهرهای زمانی – که می‌پرند و ترتیب منسجمی ندارند – پیروی از گاه‌شماری اولیه وقایع را دشوار می‌کند. اینکه چه چیزی پسران را به انجام چنین عمل شنیع سوق می دهد نیز کاملاً مشخص نیست. خود فیلم مانند دو پروژه مجزا به نظر می رسد که فقط با صداپیشگی ادو و فیلمبردار لوئیجی مارتینوچی با تصاویر غنی و طلایی مرتبط هستند.

البته راه هایی برای فیلم وجود دارد که هم جامعه را روانکاوی کند و هم این داستان دلخراش را بازگو کند، اما فیلمنامه موردینی که با همکاری ماسیمو گائودیوسو و لوکا اینفاسلی نوشته شده است، برای انجام این کار تلاش می کند. اگر هدف تأکید بر این بود که ارزش‌های فرضی این دسته از طبقه متوسط رو به بالا چگونه فرو می‌ریخت، شاید منطقی‌تر بود که فیلم را با پایان آن شروع کنیم و سپس زمان بیشتری را صرف آنچه که پس از پیدا شدن دختران رخ داد، صرف کنیم.

زیرنویس The Catholic School 2021 - بلو سابتايتل

زنان روایت، که به نظر قربانیان واقعی قوانین و ساختار ناگفته جامعه هستند، در اینجا کوتاه آمده اند. اگرچه جالب است که ببینیم چگونه مادران و خواهران این دانش‌آموزان در یک جامعه سرکوب‌گر و بیش از حد مردانه حرکت می‌کنند، مایه شرمساری است که دوناتلا و روزاریا فراتر از سومین عمل ممتنع موردینی، که بر مکانیزم شکنجه آنها تمرکز دارد، توجه بسیار کمی دریافت می‌کنند. با توجه به تأثیر بسیار زیاد آنها بر جامعه ایتالیا (به ویژه دوناتلا، که زندگی خود را وقف مبارزه برای عدالت کرد)، این قاب بندی نه تنها بیش از حد سطحی به نظر می رسد، بلکه ظاهراً نوعی زن ستیزی را که مدرسه کاتولیک می خواهد به آن اشاره کند، تقویت می کند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

مجله سرگرمی و فناوری دیج مگ

قیمت یاب خریدینو

قیمت کامپیوتر گیمینگ

قیمت سیستم گیمینگ

لمینت متحرک دندان

قیمت فنس

قیمت خرید پترولیوم کک

عباس نادر روان شناس

پشتیسار

قیمت باطری ماشین

تدریس خصوصی زبان انگلیسی

وارد کننده صاعقه گیر الکترونیکی ساختمان

کلید حرارتی زیمنس (خرید از وارد کننده)

پکیج ویدئویی آموزشی قراردادهای EPC ( نشریه 5490

نمایندگی فروش تجهیزات آتش نشانی

آراد برندینگ

نظر سنجی انتخابات 1403

اخبار سلامت

دیزل ژنراتور

صیغه نامه برای هتل

سایت مدیر اکسپرت

خرید انواع هدایای تبلیغاتی خلاقانه

خرید دتکتور گاز از نماینده رسمی ایران

خرید صندل عمده

نحوه محاسبه اقساط

قیمت خرید تلویزیون زیر 5میلیون

صندلی آرایشگاه

زير نويس ساز

لمینت متحرک دندان

اهمیت استفاده از رپورتاژ

New punjabi songs

سامانه خودنویس

آزمایشات طب کار بدو استخدام

مرجع خرید و فروش هماتیت

سازمان امور مالیاتی

مانیتور دنا

شیشه ماشین

تشک دو نفره

دکتر علی پرند

https://nipoto.com/ethereum

خرید تابلو برق

خرید رپورتاژ آگهی

مایکروسافت

  شیائومی 

 سامسونگ 

 گوشی 

 مارک  

اینتل 

 گواهینامه

  قرمز  گورمن

  تبلت  آیفون 

 طراحی

  لایکا  تایوان 

 یوتیوب  

دوربین

  اندروید  

تاشو  

چین

  گلکسی

  پیکسل 

 ساعت 

 ای‌بی 

 هوشمند 

 سطح  

جدید  

شرکت 

 معرفی  

تجاری

  طرح