کد خبر : 203554
تاریخ انتشار : جمعه 21 اکتبر 2022 - 18:10
-

دانلود زیرنویس فیلم V/H/S/99 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم V/H/S/99 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم V/H/S/99 2022 یک فیلم آنتولوژی ترسناک فیلم یافته آمریکایی محصول 2022 و پنجمین قسمت از مجموعه فیلم V/H/S است. این فیلم بخش هایی از یوهانس رابرتز، ونسا و جوزف وینتر، مگی لوین، تایلر مک اینتایر و فلاینگ نیلوفر آبی را به نمایش می گذارد. این فیلم برای اولین بار در 16 سپتامبر

دانلود زیرنویس فیلم V/H/S/99 2022 یک فیلم آنتولوژی ترسناک فیلم یافته آمریکایی محصول 2022 و پنجمین قسمت از مجموعه فیلم V/H/S است. این فیلم بخش هایی از یوهانس رابرتز، ونسا و جوزف وینتر، مگی لوین، تایلر مک اینتایر و فلاینگ نیلوفر آبی را به نمایش می گذارد. این فیلم برای اولین بار در 16 سپتامبر 2022 در بخش جنون نیمه شب جشنواره بین المللی فیلم تورنتو 2022 به نمایش درآمد. این فیلم به‌عنوان یک فیلم اصلی شودر در ۲۰ اکتبر ۲۰۲۲ منتشر شد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم V/H/S/99 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم V/H/S/99 2022 این فیلم به‌عنوان میکسی از پنج روایت مختلف در سال 1999 ارائه می‌شود. برخلاف فیلم‌های قبلی V/H/S، فیلم یک روایت فریم فراگیر در بین هر کوتاه ندارد. در عوض، انیمیشن‌های کوتاه استاپ‌موشن سربازان اسباب‌بازی – ساخته‌شده توسط یکی از شخصیت‌های «The Gawkers» – به عنوان میان‌آهنگ عمل می‌کنند.

گروه پانک راک و شوخی R.A.C.K. – مخفف هم گروهان ریچل، انکور، کریس و کالب – مزخرفات آنها را برای طرفداران آنلاین خود ضبط می کند. گروه تصمیم می‌گیرد وارد کلنی زیرزمینی شود، یک مکان موسیقی که سه سال قبل پس از آتش‌سوزی برق سوخت. چهار عضو گروه پانک نوپای Bitch Cat در حالی که قصد فرار داشتند توسط هواداران زیر پا گذاشته شدند. گروه محل محکومیت را کاوش می کند و برای نواختن روی صحنه می رود. در طول اجرای خود، آنها آنکور را فریب می دهند تا باور کند که تسخیر شده اند، که او را به طور قابل توجهی مضطرب می کند. دوستانش او را مسخره می کنند و باعث می شود انکور طوفان کند. سه عضو باقی‌مانده عروسک‌های جنسی بادی را که به سبک گربه‌ی عوضی طراحی شده‌اند بیرون می‌آورند و آنها را زیر پا می‌زنند تا ازدحام را دوباره به نمایش بگذارند. ناگهان اعضای زامبی شده Bitch Cat ظاهر می شوند و به گروه حمله می کنند و کالب و کریس را می کشند. آنکور موفق می شود یکی از زامبی ها را قبل از کشته شدن از بین ببرد. سرانجام راشل دستگیر و تکه تکه می شود، پس از آن گربه عوضی اسباب بازی با اندام و تنه راشل را غوغا می کند. نوار با اشکال مواجه می‌شود تا بقایای زنده‌شده R.A.C.K را آشکار کند، اعضای آن‌ها مانند عروسک‌های خیمه شب بازی به هم متصل شده‌اند و قبل از پایان نوار روی صحنه اجرا می‌کنند.

لیلی دانشجوی سال اول ناامید است تا به معتبرترین انجمن اجتماعی پردیس کالج خود، بتا سیگما اتا بپیوندد. در حال ضبط یک ویدیوی درخواست، هم اتاقی‌اش هلن او را قطع می‌کند که ابراز نگرانی می‌کند که لیلی در حال انجام یک “آرزوی خودکشی” است که در آن متقاضی فقط یک خواهرخوانده را به عنوان گزینه استخدام خود قرار می‌دهد. لیلی بدون توجه به این موضوع تصمیم می گیرد که درخواست بدهد و با خواهران همخوانی آنی، ایموجین، لوسی و هانا دعوت می شود. خواهران لیلی را به قبرستانی می برند جایی که او جرأت می کند شب را در تابوت دفن کند، و یک افسانه شهری را بازسازی می کند که پس از آن دانش آموز دیگری به نام گیلتین جرات انجام همان کار را پیدا کرد، اما بعد از یک هفته توسط همکلاسی هایش فراموش شد و رفت. برای مردن.

زیرنویس فیلم V/H/S/99 2022 - بلو سابتايتل

لیلی که مشتاق تحت تأثیر قرار دادن خواهران است، موافقت می کند و به تابوت برده می شود. جعبه‌ای به او داده می‌شود که فقط در صورتی باز می‌شود که بخواهد سیگار را ترک کند تا به او قدرت بدهد. لیلی با دوربین به داخل تابوت می رود و در آن مستقر می شود. با این حال، با شنیدن صداهای عجیب و غریب از بیرون به سرعت شروع به وحشت می کند. او که به تسلیم شدن فکر می کند، جعبه را باز می کند تا چند عنکبوت بزرگ داخل آن پیدا کند که به آرامی روی بدنش می خزند. بدون اینکه لیلی بداند، خواهرها با او شوخی می کنند و صداها را ایجاد می کنند. او زنگ ترک را به صدا در می‌آورد و می‌خواهد در حالی که دختران به التماس‌های او می‌خندند، او را رها کنند. ناگهان باران شروع به باریدن می کند و یک نگهبان برای بررسی سر و صدا از راه می رسد. از ترس اخراج اگر معلوم شود که یک دانش آموز را به هم می زند، خواهران خواهرخوانده را ترک می کنند و موافقت می کنند صبح لیلی را بگیرند. مامور امنیتی صحنه را ترک می کند، زیرا باران صدای کمک لیلی را خفه می کند. در همین حال، قبر غرق می شود و آب از تابوت می گذرد. در حالی که لیلی تقریباً غرق می شود، گیلتین ناگهان به او حمله می کند و وارد تابوت می شود.

صبح روز بعد، خواهران قبر را آب گرفته و لیلی را از تابوت گم کرده اند. آنها موافقت می کنند که هرگز از حادثه صحبت نکنند. اندکی بعد، همه آنها در تابوت های جداگانه به دام افتاده اند. یک لیلی شیطان صفت در تابوت آنی ظاهر می شود که ادعا می کند با گیلتین معامله کرده است – که اگر روحش را حفظ کند به همان اندازه قربانی خواهد داد. گیلتین سپس در داخل تابوت ظاهر می شود و آنی را می کشد، همانطور که نوار به پایان می رسد.

زیرنویس فیلم V/H/S/99 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم V/H/S/99 2022 در 16 سپتامبر 2022 در بخش جنون نیمه شب جشنواره بین المللی فیلم تورنتو 2022 نمایش داده شد. اولین نمایش آن در ایالات متحده در جشنواره شگفت انگیز 2022 در 25 سپتامبر 2022 بود. این فیلم همچنین در جشنواره فیلم سیجس ۲۰۲۲ در بارسلون در ۱۲ اکتبر ۲۰۲۲ و در جشنواره فیلم ترسناک بروکلین ۲۰۲۲ در ۱۴ اکتبر ۲۰۲۲ به نمایش درآمد. این فیلم در شودر در 20 اکتبر 2022 منتشر شد.

در جمع‌آوری بازبینی Rotten Tomatoes، V/H/S/99 بر اساس 34 بررسی، 71% امتیاز تأیید انتقادی دارد. در متاکریتیک، بر اساس 11 بررسی، میانگین 59/100 دارد. در اولین نمایش جهانی خود در TIFF، V/H/S/99 با نقدهای مثبت روبرو شد. منتقدان جلوه‌های عملی موجودات، زیبایی بصری و تصمیم برای حذف داستان قاب‌بندی بدخلق سنتی را تحسین کردند، اما از کیفیت ناهموار بین بخش‌ها انتقاد کردند. چندین اشاره به موضوعات فرهنگی مربوط به دوران، مانند پارانویای Y2K، گروه راک Limp Bizkit، فرهنگ پانک و اسکیت باز، مجموعه ویدیویی CKY، یا نمایش بازی کودکان افسانه های معبد پنهان نیز مورد استقبال قرار گرفت.

مت دوناتو از IGN این فیلم را به عنوان “بزرگترین قمار در سری V/H/S تا کنون” ستود و استفاده از جلوه های عملی و ترس از ترس از عنکبوت ها یا زنده به گور شدن برای ایجاد اضطراب را ستود. و وحشت. او با بیان این که “V/H/S/99 از سرگرمی های دیوانه کننده فیلم های یافت شده استفاده می کند، با هرج و مرج رعد و برق زوزه می کشد، و مانند یک بسته ترقه ای که دوست دارد شما را تماشا کند، منفجر می شود” نتیجه گیری کرد و به آن 7/10 امتیاز داد.

امیلی گاگن در نوشتن برای Dread Central اظهار داشت که این فیلم “ممکن است ساده ترین و ساده ترین دنباله V/H/S باشد.” او طراحی تولید و عامل نوستالژی را که در فیلم گنجانده شده است ستایش کرد و تأیید کرد که “[V/H/S/99] پتانسیل تبدیل شدن به سنگ محک مهمانی خواب را دارد” و به آن 3/5 ستاره داد. منتقد ویکتور استیف در نقدی برای That Shelf، فیلم را ستود و اظهار داشت: «[V/H/S/99] یکی از آنتولوژی‌های ترسناک نادر با فیلم‌های قوی است. هر پنج فیلم کوتاه به تماشاگران چیزی گوشتی می‌دهند تا از آن لذت ببرند.

زیرنویس V/H/S/99 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس V/H/S/99 2022 منتقد دنیس هاروی در نقدی متفاوت برای Variety نوشت: «بهترین قسمت‌ها به اندازه کافی خوب هستند و بدترین‌ها خسته‌کننده هستند». هاروی «انیمیشن‌های سرگرم‌کننده استاپ‌موشن سربازان اسباب‌بازی» را که به‌عنوان میان‌آهنگ فیلم بین بخش‌ها عمل می‌کنند تحسین کرد، اما به این نتیجه رسید که V/H/S/99 «فرانچایز تماشایی اما بی‌نظیری را ارائه می‌کند، بدون نقطه‌های اوج به یاد ماندنی».

دنباله ای با عنوان V/H/S/85 به طور رسمی در 8 اکتبر 2022 در پانل بحث کامیک کان نیویورک که تبلیغ V/H/S/99 بود، اعلام شد. این فیلم نیز مانند فیلم قبلی خود به عنوان یک شودر اورجینال با کارگردانی دیوید بروکنر، اسکات دریکسون، جیجی ساول گوئررو، ناتاشا کرمانی و مایک پی نلسون به پروژه اکران خواهد شد. فیلم مخفیانه پشت سر هم در کنار V/H/S/99 فیلمبرداری شد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

مجله سرگرمی و فناوری دیج مگ

قیمت یاب خریدینو

قیمت کامپیوتر گیمینگ

قیمت سیستم گیمینگ

لمینت متحرک دندان

قیمت فنس

قیمت خرید پترولیوم کک

عباس نادر روان شناس

پشتیسار

قیمت باطری ماشین

تدریس خصوصی زبان انگلیسی

وارد کننده صاعقه گیر الکترونیکی ساختمان

کلید حرارتی زیمنس (خرید از وارد کننده)

پکیج ویدئویی آموزشی قراردادهای EPC ( نشریه 5490

نمایندگی فروش تجهیزات آتش نشانی

آراد برندینگ

نظر سنجی انتخابات 1403

اخبار سلامت

دیزل ژنراتور

صیغه نامه برای هتل

سایت مدیر اکسپرت

خرید انواع هدایای تبلیغاتی خلاقانه

خرید دتکتور گاز از نماینده رسمی ایران

خرید صندل عمده

نحوه محاسبه اقساط

قیمت خرید تلویزیون زیر 5میلیون

صندلی آرایشگاه

زير نويس ساز

لمینت متحرک دندان

اهمیت استفاده از رپورتاژ

New punjabi songs

سامانه خودنویس

آزمایشات طب کار بدو استخدام

مرجع خرید و فروش هماتیت

سازمان امور مالیاتی

مانیتور دنا

شیشه ماشین

تشک دو نفره

دکتر علی پرند

https://nipoto.com/ethereum

خرید تابلو برق

خرید رپورتاژ آگهی

مایکروسافت

  شیائومی 

 سامسونگ 

 گوشی 

 مارک  

اینتل 

 گواهینامه

  قرمز  گورمن

  تبلت  آیفون 

 طراحی

  لایکا  تایوان 

 یوتیوب  

دوربین

  اندروید  

تاشو  

چین

  گلکسی

  پیکسل 

 ساعت 

 ای‌بی 

 هوشمند 

 سطح  

جدید  

شرکت 

 معرفی  

تجاری

  طرح