کد خبر : 201549
تاریخ انتشار : سه‌شنبه 6 سپتامبر 2022 - 16:47
-

دانلود زیرنویس فیلم The Green Woman 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم The Green Woman 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم The Green Woman 2022 همانطور که جیمی رودیگر مجری مشترک Tube Rats اغلب می گوید، فیلم هایی که عملکرد ضعیفی دارند معمولا «کمتر از مجموع قسمت هایشان هستند». در مورد تنبل‌ها و شورت‌های مشتق شده که در نمایش ظاهر می‌شوند، این واقعاً توهین شدیدی است. با این حال، همیشه لازم نیست. براي

دانلود زیرنویس فیلم The Green Woman 2022 همانطور که جیمی رودیگر مجری مشترک Tube Rats اغلب می گوید، فیلم هایی که عملکرد ضعیفی دارند معمولا «کمتر از مجموع قسمت هایشان هستند». در مورد تنبل‌ها و شورت‌های مشتق شده که در نمایش ظاهر می‌شوند، این واقعاً توهین شدیدی است. با این حال، همیشه لازم نیست.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم The Green Woman 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم The Green Woman 2022 سحابی Kestra’s The Green Woman چیزهای زیادی برای ارائه در بخش های تشکیل دهنده خود دارد. بازی ماهرانه، خوب فیلمبرداری و تدوین حرفه ای است. با این حال، مسائل پس از تولید به وضوح بر انسجام داستان تأثیر گذاشت، در حالی که یک فیلمنامه بی‌معنا از اجراکنندگان محافظت بسیار کمی می‌کرد.

داستان رامی (دین کرکرایت؛ که مانند نیمی از استرالیا، در Neighbors and Home and Away ظاهر شده است) را دنبال می‌کند – نویسنده‌ای مبارز که با مری (لورن گرگوری) درگیر رابطه‌ای بداخلاقی شده است. این جفت بسیار خوب هستند، به ویژه گرگوری مناظر را به عنوان یک ناله اجباری می جود و مصمم است شریک تنبل خود را به پاشنه بیاورد. به خصوص خشمگین کننده لحظاتی است که او رامی را تنبیه می کند در حالی که به طرز نفرت انگیزی شام می خورد، دهانش باز می شود، وسط می جوید.

در عین حال، Rommy – مخفف Romulus – یک خلاق جدی و چشم‌آمیز است. او در خانه‌اش غرق در دریایی از شک و تردید است که زندگی از کنارش می‌گذرد، او پیشنهادات مکرر مبنی بر اینکه رویای خود را برای داشتن یک زندگی پایدارتر در ادمین رها می‌کند را کنار می‌زند. کرکرایت ماسکی از سرخوردگی همیشگی به چشم می‌زند، عزم او برای راه‌اندازی خارج از کار به وضوح از دستش خارج می‌شود.

پس حیف است که با فیلمنامه Nebula به دو چنین مجری فرصت بیشتری داده نمی شود تا محدوده خود را نشان دهند. این فیلمسازی که اولین بار بود به وضوح در هنگام نگارش این فیلم داستانی علمی تخیلی-درام، ایده‌هایش کم نبود – اما شاید توصیه می‌شد که داستان ساده‌تری را در این سفر اولیه روایت کند. اگر این یک پرتره متمرکزتر از یک رابطه در آشفتگی بود، ممکن بود فضایی برای گنجاندن برخی از عناصر انسانی‌ساز شخصیت‌ها وجود داشته باشد.

همانطور که هست، ما همیشه بدترین هر دوی آنها را می بینیم. مری در تمام صحنه‌هایی که این دو به تنهایی به اشتراک می‌گذارند کلمه محبت آمیزی برای گفتن ندارد – در عوض تمام تلاش خود را می‌کند تا با توصیف اینکه چقدر یکی از همکارانش را جذاب می‌بیند، زیر پوست رامی قرار بگیرد. در همین حال، تلاش‌های کودکانه رامی برای تزریق شوخ طبعی در بحث‌هایی که به آن تعلق ندارد، به‌عنوان انحرافات پرخاشگرانه منفعل تلقی می‌شود که پتانسیل این زوج را برای درگیر شدن با هر نوع صداقت احساسی کاهش می‌دهد.

چرا روی زمین این افراد با هم هستند؟ نتیجه هر کدام از اینها چیست؟ آن‌ها طوری رفتار می‌کنند که انگار از هم متنفرند – در حالی که فیلم هیچ چیز دیگری را به ما نشان نمی‌دهد. در این مورد، ما هیچ کمکی برای چسبیدن به هر یک از شخصیت‌ها نداریم – بدون هیچ ویژگی بازخریدی، این جفت کاریکاتورهای تک بعدی هستند که نمی‌توانیم به درستی با آنها ارتباط برقرار کنیم.

داستان سحابی به جای تلاش برای گسترش این رابطه، یا نشان دادن «قبل» شادتر به ما، یا حتی تزریق نوعی علاقه به مراحل اولیه هر جلسه مبارزه، تصمیم می‌گیرد عنصر سومی را تزریق کند: زن سبز. شخصیت تیتراژ که سر تا پا با رنگ سبز، با لباس بدن باربارلا نقره‌ای ظاهر می‌شود، بی‌رحمانه تحریک‌کننده است.

زیرنویس فیلم The Green Woman 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس The Green Woman 2022 باید توجه داشته باشم که این چیزی نیست که من معتقدم تقصیر کریستین شوهر باشد. مانند سایر اجراکنندگان، او تمام تلاش خود را با آنچه به او داده شده انجام می دهد – یا مجبور است مسیر خود را در فضاهای خالی بهبود بخشد بدون اینکه مشخصات شخصیتی کاملاً گرد داشته باشد تا از آن استفاده کند – اما آنچه به او داده شده بسیار بسیار دشوارتر است. به تماشای. به نظر می‌رسد که حدود نیمی از زمان او به عنوان TGW شامل قهقهه‌های مرموز است، در حالی که از پاسخ دادن به سؤالات در مورد انگیزه‌هایش امتناع می‌کند.

چرا او می خواهد رامی به خانه همسایه ها نفوذ کند تا بشقاب ماهواره ای آنها را بدزدد؟ چگونه بدون استفاده از در یا پنجره وارد خانه او می شود؟ آیا او صرفاً محصول ناخودآگاه او که مورد سوء استفاده قرار گرفته است؟ نمی خواهی بدانی، تی-هی-هی.

با تشدید این امر، این برخوردها برای مدت طولانی و با پیامدهای بسیار کم – به خصوص در نیمه اول – به پیچ و خم می روند. به طور مشابه، به نظر می رسد برخوردهای خشمگین بین رامی و مری بدون پیشرفت به دام افتاده است. یک بحث ظاهراً پیش از شروع یک صحنه جدید به سر می‌رسد و بازیکنان به همان شکلی که قبل از آخرین نبرد خود بودند، بازگشته‌اند.

هنگام تماشای این همه این احساس وجود دارد که کل ماجرا در حال کشیده شدن است. این که به نوعی، علیرغم مصمم بودن برای پرداختن به ژانرهای زیادی، ایده های فیلم تمام شده است. شاید که در سال‌های جهنم توسعه به دام افتاده بود، B-roll از دیالوگ‌های آزمایشی برای جایگزینی موادی که یا فیلم‌برداری نشده بودند یا به دلیل نقص فنی گم شده بودند گنجانده شد. این همچنین توضیح می‌دهد که چرا در یک صحنه خاص، صدای جیر جیر لباس شنای نقره‌ای شوهر، دیالوگ زمزمه‌شده او را غرق می‌کند. اگر هیچ برداشت ثانویه‌ای وجود نداشت، یا هیچ پتانسیلی برای ADR وجود نداشت، همانطور که بازیگران پیش می‌رفتند، تدوینگر می‌توانست تمام تلاش خود را با هر آنچه از جلسات اولیه فیلمبرداری باقی مانده بود انجام دهد.

برای این منظور، ویرایش قابل ستایش است – ساختار داستان را به نحوی به خوبی انجام می دهد که تقریباً همه چیز را به هم متصل می کند. اما بدون انتخاب بیشتر، شخصیت ها و داستان آن طور که نیاز دارند شکل نمی گیرند. به عنوان مثال، در طول ملاقات اولیه خود با TGW، رامی توسط یک فرازمینی مرموز می گوید: “این شما بودید که گفتید جهان پر از چیزهای عجیب و غریب و شگفت انگیز است، فراتر از تصور شما.” در حالی که این پتانسیل این را دارد که رامی را به عنوان نوعی رمانتیک ناامید یا خلاق در رویاپردازی نشان دهد، بهتر بود این کار را انجام می دادیم اگر پیش از این می دیدیم و می شنیدیم که او این جمله را خودش در دفاع از خط خود می گفت.

زیرنویس The Green Woman 2022 - بلو سابتايتل

این تنها فرصت از دست رفته برای ساختن داستانی پشتیبان رامی نیست که بتوانیم با آن ارتباط برقرار کنیم. در یک نقطه او روزهای اولیه عشق خود به مری را توصیف می کند – و به نظر می رسد که اگر مقداری از شیرینی توصیف شده را ببینیم، می توانیم خیلی راحت تر به پویایی آنها بپردازیم. در همین حال، او نام کامل خود را رومولوس ذکر می‌کند و یک برادر به نام رموس دارد که در کودکی درگذشت… این نام‌ها برای داستانی از گناه و پشیمانی ساخته شده‌اند که هرگز آشکار نمی‌شود.

با این حال، من باید نسبت به Nebula منصف باشم. حداقل برخی از ابهامات و باخت‌ها که در طول داستان به نمایش در می‌آیند، به کار خود پایان می‌دهند – که به شکلی کاملاً غیرمنتظره و با فینال فیلم توضیح داده شده است. افشاگری در مورد گذشته رامی و مری، برداشت ما از داستان آنها را بر سر آنها تغییر می دهد. اگر چه هنوز هم می‌توانست کمک کند که بین زوجین لطافتی ببینیم، اما تا حدی این به ما کمک می‌کند از دیدن حلقه‌ای که آنها در آن گرفتار شده‌اند، احساس رضایت بیشتری داشته باشیم.

متأسفانه، ماهیت دو وجهی این پایان به این معنی است که هر تأثیر احساسی که با این چرخش به دست می‌آید، فوراً کنار گذاشته می‌شود و به نفع تزریق یک عنوان علمی تخیلی لحظه آخری به معامله است. این یک پایان بی‌پرده و بی‌پرده ایجاد می‌کند، که بسیاری از بینندگان را در مورد فرصت‌های از دست رفته‌ای که این فیلم نادیده گرفته شده، به نفع روایت داستانی که هرگز واقعاً به هسته عاطفی خود متصل نیست، شگفت زده می‌کند.

زیرنویس The Green Woman 2022 - بلو سابتايتل

زن سبز در نهایت کمتر از مجموع اجزای آن است. اما بخش های زیادی دارد – بنابراین در واقع هنوز چیزهای زیادی برای تحسین کردن وجود دارد. چیزهای بسیار زیادی در این فیلم وجود دارد که ممکن است به هم تعلق نداشته باشند، اما می‌توان آن‌ها را بسط داد تا به تنهایی یک ویژگی موثر بسازد. این واقعیت که سحابی Kestra این ایده‌ها را برای اولین بار ثابت نکرده است، لزوماً پایان جهان نیست. این واقعیت که او اصلاً آن ایده ها را دارد به این معنی است که مقدار زیادی پتانسیل در آنجا وجود دارد، فقط نیاز به تمرکز بیشتر دارد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

مجله سرگرمی و فناوری دیج مگ

قیمت یاب خریدینو

قیمت کامپیوتر گیمینگ

قیمت سیستم گیمینگ

لمینت متحرک دندان

قیمت فنس

قیمت خرید پترولیوم کک

عباس نادر روان شناس

پشتیسار

قیمت باطری ماشین

تدریس خصوصی زبان انگلیسی

وارد کننده صاعقه گیر الکترونیکی ساختمان

کلید حرارتی زیمنس (خرید از وارد کننده)

پکیج ویدئویی آموزشی قراردادهای EPC ( نشریه 5490

نمایندگی فروش تجهیزات آتش نشانی

آراد برندینگ

نظر سنجی انتخابات 1403

اخبار سلامت

دیزل ژنراتور

صیغه نامه برای هتل

سایت مدیر اکسپرت

خرید انواع هدایای تبلیغاتی خلاقانه

خرید دتکتور گاز از نماینده رسمی ایران

خرید صندل عمده

نحوه محاسبه اقساط

قیمت خرید تلویزیون زیر 5میلیون

صندلی آرایشگاه

زير نويس ساز

لمینت متحرک دندان

اهمیت استفاده از رپورتاژ

New punjabi songs

سامانه خودنویس

آزمایشات طب کار بدو استخدام

مرجع خرید و فروش هماتیت

سازمان امور مالیاتی

مانیتور دنا

شیشه ماشین

تشک دو نفره

دکتر علی پرند

https://nipoto.com/ethereum

خرید تابلو برق

خرید رپورتاژ آگهی

مایکروسافت

  شیائومی 

 سامسونگ 

 گوشی 

 مارک  

اینتل 

 گواهینامه

  قرمز  گورمن

  تبلت  آیفون 

 طراحی

  لایکا  تایوان 

 یوتیوب  

دوربین

  اندروید  

تاشو  

چین

  گلکسی

  پیکسل 

 ساعت 

 ای‌بی 

 هوشمند 

 سطح  

جدید  

شرکت 

 معرفی  

تجاری

  طرح