کد خبر : 208812
تاریخ انتشار : سه‌شنبه 30 می 2023 - 18:02
-

کولر گازی گری

کولر گازی گری

  برای اینکه محیط مورد نظر خود را سرد کنید یا اینکه در محیط گرمی بخوابید بهتر می باشد دنبال بهترین و با کیفیت ترین و با دوام ترین کولر گازی باشید برندهای بیشماری در کشور ما ایران وجود دارد ولی لازم می باشد تحقیقات خوبی را برای خرید خود انجام دهید که بهترین را انتخاب کنید.

 

C:\Users\HP\Desktop\تصاویر اسلاید سایت\287869494_5331528826869814_6844013419232533997_n.jpg

برای اینکه محیط مورد نظر خود را سرد کنید یا اینکه در محیط گرمی بخوابید بهتر می باشد دنبال بهترین و با کیفیت ترین و با دوام ترین کولر گازی باشید برندهای بیشماری در کشور ما ایران وجود دارد ولی لازم می باشد تحقیقات خوبی را برای خرید خود انجام دهید که بهترین را انتخاب کنید.

خانه سفید برند گری را به شما توصیه می کند زیرا که مدل های متنوع و همیشه محصولات به روزی را برای فروش دارد پس این مقاله را تا آخر بخوانید که بتوانید تصمیم درستی بگیرید.

بزرگترین شرکت در زمینه طراحی و تولید محصولات سرمایشی و گرمایشی و شرکت کاملا” تخصصی در دنیا برند گری می باشد . گری تمام تحقیقات و آمایشات خود را بکار برده است و اصلی ترین ماموریت گری این می باشد که مردم کره زمین زندگی راحت و بدون توجه به سرما یا گرما به زندگی روزمره خود بپردازند .

 تاثیر کولر گازی :

در کره زمین طبق تحقیقات بعمل آمده سالانه بسیاری از مردم دنیا بر اثر گرما جان خود را از دست می دهند و این تاسف بار و ناراحت کننده می باشد است در نتیجه می توان با استفاده از کولر گازی محیط را سرد و خنک نگه داشت .

گری با بکارگیری کارشناسان زبده در زمینه تولید اسپلیت دانش خوبی دارد و توانسته بسیار ماهرانه عمل کند

ب  کیفیت هوا :

گری برای اینکه محیط را پاک کند فیلترهای ویژه ای را روی کولر گازی نهادینه کرده است تا محیط را عاری از گرد و خاک و آلاینده ها و… کند این امر بسیار ضروری می باشد مخصوصا” برای افرادی که ناراحتی قلبی یا اسم  و یا آلرژی دارند زیرا محرک هایی که موجب شدت بیماری می شود را به کمترین اندازه ممکن می رساند در ضمن برای بهتر عمل کردن فیلترهای کولر گازی بطور مستمر بایسی کولر گازی را تمیز نگه دارید و یا در صورت لزوم تعویض کنید .

گری از فیلتر یونیزر بهره می برد که از قوی ترین فیلترهای پاکسازی هوای محیط می باشد این فیلتر یون هایی را در هوای محیط آزاد می کند و هوای محیط را از گرد و خاک و بو پاکسازی می کند و ذرات ریز را و گرده ها و غبار را که برای افراد مریض خطرناک می باشد را از محیط خارج می کند.

البته فیلترهای اکتیو کربن و فیلترهای سبز و فیلترهای بزرگی که ذرات درشت را از محیط می گیرد نیز روی مدل های برند گری وجود دارد

ج – در محیط خنک نیروی کار بهتر عمل می کند :

در روزهای گرم و طاقت فرسا عملکرد نیروی کار بسیار پایین می آید و همچنین طبق تحقیقات بعمل آمده توانایی تصمیم گیری و تفکر افراد بسیار پایین می آید و افراد کاملا” سست می شوند ولی در محیط های خنک افراد عملکرد بهتری دارند و تصمیمات بهتر و راندمان کاری بالاتری دارندهمچنین در محیط های خنک ارامش افراد بهتر و کمتر حالت تهاجمی به خود می گیرند.

استراحت بهتر :

در محیط های گرم خواب شبانه بسیار عذاب آور می باشد دمای بدن هنگام خواب عمل مهمی می باشد زیرا هوای گرم موجب تغییرات فیزیکی در افراد و بالا رفتن ضربان قلب و تاثیر زیادی روی فشار خون دارد در نتیجه بهتر است با خرید کولر گازی گری محیطی کاملا” خنک را فرام آورد

د  هوای سه بعدی :

کولر گازی گری جریان هوای محیط را بصورت سه بعدی انجام می دهد و در تمام جهات سرماش و گرمایش را در محیط پخش می کند و موجب یک دست شدن زود هنگام محیط می شود.

گ  حالت های سرعت فن :

می توانید به راحتی از طریق کنترل کولر گازی سرعت فن را کم و زیاد کرد و این موجب می شود دمای اتاق را در کمترین زمان ممکن به دمای مورد نیاز خود رساند و بلافاصله خنکی لازم یا گرمایش لازم را کسب کنید و حتی با گذاشتن پرتاب باد روی سرعت زیاد می توان با خیال راحت در اتاق خواب خوابید زیرا بسیار کم صدا می باشد و این یکی از ویژگی های بسیار کارآمد در گری می باشد.

ت  اینورتر دی سی :

استفاده از تکنولوژی اینورتر دی سی نقش مهمی در بالاترین بازدهی دارد گری تحقیقات زیادی بعمل آورده و متوجه شده که با بهره وری از بورد دی سی می توان سی درصد مصرف کولر گازی را پایین آورد زیرا سیستم بدون اینورتر با روشن و خاموش شدن مکرر انرژی زیادی زا هدر می دهد بورد دی سی اینورتر قابلیت تنظیم سرعت کمپرسور را دارد و موجب می شود مصرف انرژی را بسیار کم کند .

گری در اکثر مدل های خود از جمله : آی سیو  آی کول لومو پلاس  جی دبلیو اچ   پلار از فناوری اینورتر استفاده کرده است  .

قیمت کولر گازی گری اینورتر نسبت به معمولی مقداری گران تر می باشد ولی در اندک زمانی با دیدن فیش برق متوجه می شوید به زودی این مقدار نه تنها جبران بلکه به سود شما خواهد بود

C:\Users\HP\Desktop\تصاویر\تمنن.jpg

طراحی زیبا :

گری در طراحی یونیت داخلی هنرمندانه عمل کرده است و آن را با ظاهری زیبا طراحی کرده به نحوی که با هر محیطی سازگار می باشد و در این تولید تمام استاندارد های لازم جهانی را رعایت کرده است و پنل بسیار شیک و زیبا و براق را طراحی و تولید کرده است .

انواع مدل کولر گازی دیواری گری :

گری مدل های بسیار زیادی را تولید کرده است که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند و برای هر نوع آب و هوایی اسپلیت را طراحی و تولید کرده است.

برای مثال کولر گازی سرد و گرم بدون اینورتر را با مدل های ار فور ماتیک پلاس  پلار  اسماتیک  اس فور ماتیک  آکسنت و اینورتر سرد و گرم با مدل های آی سیو  آی کول لومو پلاس  پلار  جی دبلیو اچ و فقط سرد در مدل های کیو فور ماتیک و جی فور ماتیک و با گاز 

  در مدل اسماتیک را تولید و روانه بازار کرده است.R22

 

 

 

م  مدل های ایستاده :

گری در تولید و طراحی کولر گازی ایستاده ماهرانه عمل کرده و با شکل های خاص و عادی انواع اسپلیت ایستاده را تولید کرده است به نحوی که خریداران را به خود جذب کرده است .

در کولر گازی ایستاده علاوه بر استفاده از برق تک فاز همچنین با برق سه فاز نیز تولید می شود و با بهره وری از بورد دی سی اینورتر نیز مانند کولر گازی دیواری عمل کرده است

و همچنین در ظرفیت های بالا برای خنک کردن کمپرسور و چرخه خنک کنندگی از دو فن و رادیات هایی با ارتفاع بلندتر بهره می برد لازم بذکر است که از استفاده از کمپرسور اسکرول در کولر گازی ایستاده بیشتر می باشد.  

C:\Users\HP\Desktop\تصاویر اسلاید سایت\8547.jpg

س  انواع داکت اسپلیت :

دو نوع داکت اسپلیت در کارخانه گری تولید می شود داکت اسپلیت کانالی که بصورت توکار نصب می شود و با استفاده از کانال کل محیط را یکدست همدما می کند و معمولا” زیر سقف راهرو قرار می گیرد و همچنین داکت اسپلیت کاستی که در سقف قرار می گیرد و معمولا” برای ادارات و مساجد بیشتر استفاده می شود و این مدل داکت هم در سقف بصورت توکار قرار می گیرد.

ف  کولر گازی پنجره ای :

برای مستاجر گزینه مناسبی می باشد زیرا که به راحتی قابل حمل می باشد و نیازی به حضور فیزکی نصاب برای نصب نمی باشد .

C:\Users\HP\Desktop\تصاویر اسلاید سایت\پنجره-2541555.jpg

ق  پرتابل 

برای اتاق سرورها که پر از ادوات گرمازا می باشد و همچنین مغازه های کوچک و اتاق خواب گزینه عالی می باشد و به راحتی قابل حمل می باشد و برای نصب تنها با زدن کابل برق به پریز این کار میسر می باشد 

C:\Users\HP\Desktop\تصاویر اسلاید سایت\پرتابل-3254658.jpg

مقایسه ظرفیت کولر گازی :

برای تعیین میزان ظرفیت کولر گازی بهتر است متراژ محل مذکور را به فروشنده بصورت مترمربع اعلام کنید که بتوانید بهترین انتخاب را در ظرفیت کولر گازی داشته باشید البته میزان آفتاب گیری و ارتفاع سقف ساختمان و تعداد نورگیرها با انتخاب ظرفیت کولر گازی مرتبط می باشد.

ناگفته نماند در برندها نیز ظرفیت های مختلفی وجود دارد و همچنین نسبت به برند خریداری شده ظرفیت مناسب برای فضای شما متغیر می باشد در نتیجه لازم بذکر است حتما” در انتخاب کولر گازی با کارشناس فروش مشورت داشته باشید .

 نسبت به مدل های هر برند نیز ظرفیت ها متفاوت می باشد.

برای مثال در مدل های فقط سرد همیشه ظرفیت ها با حجم گاز بالاتر و رادیات های قوی تر و سرمادهی عالی تری تولید می شود و معمولا” افرادی که جنوب زندگی می کنند بیشتر کولر گازی فقط سرد را خریداری می کنند.

همچنین با نوع کمپرسور ظرفیت باز متغیر می باشد برای مثال در ظرفیت 30000 موتور اسکرول از سرمادهی عالی تری نسبت به ظرفیت 30000 با موتور روتاری برخوردار می باشد .

و در ظرفیت های برابر نیز موتور پیستونی نسبت به روتاری قوی تر می باشد.

توصیه می شود حتما” از کارشناس فروشگاه در هنگام خرید اطلاعات کافی را بگیرید که بتواند بهترین خرید را داشته باشید.

سخن آخر :

خانه سفید وارد کننده تمام کولر گازی های گری می باشد و تمام اجناس خود را با گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر شرکتی ارایه می دهد.

گارانتی را نباید نادیده گرفت و بهتر است گارانتی معتبری را از فروشگاه درخواست کنید که در آینده بتواند جوابگوی نیاز های شما باشد و در قبال خدمات خود وظیف شناس و کارآمد باشد.

خانه سفید در ظرف 72 ساعت موظف می باشد جنس خریداری شده با سلامت کامل و بدون ضربه تحویل بدهد. 

 

 

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

قیمت کامپیوتر گیمینگ

قیمت سیستم گیمینگ

لمینت متحرک دندان

قیمت فنس

قیمت خرید پترولیوم کک

عباس نادر روان شناس

پشتیسار

قیمت باطری ماشین

تدریس خصوصی زبان انگلیسی

وارد کننده صاعقه گیر الکترونیکی ساختمان

کلید حرارتی زیمنس (خرید از وارد کننده)

پکیج ویدئویی آموزشی قراردادهای EPC ( نشریه 5490

نمایندگی فروش تجهیزات آتش نشانی

آراد برندینگ

نظر سنجی انتخابات 1403

اخبار سلامت

دیزل ژنراتور

صیغه نامه برای هتل

سایت مدیر اکسپرت

خرید انواع هدایای تبلیغاتی خلاقانه

خرید دتکتور گاز از نماینده رسمی ایران

خرید صندل عمده

نحوه محاسبه اقساط

قیمت خرید تلویزیون زیر 5میلیون

صندلی آرایشگاه

زير نويس ساز

لمینت متحرک دندان

اهمیت استفاده از رپورتاژ

New punjabi songs

سامانه خودنویس

آزمایشات طب کار بدو استخدام

مرجع خرید و فروش هماتیت

سازمان امور مالیاتی

مانیتور دنا

شیشه ماشین

تشک دو نفره

دکتر علی پرند

https://nipoto.com/ethereum

خرید تابلو برق

خرید رپورتاژ آگهی

مایکروسافت

  شیائومی 

 سامسونگ 

 گوشی 

 مارک  

اینتل 

 گواهینامه

  قرمز  گورمن

  تبلت  آیفون 

 طراحی

  لایکا  تایوان 

 یوتیوب  

دوربین

  اندروید  

تاشو  

چین

  گلکسی

  پیکسل 

 ساعت 

 ای‌بی 

 هوشمند 

 سطح  

جدید  

شرکت 

 معرفی  

تجاری

  طرح