تاریخ انتشار : سه شنبه 5 اردیبهشت 1402 - 22:50
83 بازدید
کد خبر : 208703

ویدئو پروژکتور شورت ترو و اولترا شورت ترو چیست؟

ویدئو پروژکتور شورت ترو و اولترا شورت ترو چیست؟

خرید ویدئو پروژکتور امروزه بازار خرید و فروش انواع ویدئو پروژکتور از رونق بالایی برخوردار است. پروژکتور وسیله‌ای بسیار کاربردی است که از آن به منظور انتقال تصاویر در ابعاد بزرگ‌تر بر روی پرده‌ نمایش استفاده می‌شود. به دلیل اهمیت این وسیله، شرکت‌های زیادی در سراسر دنیا فعالیت خود را در زمینه ساخت انواع پروژکتور گسترش داده‌اند.

خرید پروژکتور

خرید ویدئو پروژکتور

امروزه بازار خرید و فروش انواع ویدئو پروژکتور از رونق بالایی برخوردار است. پروژکتور وسیله‌ای بسیار کاربردی است که از آن به منظور انتقال تصاویر در ابعاد بزرگ‌تر بر روی پرده‌ نمایش استفاده می‌شود. به دلیل اهمیت این وسیله، شرکت‌های زیادی در سراسر دنیا فعالیت خود را در زمینه ساخت انواع پروژکتور گسترش داده‌اند.

دیتا پروژکتورها فارغ از مدل و برند، در دو نوع پرتاب بلند و پرتاب کوتاه ساخته می‌شوند. نوع پرتاب کوتاه آن (شورت ترو)، مناسب برای فضاهای کوچک بوده و در اغلب موارد کاربرد خانگی دارد. در ادامه این مقاله قصد داریم شما را با ویدئو پروژکتور شورت ترو و اولترا شورت ترو، ویژگی‌ها و کاربردهای این دو دستگاه آشنا کنیم.

پروژکتور شورت ترو چیست؟

ویدئو پروژکتور شورت ترو (short throw)، یکی از کاربردی‌ترین انواع دیتا پروژکتور بوده که نسبت پرتاب کوتاهی دارد. در پروژکتورهای شورت ترو، فاصله بین صفحه نمایش و پروژکتور باید کوتاه باشد، به همین دلیل این نوع پروژکتور مناسب برای فضاهای کوچک است. برخی از افراد دوست دارند با خرید ویدئو پروژکتور فضای خانه خود را شبیه به سینما کنند؛ اما نکته اینجاست که فضای خانه به اندازه سینما نیست. بهترین و مناسب‌ترین نوع پروژکتور جهت کاربردهای خانگی، استفاده در اتاق نشیمن و سایر مکان‌های کوچک، پروژکتور شورت ترو است‌.