کد خبر : 208544
تاریخ انتشار : جمعه 24 فوریه 2023 - 22:09
-

دانلود زیرنویس فیلم The Return of the Pink Panther 1975 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم The Return of the Pink Panther 1975 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم The Return of the Pink Panther 1975 زیرنویس فیلم بازگشت پلنگ صورتی یک فیلم کمدی محصول سال ۱۹۷۵ و چهارمین فیلم از مجموعه پلنگ صورتی است. در این فیلم پیتر سلرز برای اولین بار پس از شلیک در تاریکی (1964) به نقش بازرس کلوزو بازگشت، پس از اینکه از بازی مجدد در

دانلود زیرنویس فیلم The Return of the Pink Panther 1975 زیرنویس فیلم بازگشت پلنگ صورتی یک فیلم کمدی محصول سال ۱۹۷۵ و چهارمین فیلم از مجموعه پلنگ صورتی است. در این فیلم پیتر سلرز برای اولین بار پس از شلیک در تاریکی (1964) به نقش بازرس کلوزو بازگشت، پس از اینکه از بازی مجدد در فیلم بازرس کلوزو (1968) خودداری کرد. این فیلم یک موفقیت تجاری بود و مجموعه ای که قبلاً خفته بود و به همراه آن حرفه پیتر سلرز را احیا کرد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم The Return of the Pink Panther 1975 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم The Return of the Pink Panther 1975 در کشور خیالی لوگاش، یک دزد مرموز الماس پلنگ صورتی را تصاحب می کند و یک دستکش سفید که با طلایی «P» گلدوزی شده است، به جا می گذارد. با گم شدن گنجینه ملی خود، شاه لوگاش از بازرس کلوزو (پیتر سلرز) از سورته درخواست کمک می کند، زیرا کلوزو در آخرین باری که الماس به سرقت رفته بود (در پلنگ صورتی) آن را بازیابی کرده بود. کلوزو توسط رئیسش، بازرس ارشد، چارلز دریفوس (هربرت لوم)، که او را تا حد وسواس تحقیر می کند، به طور موقت تنزل رتبه را برای ضرب و شتم پلیس دریافت می کند، اما دولت فرانسه دریفوس را مجبور می کند تا او را به خدمت بازگرداند. کلوزو با خوشحالی خبر را دریافت می کند و به موقع به سمت لوگاش می رود، اما نه قبل از جلوگیری از حمله غافلگیرانه خدمتکارش کاتو (برت کووک)، که به او دستور داده شده بود که این کار را انجام دهد تا بازرس را زیر پا بگذارد.

کلوزو پس از بررسی صحنه جنایت در موزه ملی – که در آن به دلیل دست و پا چلفتی همیشگی اش، چندین عتیقه گرانبها را خراب می کند – به این نتیجه می رسد که دستکش سر چارلز لیتون (کریستوفر پلامر) نام مستعار “شبح بدنام” را دزد می داند. پس از چندین شکست فاجعه بار در به خطر انداختن Litton Manor در نیس، کلوزو معتقد است که یک قاتل مرموز قصد دارد او را بکشد. او همسر سر چارلز، لیدی کلودین لیتون (کاترین شل) را به هتل قصر گستاد در سوئیس تعقیب می کند تا سرنخ هایی از محل اختفای شوهرش پیدا کند و مکرراً تحقیقات را به هم می زند.

دانلود زیرنویس فیلم بازگشت پلنگ صورتی 1975 در همین حال، سر چارلز در مورد دزدی توسط همسرش مسخره می شود و متوجه می شود که او قاب شده است. سر چارلز که برای پاک کردن نام خود به لوگاش می رسد، به سختی از قتل و فرستادن به پلیس مخفی لوگاش توسط همکارش معروف به “مرد چاق” (اریک پولمن) خودداری می کند، که توضیح می دهد که با مرگ مظنون اصلی، پلیس مخفی این کار را نخواهد کرد. دیگر بهانه ای برای ادامه پاکسازی دشمنان سیاسی خود دارند. لیتون در حال فرار به سوی سوئیت خود، سرهنگ پلیس مخفی شارکی (پیتر آرن) را در انتظار او می‌بیند که به این معنی است که درک مرد چاق درست است، اما به او یادآوری می‌کند که الماس باید در نهایت بازیابی شود. سر چارلز وانمود می کند که همکاری می کند، اما وقتی چهره ای را در فیلم امنیتی موزه می شناسد، نمی تواند واکنش خود را پنهان کند. او از توطئه دیگری توسط مرد چاق و زیردست دوگانه اش پپی (گراهام استارک) اجتناب می کند و از لوگاش فرار می کند و به طور مخفیانه توسط شارکی تعقیب می شود که معتقد است سر چارلز او را به سمت الماس خواهد برد.

زیرنویس فیلم The Return of the Pink Panther 1975 - بلو سابتايتل

زیرنویس The Return of the Pink Panther 1975 در گستاد، کلوزو، که هنوز لیدی کلودین را دم می‌کند، ناگهان از طریق تلفن به دریفوس دستور می‌دهد که او را در اتاق هتلش دستگیر کند. با این حال، هنگامی که کلوزو تماس می گیرد تا دستور را روشن کند، به او گفته می شود که دریفوس در تعطیلات است. سر چارلز که در این مدت یک پرواز خصوصی از لوگاش چارتر کرده است، به هتل می رسد و اولین بار با همسرش روبرو می شود. لیدی کلودین اعتراف می کند که جواهر را دزدیده تا در زندگی آنها هیجان ایجاد کند. سرهنگ شارکی ظاهر می‌شود، اما درست زمانی که آماده می‌شود هر دوی آنها را بکشد، بازرس کلوزو وارد می‌شود. سر چارلز همه چیز را به کلوزو توضیح می‌دهد و شارکی می‌خواهد سه نفر را بکشد. با این حال، دریفوس کلوزو را تعقیب کرده و با تفنگ بیرون از اتاق هتل است – دریفوس در واقع “قاتل مرموز” است که در تمام این مدت سعی در کشتن کلوزو داشته است – و درست همانطور که دریفوس به سمت کلوزو شلیک می کند، بازرس اردک می زند تا بررسی کند که آیا مگس او خنثی می شود و شلیک به جای آن شارکی را می کشد. سه نفر دیگر پناه می گیرند، در حالی که دریفوس، دیوانه وار از آخرین شکست خود در کشتن کلوزو عصبانی شده است، تا زمانی که دستگیر می شود، دیوانه می شود.

زیرنویس فیلم بازگشت پلنگ صورتی 1975 برای یک بار دیگر بازیابی پلنگ صورتی، کلوزو به عنوان بازرس ارشد ارتقا یافت، در حالی که سر چارلز کار خود را به عنوان یک دزد جواهرات از سر می گیرد. در یک رستوران ژاپنی در پایان، کاتو به طور غیرمنتظره دوباره به کلوزو حمله می کند و یک نزاع بزرگ را آغاز می کند و محل را ویران می کند. دریفوس به خاطر اعمالش به یک دیوانه خانه متعهد می شود، جایی که او را در داخل یک سلول پر از جلیقه می پوشانند و قول می دهد از کلوزو انتقام بگیرد. فیلم زمانی به پایان می رسد که پلنگ صورتی (به صورت کارتونی) وارد سلول دریفوس می شود و پس از تماشای تیتراژ آن ها، از او فیلم می گیرد که با پایش «پایان» را روی دیوار می نویسد.

زیرنویس The Return of the Pink Panther 1975 - بلو سابتايتل

زیرنویس بازگشت پلنگ صورتی 1975 در نیویورک تایمز، وینسنت کانبی نقد مثبتی به فیلم داد و نوشت: “کلوزو پیروزی بسیار ویژه آقای سلرز و آقای ادواردز است.” ورایتی آن را «فیلم بسیار خنده‌دار دیگری درباره‌ی بازرس کلوزو، بازرس کلوزو» نامید. «بازگشت پلنگ صورتی» از بسیاری جهات یک فیلم کپسول زمان است، مملو از بینایی‌های درخشان و معصومیت کمدی». جین سیکل از شیکاگو تریبون به فیلم 2 ستاره از 4 ستاره داد و اولین صحنه سلرز را خنده دار دانست، اما برای بقیه فیلم، “ما نه تنها می دانیم که هر شوخی چه زمانی خواهد آمد، ما دقیقا می دانیم که آن شوخی چه خواهد بود. ” چارلز شامپلین از لس آنجلس تایمز نوشت که این فیلم این بود: “فکر می‌کنم، نه به آنچه قبل از آن بود. محاسبات آن نشان می‌دهد و بازرس به‌نوعی بیش از حد یک دمدمی مزاج است، که به نظر می‌رسد از فیلم‌های قبلی به یاد می‌آورم، فاقد روحیه رستگاری است. «بازگشت پلنگ صورتی» به شیوه‌ی پرشور و پرشور خود، فراری شاد از همه چیزهایی است که ما را آزار می‌دهند.» گری آرنولد از واشنگتن پست آن را «بازگشت غالباً خنده‌دار و به طور کلی رضایت‌بخش به شکل کمیک از سوی پیتر سلرز، بازسازی نقش یک کاراگاه بدبخت اما سرسخت فرانسوی» خواند. پنه لوپه گیلیات از نیویورکر نوشت که سلرز “در بهترین حالت خود اینجا کار می کند.”

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

قیمت یاب خریدینو

قیمت کامپیوتر گیمینگ

قیمت سیستم گیمینگ

لمینت متحرک دندان

قیمت فنس

قیمت خرید پترولیوم کک

عباس نادر روان شناس

پشتیسار

قیمت باطری ماشین

تدریس خصوصی زبان انگلیسی

وارد کننده صاعقه گیر الکترونیکی ساختمان

کلید حرارتی زیمنس (خرید از وارد کننده)

پکیج ویدئویی آموزشی قراردادهای EPC ( نشریه 5490

نمایندگی فروش تجهیزات آتش نشانی

آراد برندینگ

نظر سنجی انتخابات 1403

اخبار سلامت

دیزل ژنراتور

صیغه نامه برای هتل

سایت مدیر اکسپرت

خرید انواع هدایای تبلیغاتی خلاقانه

خرید دتکتور گاز از نماینده رسمی ایران

خرید صندل عمده

نحوه محاسبه اقساط

قیمت خرید تلویزیون زیر 5میلیون

صندلی آرایشگاه

زير نويس ساز

لمینت متحرک دندان

اهمیت استفاده از رپورتاژ

New punjabi songs

سامانه خودنویس

آزمایشات طب کار بدو استخدام

مرجع خرید و فروش هماتیت

سازمان امور مالیاتی

مانیتور دنا

شیشه ماشین

تشک دو نفره

دکتر علی پرند

https://nipoto.com/ethereum

خرید تابلو برق

خرید رپورتاژ آگهی

مایکروسافت

  شیائومی 

 سامسونگ 

 گوشی 

 مارک  

اینتل 

 گواهینامه

  قرمز  گورمن

  تبلت  آیفون 

 طراحی

  لایکا  تایوان 

 یوتیوب  

دوربین

  اندروید  

تاشو  

چین

  گلکسی

  پیکسل 

 ساعت 

 ای‌بی 

 هوشمند 

 سطح  

جدید  

شرکت 

 معرفی  

تجاری

  طرح