کد خبر : 204114
تاریخ انتشار : چهارشنبه 2 نوامبر 2022 - 16:43
-

دانلود زیرنویس فیلم The Ghost 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم The Ghost 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم The Ghost 2022 زیرنویس فیلم هندی روح محصول سال ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی پراوین ستارو است. در این فیلم ناگارجونا و سونال چاوهان به ایفای نقش می پردازند و گل پاناگ، آنیخا سورندران، مانیش چاوداری، راوی وارما و سریکانث آیینگار نقش های فرعی را ایفا می کنند.عکاسی اصلی فیلم در فوریه

دانلود زیرنویس فیلم The Ghost 2022 زیرنویس فیلم هندی روح محصول سال ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی پراوین ستارو است. در این فیلم ناگارجونا و سونال چاوهان به ایفای نقش می پردازند و گل پاناگ، آنیخا سورندران، مانیش چاوداری، راوی وارما و سریکانث آیینگار نقش های فرعی را ایفا می کنند.عکاسی اصلی فیلم در فوریه 2021 آغاز شد و در آگوست 2022 با فیلمبرداری در حیدرآباد، اوتی و دبی به پایان رسید. The Ghost در تاریخ 5 اکتبر 2022 در سراسر جهان در سینماها اکران شد و نقدهای متفاوتی از سوی منتقدان با تحسین بازیگران، فیلمبرداری و سکانس های اکشن دریافت کرد، اما انتقادات به سمت داستان و وزن احساسی آن بود.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم The Ghost 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم The Ghost 2022 ویکرام یک مامور میدانی اینترپل است که از مسائل مربوط به مدیریت خشم و کابوس های مربوط به شورش که در آن مادرش کشته شده است رنج می برد. در طی ماموریتی برای نجات پسر یک غول تجاری، بی‌احتیاطی ویکرام در ماموریت باعث می‌شود که پسر در اثر خسارت‌های جانبی کشته شود. پس از این حادثه، ویکرام دچار عقده گناه می شود و با عصبانیت وحشی می شود و در آنجا از پریا جدا می شود. 5 سال بعد، ویکرام از اینترپل بازنشسته می شود، جایی که با خواهر جدا شده اش و یک تاجر زن شرکتی به نام آنوپاما نیر، که یک شرکت تجاری گروه نایر را اداره می کند، تماسی دریافت می کند.

ویکرام به اوتی می رود و زندگی خود را در مورد فرزندخواندگی پدر آنو، ناژندرا نایدو، که یک سرهنگ در ارتش هند است، به یاد می آورد و آنو در حال جدایی است زیرا نایدو رابطه خود را با یک کنگولمر به نام آشوک نیر انکار می کند. پس از رسیدن به اوتی، ویکرام با آنو ملاقات می‌کند، که فاش می‌کند که تهدید به مرگ می‌شود و به جان او تلاش می‌کند و می‌ترسد که جان دخترش آدیتی در خطر باشد زیرا محافظان او نیز قابل اعتماد نیستند. آنو از ویکرام می خواهد که از آدیتی محافظت کند، جایی که ویکرام به او می گوید که او را به عنوان محافظ آدیتی منصوب کند. ویکرام تحقیقات خود را با بررسی خانواده آشوک نیر آغاز می کند، در حالی که آنو برای یک سفر کاری ترک می کند. ویکرام به آرامی شروع به تغییر رفتار و عادات آدیتی می کند.

دانلود زیرنویس فیلم روح 2022 آدیثی و دوستانش ویکرام را منحرف می کنند و برای سفر به گوا حرکت می کنند. در حین مهمانی با دوستانش، آدیثی و دوستانش آرام می گیرند و ربوده می شوند، اما ویکرام (با اطلاع از مکان آنها) آنها را نجات می دهد، جایی که آدیثی فاش می کند که در مورد ویکرام می داند. یک روز، ویکرام و آدیتی در یک انفجار بمب مورد حمله قرار می گیرند، در حالی که آنو در یک تصادف رانندگی کشته می شود. مشخص شده است که پس از انجام ماموریت، ویکرام به قتل عام پرداخت و بسیاری از گانگسترها را در سندیکای جنایی که در آنجا به عنوان روح شناخته می شد، شکست داده بود. سندیکا شروع به ترسیدن از داد و بیداد ویکرام کرد و آنها بعداً تسلیم ویکرام شدند که آنها را رها کرد و آنجا را ترک کرد. پس از زنده ماندن از انفجار، ویکرام و آدیتی با پریا فرار می کنند، جایی که آنها نیز از مرگ آنو مطلع می شوند.

زیرنویس فیلم The Ghost 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس The Ghost 2022 پریا پس از پیوستن به NCB در بمبئی، فاش می کند که این حمله توسط اسکورپیون، که تجارت قاچاق انسان، ترور و مواد مخدر را اداره می کند، سازماندهی شده است. ویکرام و پریا به پانکاج مشکوک هستند که اسکورپیون را استخدام کرده و گوشی او را هک می کنند تا متوجه شوند که سهامدار شرکت، هاریش و وارث گروه سیران، سیدانت نیر نیز درگیر هستند. ویکرام با حدس زدن اینکه سهام آنو در شرکت به آدیثی معرفی می شود و 70 درصد مدیران هیئت مدیره سهام را به گروه Siren منتقل می کنند و شرکت را با آنها ادغام می کنند، ویکرام آدیتی را مجبور می کند که زنده بودن خود را نشان دهد و موفق به لغو جلسه می شود. اسکورپیون از گذشته ویکرام از پدرش لالا مطلع می شود که خانواده او نیز قربانی او شدند. ویکرام، آدیثی و پریا از هاریش بازجویی می کنند و از مخفیگاه اسکورپیون در نرساپور مطلع می شوند.

پریا به خانه مزرعه اسکورپیون می رود، در حالی که ویکرام با هاریش به خانه سیدانت می رود. سیدانت با شناخت هویت ویکرام به ویکرام حمله می کند که در آن هاریش در تیراندازی متقابل کشته می شود. پس از یک مبارزه شدید، ویکرام موفق می شود سیدانت را تحت کنترل درآورد و بکشد، جایی که توسط دست راست لالا، سادو و افرادش محاصره می شود. با این حال، لالا به آنها می گوید که ویکرام را ترک کنند زیرا او ویدیویی از شکنجه شدن اسکورپیون توسط پریا دریافت کرد. لالا به کلیسایی می رسد که اسکورپیون در آن نگهداری می شود و از ویکرام درخواست می کند که او را آزاد کند، در آنجا نیز فاش می کند که آنو زنده است و از تصادف جان سالم به در برده است. لالا آنو را می آورد در حالی که ویکرام سر بریده اسکورپیون را پرتاب می کند. درگیری رخ می دهد که ویکرام لالا و نوچه هایش را می کشد. آدیتی دوباره با آنو متحد می شود، جایی که او دوباره به شرکت می پیوندد و پانکاج را به عنوان رئیس گروه های نایر منصوب می کند. پس از این، ویکرام و پریا سوار بر هلیکوپتر دیده می شوند.

زیرنویس The Ghost 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس روح 2022 سونیل نارنگ از سینماهای سری ونکاتسوارا در ابتدا می خواست فیلم هندی Raid (2018) را به زبان تلوگو با ناگارجونا بازسازی کند. از آنجایی که نارنگ همچنین علاقه مند به ساخت یک اکشن کامل با این فیلم بود، کارگردان پراوین ساتارو فیلمنامه جدیدی را طراحی کرد که در آن ناگارجونا به عنوان یک افسر بازنشسته RAW ظاهر می شود. ناگارجونا برای این فیلم مبارزه با شمشیر کراو ماگا و کاتانا را آموخته است. این فیلم به طور رسمی در فوریه 2021 با یک مراسم سنتی پوجا در سکوندرآباد اکران شد. عنوان فیلم به عنوان The Ghost از طریق پوستر نگاه اول در 29 اوت 2021 همزمان با تولد ناگارجونا اعلام شد. گل پاناگ در نقش میلیاردری که خواهر شخصیت ناگارجونا است انتخاب می شود. این فیلم نشان دهنده اولین حضور پاناگ در سینمای تلوگو است.

Kajal Aggarwal ابتدا برای ایفای یک نقش اصلی وارد سیستم شد، اما به دلیل حاملگی‌اش تصمیم گرفت و خیلی زود در اکتبر 2021 آمالا پل جایگزین او شد. پل یک ماه بعد به دلیل اختلافات خلاقانه با کارگردان فیلم را ترک کرد. با مهرین پیرزاده هم تماس گرفته شد اما به دلیل مشکلات دستمزد قطعی نشد. ژاکلین فرناندز برای این نقش انتخاب شد، اما فرناندز نیز در ژانویه 2022 از فیلم کنار رفت. در نهایت سونال چاوهان جایگزین او شد. عکاسی اصلی فیلم در فوریه 2021 در حیدرآباد با یک سکانس اکشن آغاز شد. با این حال، تیراندازی به دلیل موج دوم همه گیری COVID-19 متوقف شد. برنامه دوم فیلم در هفته اول مارس 2022 در دبی آغاز شد و در 30 مارس 2022 به پایان رسید. سپس فیلمبرداری در آوریل 2022 در اوتی انجام شد. فیلمبرداری فیلم تا آگوست 2022 به پایان رسید.

این فیلم در 5 اکتبر 2022 همزمان با ویجایاداشامی در سینما اکران شد. این فیلم به زبان تامیل نیز دوبله شد و با نام Ratchan: The Ghost منتشر شد.

حقوق ماهواره ای فیلم به تلویزیون جمینی فروخته شد در حالی که حقوق دیجیتالی فیلم به نتفلیکس فروخته شد. این فیلم به صورت دیجیتالی از 2 نوامبر 2022 در نتفلیکس به زبان تلوگو و نسخه دوبله شده به زبان تامیل پخش شد.

زیرنویس فیلم روح 2022 - بلو سابتايتل

The Ghost نقدهای متفاوتی از منتقدان و تماشاگران دریافت کرد. Soundarya Athimuthu از The Quint به این فیلم امتیاز 2.5 از 5 ستاره داد و نوشت: “Nagarjuna ما را با سبک و تندخویی خود تحت تاثیر قرار می دهد، اما بقیه شخصیت ها و فیلمنامه، نه چندان”. جانانی کی از ایندیا تودی به این فیلم 2 از 5 ستاره داد و نوشت: “شبح فیلمی اکشن سنگین است و بیشتر سکانس های اکشن آن را رعایت می کنند. فقدان ارتباط عاطفی محکم و اوج مضحک همه چیزهایی را که قبلاً بوده است خنثی می کند. تاکنون ساخته شده است» Neeshita Nyayapati از The Times of India امتیاز 2.5 از 5 ستاره را داد و نوشت: “لحظاتی در The Ghost وجود دارد که صبر شما را آزمایش می کند. همچنین ممکن است احساس کنید که فرصت هدر رفته برای داشتن داستانی است که می تواند باشد. بهتر است». بالاکریشنا گانشان از The News Minute به این فیلم امتیاز 2 از 5 ستاره داد و نوشت: «در حالی که فیلم The Ghost اثر پراوین ساتارو دارای سکانس‌های اکشن ظریفی است، داستان قانع‌کننده‌ای وجود ندارد که با یک فیلمنامه ساختگی بدتر می‌شود». Pinkvilla امتیاز 2.5 از 5 ستاره را داد و نوشت “اکشن هیجانی ناگارجونا به ما اکشن نفس گیر و پرتنش نمی دهد” Manoj Kumar R از Indian Express به فیلم امتیاز 1 از 5 ستاره داد و نوشت: “شبح است” نه مثل آقای و خانم اسمیت گستاخ و نه در نقش جان ویک سرگرم کننده. این یک اکشن-هیجان انگیز نئو نوآر 150 دقیقه ای است که صبر ما را آزمایش می کند. هاریچاران پودی‌پدی از هندوستان تایمز اظهار داشت: «هیجان‌انگیز اکشن ناگارجونا طرحی قابل پیش‌بینی دارد، اما با برخی سکانس‌های اکشن که قبلاً دیده نشده‌اند و جذابیت بازیگر نجات می‌یابد».

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

مجله سرگرمی و فناوری دیج مگ

قیمت یاب خریدینو

قیمت کامپیوتر گیمینگ

قیمت سیستم گیمینگ

لمینت متحرک دندان

قیمت فنس

قیمت خرید پترولیوم کک

عباس نادر روان شناس

پشتیسار

قیمت باطری ماشین

تدریس خصوصی زبان انگلیسی

وارد کننده صاعقه گیر الکترونیکی ساختمان

کلید حرارتی زیمنس (خرید از وارد کننده)

پکیج ویدئویی آموزشی قراردادهای EPC ( نشریه 5490

نمایندگی فروش تجهیزات آتش نشانی

آراد برندینگ

نظر سنجی انتخابات 1403

اخبار سلامت

دیزل ژنراتور

صیغه نامه برای هتل

سایت مدیر اکسپرت

خرید انواع هدایای تبلیغاتی خلاقانه

خرید دتکتور گاز از نماینده رسمی ایران

خرید صندل عمده

نحوه محاسبه اقساط

قیمت خرید تلویزیون زیر 5میلیون

صندلی آرایشگاه

زير نويس ساز

لمینت متحرک دندان

اهمیت استفاده از رپورتاژ

New punjabi songs

سامانه خودنویس

آزمایشات طب کار بدو استخدام

مرجع خرید و فروش هماتیت

سازمان امور مالیاتی

مانیتور دنا

شیشه ماشین

تشک دو نفره

دکتر علی پرند

https://nipoto.com/ethereum

خرید تابلو برق

خرید رپورتاژ آگهی

مایکروسافت

  شیائومی 

 سامسونگ 

 گوشی 

 مارک  

اینتل 

 گواهینامه

  قرمز  گورمن

  تبلت  آیفون 

 طراحی

  لایکا  تایوان 

 یوتیوب  

دوربین

  اندروید  

تاشو  

چین

  گلکسی

  پیکسل 

 ساعت 

 ای‌بی 

 هوشمند 

 سطح  

جدید  

شرکت 

 معرفی  

تجاری

  طرح