کد خبر : 209337
تاریخ انتشار : دوشنبه 6 نوامبر 2023 - 1:47
-

کاشت ابرو | هزینه، عوارض و ماندگاری کاشت ابروها

کاشت ابرو | هزینه، عوارض و ماندگاری کاشت ابروها

ابروها تاثیر فوق‌العاده زیادی بر زیبایی و جوان‌شدن چهره دارند. کاشت ابرو به افرادی که به دلایل مختلف مانند ژنتیک، شیمی‌درمانی و مصرف دارو ابروهای خود را از دست داده‌اند کمک می‌کند دوباره زیبایی و اعتمادبه‌نفس خود را به‌دست بیاورند. در ادامه درباره روش‌های کاشت طبیعی ابرو، مزایا و عوارض آن توضیح می‌دهیم. کاربرد کاشت

ابروها تاثیر فوق‌العاده زیادی بر زیبایی و جوان‌شدن چهره دارند. کاشت ابرو به افرادی که به دلایل مختلف مانند ژنتیک، شیمی‌درمانی و مصرف دارو ابروهای خود را از دست داده‌اند کمک می‌کند دوباره زیبایی و اعتمادبه‌نفس خود را به‌دست بیاورند.

در ادامه درباره روش‌های کاشت طبیعی ابرو، مزایا و عوارض آن توضیح می‌دهیم.

کاربرد کاشت طبیعی ابرو چیست؟

در گذشته، هنگامی که برخی از قسمت‌های ابرو خالی می‌شد یا به‌کلی می‌ریخت، با لوازمی مانند مداد، پودر، ریمل و روش‌های نه‌چندان طبیعی مانند تاتو نواقص آن را می‌پوشانند.

این روش‌ها، راهکار مناسبی برای داشتن ابروهای پرپشت، طبیعی و زیبا نبود‌ و باعث اتلاف زمان، پول و انرژی زیادی از افراد می‌شد.

در سال‌های اخیر با پیشرفت علم پزشکی و توسعه تجهیزات جراحی‌های زیبایی، می‌توان ابروهای کاملا طبیعی، جذاب و خوش‌حالت به‌صورت دائمی داشت.

روش کاشت به‌دلیل اینکه ظاهری کاملا طبیعی ایجاد می‌کند، اعتمادبه‌نفس، زیبایی چشم‌ها و قرینگی ۲ طرف صورت را به‌شدت افرایش می‌دهد. کاشت، یک درمان دائمی برای داشتن ابرو‌های پر و خوش‌حالت شناخته می‌شود که نتیجه آن همیشگی است.

متخصصان زیبایی با استفاده از تکنیک‌های تخصصی و به‌روز، بهترین فرم ابرو را با توجه به استخوان‌بندی و فرم صورت افراد انتخاب می‌کنند. تناسب مدل ابرو با سایر اجزای صورت، در افزایش زیبایی و طبیعی‌بودن چهره نقش موثری دارد‌.

راهکارهای متعددی برای کاشت ابرو Eyebrow Transplant) ) وجود دارد. در ادامه بهترین و جدیدترین روش کاشت طبیعی ابرو را معرفی می‌کنیم.

نحوه کاشت ابرو طبیعی چگونه است؟

متخصصان زیبایی در فرایند Eyebrow Transplant)) فولیکول‌های مو را از ناحیه پوست سر برداشته و به ابرو پیوند می‌زنند. در این روش، ابروها ظاهری طبیعی با تراکم بالا پیدا کرده و مانند ابروهای اصلی رشد می‌کنند.

ابروهای کاشته‌شده قابل رنگ‌کردن هستند، می‌توانید به آن‌ها فرم دهید و همچنین کوتاه‌شان کنید. ابرو از تاج، تنه و دم تشکیل شده که هرکدام الگوی رشد و ویژگی‌های متفاوتی دارند. متخصصان زیبایی هنگام کاشتن ابرو با دقت زیادی این موضوع را بررسی می‌کنند.

واحدهای فولیکولی که برای کاشتن ابرو انتخاب می‌شوند، باید به‌صورت تک‌رشته‌ای باشند. به همین دلیل، متخصصان برای انجام این کار گرافت‌های چندمویی را که از سر برداشته‌اند، به گرافت‌های جداگانه تبدیل می‌کنند.

موهای ابرو مانند موهای سر صاف نمی‌ایستند و در جهت پوست صورت رشد می‌کنند، به همین دلیل باید در دقیق‌ترین و مناسب‌ترین زاویه کاشته شوند. مدت‌زمان لازم برای رشد ابروها حدودا ۴ ماه است.

با توجه به ویژگی‌های ساختار ابرو، برای کاشت آن باید به متخصصی مجرب و ماهر مراجعه کنید تا ابروهای دلخواه شما را بدون ایجاد عارضه، طراحی کرده و بکارد.

بهترین روش‌های کاشت ابرو

متخصصان کلینیک کاشت ابرو با روش‌های مختلفی ابروها را می‌کارند. تجهیزات مورد استفاده در این روش‌ها متفاوت بوده اما نتیجه تمام آن‌ها، داشتن ابروهای طبیعی و پرپشت است. این روش‌ها عبارت‌اند از:

 • کاشت موی واحد فولیکولی (FUT): روش FUT روشی تهاجمی محسوب می‌شود، چون که بخشی از ناحیه پوست سر به‌شکل نواری برش داده شده و قسمت‌هایی از آن که دارای فولیکول‌های مو است، برداشته می‌شود.

سپس این فولیکول‌ها را در منطقه ابرو می‌کارند. پزشکان هنگامی از روش FUT استفاده می‌کنند که تعداد زیادی واحد فولیکولی برای کاشت لازم باشد.

 • استخراج واحد فولیکولیFUE) ): در این روش، تک‌تک فولیکول‌های مو از ناحیه اهداکننده برداشته شده و با استفاده از پانچ، جداسازی می‌شوند.

فولیکول‌ها به‌صورت تکی در نواحی از ابرو که خالی شده، کاشته می‌شود. این روش، ظاهر طبیعی، فرم دقیق و حجم مطلوبی به ابروها می‌دهد، تهاجمی نیست و زخم و اسکار ایجاد نمی‌کند. به همین دلیل محبوبیت و طرفداران زیادی دارد.

 • روش نیوگرافت: روش نیوگرافت از جدیدترین روش‌های کاشت محسوب می‌شود. این تکنیک مدرن و پیشرفته برای کاشت مو و ابرو به‌ کار برده می‌شود و نتیجه آن فوق‌العاده است.

در شیوه نیوگرافت، به‌دلیل استفاده از تکنیک فولیکولار، ابروهای کاملا طبیعی و خوش‌حالت با تراکم بسیار مناسب خواهید داشت. نیوگرافت را می‌توان نسخه نیمه‌اتوماتیک و پیشرفته روش FUE دانست.

 • کاشت مستقیم مو(DHI) : در روش DHI از ابزاری به نام چوئی استفاده می‌شود. با استفاده از این وسیله، فولیکول‌های مو از قسمت اهداکننده مانند سر، خارج شده و فورا در ناحیه ابرو با دستگاه مخصوصی به نام (Choi Implanter) که شبیه به قلم شبیه است، کاشته می‌شود.

این ابزار کمک می‌کنند تا به‌صورت کنترل‌شده و هم‌زمان، با دقت و ظرافت بسیار زیاد، فولیکول‌ها خارج شده و به‌سرعت در سوراخ‌های ایجادشده در ناحیه ابروها، کاشته شوند. متخصصان با استفاده از این روش کاشت، می‌توانند زاویه ابرو و جهت آن را به‌دقت کنترل کنند. نتیجه این روش، بسیار طبیعی و مورد پسند افراد خواهد بود‌.

 • کاشت به‌وسیله دستگاه اتوماتیک رباتArtas) ): در روش Artas، هوش مصنوعی و ربات‌ها به متخصصان کمک می‌کنند ابروها را به دقیق‌ترین و طبیعی‌ترین شکل ممکن بکارند.

این ابزارها با ظرافت، سرعت و دقت بالا فولیکول‌های مو را خارج کرده و در ناحیه ابرو می‌کارند. این روش، در بهبود نتیجه کاشت و افزایش رضایت متقاضیان تاثیر زیادی دارد.

کاشت ابرو عوارض دارد؟

هر جراحی زیبایی، در کنار مزایای متعدد، عوارضی نیز به‌دنبال دارد که بعد از چند روز از بین می‌روند. به‌طور کلی عوارض این جراحی موارد زیر هستند:

 • کبودی، قرمزی و ورم
 • عفونت و خونریزی
 • بروز زخم و اسکار

با مراجعه به پزشک متخصص و ماهر و با رعایت مراقبت‌های پس از جراحی این عوارض به حداقل رسیده و هرگز ایجاد نمی‌شوند.

معرفی کلینیک تخصصی پوست، مو و زیبایی ارغوان

کاشتن ابرو با ظاهر طبیعی، فرم مناسب و تراکم بالا به تخصص و مهارت بالایی نیاز دارد، چون که ابرو ازلحاظ الگوی رشد، چرخه رشد، واحد فولیکولی و زاویه متفاوت بوده و باید با دقت، ظرافت و مهارت بالایی انجام شود‌.

متخصصان کلینیک کاشت ابرو در تهران با تکیه بر علم، تجربه و مهارت خود بهترین روش کاشت برای هر فرد را با توجه نوع اسکلت‌بندی صورت و دلیل ریزش ابروها تعیین می‌کنند.

هزینه کاشت، به نوع روش، کلینیک مد نظر و دستمزد پزشک بستگی دارد. شما با مراجعه به سایت کلینیک ارغوان و تماس با کارشناسان می‌توانید از مشورت آن‌ها بهره‌مند شده و نوبت ویزیت دریافت کنید.

جمع‌بندی

کاشت ابرو راهکار موثری برای داشتن ابروهای پر و خوش‌حالت محسوب می‌شود. دلایل متعددی مانند ژنتیک، بیماری، مصرف سیگار و مواد مخدر و دلایل دیگر باعث ریزش ابروها شده و زیبایی چهره و اعتماد‌به‌نفس افراد را کاهش می‌دهد.

در سال‌های اخیر، متخصصان زیبایی با روش‌ها و تکنیک‌های مدرن و پیشرفته ابروها را متناسب با فرم صورت، به‌ طبیعی‌ترین شکل با تراکم مناسب و دقت بسیار بالا می‌کارند.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

مجله سرگرمی و فناوری دیج مگ

قیمت یاب خریدینو

قیمت کامپیوتر گیمینگ

قیمت سیستم گیمینگ

لمینت متحرک دندان

قیمت فنس

قیمت خرید پترولیوم کک

عباس نادر روان شناس

پشتیسار

قیمت باطری ماشین

تدریس خصوصی زبان انگلیسی

وارد کننده صاعقه گیر الکترونیکی ساختمان

کلید حرارتی زیمنس (خرید از وارد کننده)

پکیج ویدئویی آموزشی قراردادهای EPC ( نشریه 5490

نمایندگی فروش تجهیزات آتش نشانی

آراد برندینگ

نظر سنجی انتخابات 1403

اخبار سلامت

دیزل ژنراتور

صیغه نامه برای هتل

سایت مدیر اکسپرت

خرید انواع هدایای تبلیغاتی خلاقانه

خرید دتکتور گاز از نماینده رسمی ایران

خرید صندل عمده

نحوه محاسبه اقساط

قیمت خرید تلویزیون زیر 5میلیون

صندلی آرایشگاه

زير نويس ساز

لمینت متحرک دندان

اهمیت استفاده از رپورتاژ

New punjabi songs

سامانه خودنویس

آزمایشات طب کار بدو استخدام

مرجع خرید و فروش هماتیت

سازمان امور مالیاتی

مانیتور دنا

شیشه ماشین

تشک دو نفره

دکتر علی پرند

https://nipoto.com/ethereum

خرید تابلو برق

خرید رپورتاژ آگهی

مایکروسافت

  شیائومی 

 سامسونگ 

 گوشی 

 مارک  

اینتل 

 گواهینامه

  قرمز  گورمن

  تبلت  آیفون 

 طراحی

  لایکا  تایوان 

 یوتیوب  

دوربین

  اندروید  

تاشو  

چین

  گلکسی

  پیکسل 

 ساعت 

 ای‌بی 

 هوشمند 

 سطح  

جدید  

شرکت 

 معرفی  

تجاری

  طرح