کد خبر : 209049
تاریخ انتشار : چهارشنبه 30 آگوست 2023 - 12:02
-

لیوان کاغذی قهوه

لیوان کاغذی قهوه

یکی از جاهایی که ظروف یکبار مصرف به خصوص ظروف کاغذی کاربرد بالایی دارد، کافه‌ها هستند. کافی‌شاپ‌ها مکانی هستند که روزانه عده زیادی برای صرف قهوه و نوشیدنی به آن مراجعه می‌کنند. به خصوص برای سفارش‌های بیرون بر باید از لیوان‌های یک بار مصرف استفاده شود. در این مقاله در خصوص لیوان کاغذی قهوه صحبت

یکی از جاهایی که ظروف یکبار مصرف به خصوص ظروف کاغذی کاربرد بالایی دارد، کافه‌ها هستند. کافی‌شاپ‌ها مکانی هستند که روزانه عده زیادی برای صرف قهوه و نوشیدنی به آن مراجعه می‌کنند. به خصوص برای سفارش‌های بیرون بر باید از لیوان‌های یک بار مصرف استفاده شود. در این مقاله در خصوص لیوان کاغذی قهوه صحبت می‌کنیم. با ما همراه باشید.

لیوان کاغذی یکبار مصرف

چرا ظروف یک بار مصرف؟

چند سالی است که برای راحتی بیشتر و صرفه‌جویی در زمان و هزینه از ظروف یک بار مصرف استفاده می‌شود. به کمک این ظروف احتمال شیوع بیماری تا اندازه زیادی کاهش پیدا کرده و رعایت بهداشت هم ساده‌تر می‌شود. ظروف یک بار مصرف همچنین زحمت افراد را هم کمتر کرده است و سرعت عمل را بالا برده است. با داشتن ظروف یک بار مصرف دیگر لازم نیست زمان‌تان را برای شستشو صرف کنید و ظروف بعد از استفاده راهی چرخه بازیافت می‌شوند. ظروف یک بار مصرف به واسطه همین ویژگی‌هایی که دارند جایگاه ویژه‌ای در صنعت مواد غذایی پیدا کرده‌اند.

کدام نوع از ظروف یک بار مصرف بهتر است؟

پرمصرف‌ترین ظروف یک بار مصرفی که در بازار وجود دارند، شامل ظروف یک بار مصرف پلاستیکی و ظروف کاغذی هستند. ظروف یک بار مصرف پلاستیکی جز اولین ظروف یک بار مصرفی بودند که تولید شده و روانه بازار شدند. با وجود ظروف یک بار مصرف پلاستیکی دیگر نیازی به استفاده از ظروف دائمی نبود و در مکان‌های عمومی مانند بیمارستان‌ها و هتل‌‌ها از این ظروف برای مصرف غذا و نوشیدنی استفاده می‌شد.

از طرفی ظروف یک بار مصرف پلاستیکی تجزیه پذیر نبودند و هر ساله حجم زباله تولید شده از این ظروف ببیشتر می‌شد.  همچنین استفاده از این لیوان‌ها ساده نبود. چرا که ظروف و لیوان‌های پلاستیکی دیواره نازکی داشت و خیلی زود شکل خودشان را از دست می‌دادند. کافی بود که یک نوشیدنی گرم درون این لیوان‌ها بریزید تا لیوان نرم شده و به سادگی تغییر شکل پیدا کند. به همین خاطر بود که با ورود ظروف و لیوان‌های کاغذی یک بار مصرف این ظروف تقریبا کنار گذاشته شدند و مصرف آن‌ها خیلی محدود شد.

لیون یک بار مصرف کاغذی

ظروف یک بار مصرف کاغذی از یک نوع کاغذی مخصوص آب بندی شده تهیه می‌شود که از آن‌ها برای سرو انواع مواد غذایی استفاده می‌شود. این ظروف کاغذی مزایا و شاخصه‌های زیادی دارند که سبب شده است استفاده از آن‌ها برای کاربر جذاب‌تر شود. پرمصرف‌ترین ظروف یک بار مصرف کاغذی، لیوان‌های کاغذی هستند که برای سرو انواع نوشیدنی و مواد خوراکی و به خصوص نوشیدنی‌های گرم ایده‌آل می‌باشند.

لیوان کاغذی قهوه خوری

لیوان یک بار مصرف برای قهوه

لیوان‌های یک بار مصرف کاغذی مناسب‌ترین گزینه برای سرو قهوه بیرون‌بر هستند و استفاده از آن‌ها هم رواج زیادی دارد. این ظروف کاغذی به خصوص برای سرو قهوه مزایای زیادی دارند که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.

دوام بالا

لیوان‌های کاغذی سرو قهوه همانطور که گفتیم دوام خوبی دارند و می‌توانید از آن‌ها برای سرو نوشیدنی‌های گرم هم استفاده کنید  نگران نشتی یا خراب شدن آن نباشید.

عدم انتقال دما

کاغذ استفاده شده در ساخت لیوان‌های یک بار مصرف کاغذی به نسبت لیوان پلاستیکی دما را کمتر انتقال می‌دهد. به همین خاطر حتی زمانی که نوشیدنی گرم را در دست‌تان نگه دارید احتمال اینکه دست‌تان بسوزد و نگه داشتن لیوان سخت شود، بسیار کم است.

سایز بندی متنوع

از شاخصه‌های لیوان‌های یک بار مصرف کاغذی که سبب شده است استفاده از آن رواج بیشتری پیدا کرده و مورد توجه طیف گسترده‌ای از مصرف کننده‌ها قرار بگیرد، سایز بندی متنوع آن‌ها است. این لیوان‌ها در اندازه‌های مختلف از شات خوری تا شربت خوری و حتی ابعاد بزرگ‌تر برای قهوه بیرون بر و انواع محصولات قهوه با حجم بیشتر طراحی و تولید می‌شوند.

اشکال متنوع

لیوان‌های کاغذی علاوه بر تنوع در سایز، در اشکال متنوعی هم تولید می‌شوند. شما می‌توانید این لیوان‌ها را در انواع دو جداره ساده و در دار تهیه کنید و بنابراین می‌توان برای کاربردهای متنوع مناسب‌ترین گزینه را انتخاب کرد. همین تنوع لیوان‌های کاغذی دلیل دیگری است که باعث شده است کاربران تمایل داشته باشند این ظروف را تهیه کنند.

چاپ لیوان کاغذی ساحل جنوب

امکان چاپ روی لیوان

در لیوان‌های کاغذی به خاطر جنس کاغذی آن، امکان چاپ اشکال و طرح و رنگ‌های متنوع روی آن‌ها وجود دارد. به همین خاطر این لیوان‌ها همیشه با متنوع‌ترین نقش‌ها و طرح‌ها در اختیار کاربران قرار می‌گیرند. همچنین این لیوان‌ها برای چاپ برند و لیبل هم استفاده می‌شوند و کاربران می‌توانند برند یا لوگو کافه یا کمپانی خود را روی آن‌ها چاپ کنند. امکان چاپ روی لیوان‌های کاغذی سبب شده است که این ظروف پتانسیل تبلیغ هم داشته باشند و می‌توان از آن‌ها به عنوان یک ابزار تبلیغاتی استفاده نمود.

چاپ لیوان کاغذی به جای ظروف پلاستیکی تجدید ناپذیر نیز یکی از هزاران فعالیتی است که در راستای طبیعت دوستی انجام می شود. جالب است بدانید یکی دیگر از دلایلی که افراد زیادی ظروف کاغذی را به ظروف پلاستیکی ترجیح می دهند، نگرانی آن ها از سرطان زا بودن و واکنش های شیمیایی ظروف پلاستیکی نسبت به حرارت است.

تجزیه پذیر بودن

لیوان‌های کاغذی برخلاف لیوان پلاستیکی تجزیه پذیر بوده در مدت زمان کمتری به طبیعت برمی‌گردند. همین ویژگی سبب شده است که حتی دوستداران طبیعت هم ترجیح بدهند به جای ظروف پلاستیکی از آن‌ها استفاده کنند.

بهترین لیوان کاغذی برای سرو قهوه کدام است؟

به نسبت قهوه‌ای که قصد دارید میل کنید یا به مشترین ارائه بدهید، انواع لیوان‌های کاغذی برای انتخاب در بازار وجود دارند. برای سرو اسپرسو لیوان‌های شات خوری بهترین گزینه هستند. برای سرو نوشیدنی‌های دیگری که با فوم شیر ترکیب شده و حجم بیشتری دارند باید از لیوان‌های بزرگ‌تر استفاده کنید. قهوه نوشیدنی غلیظی است و خیلی زود از دما میفتد. به همین خاطر حتی زمانی که آن در دست بگیرید، دست را نمی‌سوزاند. بنابراین معمولا نیازی به لیوان‌های دو جداره نیست اما اگر سرویس بیرون بر ارائه می‌دهید و قرار است مشتری بعد از سرو لیوان را برای مدت طولانی در دست نگه دارد، بهتر است برای راحتی بیشتر مشتری از لیوان‌های دوجداره استفاده کنید. از طرفی لیوان‌های کاغذی در انواع دردار هم موجود هستند که بهتر است برای سرویس بیرون بر از آن‌ها استفاده کنید. از تنوع طرح و نقش لیوان‌ها غافل نشوید و سعی کنید طراحی متناسب با تم کافی شاپ یا برندتان را سفارش دهید تا لیوان‌های شما مخصوص کافی شاپ خودتان بوده و به واسطه تفاوتی که با دیگر کافی شاپ‌ها دارید، در ذهن مشتری باقی بمانید.

اخیرا به دلیل نوسانات قیمت دلار، قیمت بسیاری از کالاها از جمله قیمت کاغذ، قیمت لیوان کاغذی نیز بسته به نوع و کیفیت کاغذی که در چاپ آن استفاده می شود در بازار متغیر شده است. طی چند سال گذشته با حضور ویروس منفوس کرونا بیشتر مواد غذایی، نوشیدنی های سرد و گرم در بسته بندی های کاغذی سرو می شد و همین مساله باعث شد تا استفاده از این ظروف نسبت به قبل بیشتر شود و مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گیرد.

در صورتیکه قصد خرید لیوان های کاغذی یکبار مصرف را در سایزهای دلخواه خود با قیمت های مناسب دارید به آدرس اینترنتی http://sj-cup.ir   مراجعه نمایید.

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

قیمت یاب خریدینو

قیمت کامپیوتر گیمینگ

قیمت سیستم گیمینگ

لمینت متحرک دندان

قیمت فنس

قیمت خرید پترولیوم کک

عباس نادر روان شناس

پشتیسار

قیمت باطری ماشین

تدریس خصوصی زبان انگلیسی

وارد کننده صاعقه گیر الکترونیکی ساختمان

کلید حرارتی زیمنس (خرید از وارد کننده)

پکیج ویدئویی آموزشی قراردادهای EPC ( نشریه 5490

نمایندگی فروش تجهیزات آتش نشانی

آراد برندینگ

نظر سنجی انتخابات 1403

اخبار سلامت

دیزل ژنراتور

صیغه نامه برای هتل

سایت مدیر اکسپرت

خرید انواع هدایای تبلیغاتی خلاقانه

خرید دتکتور گاز از نماینده رسمی ایران

خرید صندل عمده

نحوه محاسبه اقساط

قیمت خرید تلویزیون زیر 5میلیون

صندلی آرایشگاه

زير نويس ساز

لمینت متحرک دندان

اهمیت استفاده از رپورتاژ

New punjabi songs

سامانه خودنویس

آزمایشات طب کار بدو استخدام

مرجع خرید و فروش هماتیت

سازمان امور مالیاتی

مانیتور دنا

شیشه ماشین

تشک دو نفره

دکتر علی پرند

https://nipoto.com/ethereum

خرید تابلو برق

خرید رپورتاژ آگهی

مایکروسافت

  شیائومی 

 سامسونگ 

 گوشی 

 مارک  

اینتل 

 گواهینامه

  قرمز  گورمن

  تبلت  آیفون 

 طراحی

  لایکا  تایوان 

 یوتیوب  

دوربین

  اندروید  

تاشو  

چین

  گلکسی

  پیکسل 

 ساعت 

 ای‌بی 

 هوشمند 

 سطح  

جدید  

شرکت 

 معرفی  

تجاری

  طرح