کد خبر : 197845
تاریخ انتشار : شنبه 14 می 2022 - 18:00
-

دانلود زیرنویس فیلم The Kashmir Files 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم The Kashmir Files 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم The Kashmir Files 2022 فایل‌های کشمیر یک فیلم درام هندی زبان هندی است که در سال ۲۰۲۲ منتشر شد به نویسندگی و کارگردانی ویوک آگنیهوتری. این فیلم داستانی تخیلی را ارائه می‌کند که حول محور مهاجرت هندوهای کشمیری در منطقه مورد مناقشه کشمیر است. این خروج از اوایل دهه 1990 را به

دانلود زیرنویس فیلم The Kashmir Files 2022 فایل‌های کشمیر یک فیلم درام هندی زبان هندی است که در سال ۲۰۲۲ منتشر شد به نویسندگی و کارگردانی ویوک آگنیهوتری. این فیلم داستانی تخیلی را ارائه می‌کند که حول محور مهاجرت هندوهای کشمیری در منطقه مورد مناقشه کشمیر است. این خروج از اوایل دهه 1990 را به عنوان یک نسل کشی نشان می دهد، تصوری که به طور گسترده نادرست در نظر گرفته می شود و با تئوری های توطئه مرتبط است.

براي دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنيد

The Kashmir Files | Official Trailer I Anupam I Mithun I Darshan I Pallavi  I Vivek I 11 March 2022 - YouTube

زیرنویس فیلم The Kashmir Files 2022 میتون چاکرابورتی، آنوپام خر، دارشان کومار، و پالاوی جوشی در فیلم «پرونده‌های کشمیر» بازی می‌کنند. داستان یک دانشجوی هندو کشمیری است که توسط پدربزرگ تبعیدی‌اش بزرگ شده و از آگاهی از شرایط مرگ والدینش محافظت شده است. پس از مرگ پدربزرگش، دانش آموزی که در کالج به این باور رسیده بود که مهاجرت خوش خیم بوده است، به دنبال کشف حقایق مرگ خانواده اش می رود. طرح متناوب بین تلاش دانش آموز در زمان حال، 2020، و زحمات خانواده اش در سی سال قبل است. این فیلم در 11 مارس 2022 در سینماها اکران شد. این یک موفقیت تجاری بوده است.

استقبال منتقدان از فیلم درهم آمیخته بود، با فیلمبرداری و بازیگری که تصور می شد قانع کننده است، اما خط داستانی به دلیل تلاش برای بازنویسی تاریخ تثبیت شده و تبلیغ اسلام هراسی، انتقادها را به خود جلب کرد. حامیان این فیلم را به دلیل نشان دادن آنچه به گفته آنها جنبه نادیده گرفته شده تاریخ کشمیر است، ستایش کرده اند. تئاترها در سراسر هند شاهد سخنان نفرت انگیز علیه مسلمانان، از جمله تحریک به خشونت بوده اند. تا 28 آوریل 2022، این فیلم که تقریباً 15 کرور روپیه (2.0 میلیون دلار آمریکا) هزینه داشت، به فروش 339.78 کرور روپیه (45 میلیون دلار آمریکا) در سرتاسر جهان رسید،  که آن را به پرفروش‌ترین فیلم هندی سال 2022 تبدیل کرد. .

در سال 1990-1989 کشمیر، ستیزه جویان اسلامی با استفاده از شعارهای رالیو گالیو یا چالیو (به اسلام گروید، ترک کنید یا بمیرید) و الصفا باته دافا (با لطف خدا در کل) به پاندیت های هندو کشمیری حمله کردند و آنها را از دره کشمیر بیرون کردند. جامعه پاندیت کشمیری دره را ترک خواهد کرد”). پوشکار نات پاندیت، یک معلم، از امنیت پسرش کاران، که توسط ستیزه جویان به جاسوسی هند متهم شده است، می ترسد. پوشکار از دوستش براهما دات که یک کارمند دولتی است از کاران درخواست حفاظت می کند. برهما با پوشکار به کشمیر سفر می کند و شاهد خشونت علیه پاندیت های کشمیری است. او موضوع را با وزیر ارشد جامو و کشمیر (J&K)، که برهما را تعلیق می کند، در میان می گذارد.

فرمانده ستیزه جو، فاروق ملک بیتا، که او نیز شاگرد سابق پوشکر بود، به خانه پوشکر ناث حمله می کند. کاران در ظرف برنج پنهان می شود اما بیتا پیدا می شود و تیراندازی می کند. پوشکار و عروسش شاردا برای جان خود دعا می کنند. بیتا شاردا را مجبور می کند در ازای جان آنها برنج آغشته به خون کاران بخورد. پس از اینکه بیتا و گروهش خانه را ترک می کنند، پوشکار از دوست دکترش ماهش کومار التماس می کند که آمبولانس بیاورد و جان کاران را نجات دهد. با این حال، بیمارستان توسط ستیزه جویان تسخیر می شود که کارکنان بیمارستان را از درمان غیر مسلمانان منع می کنند. متعاقباً کاران بر اثر شلیک گلوله تسلیم می شود.

برای اطمینان از امنیت، پوشکار و خانواده اش توسط دوست روزنامه نگارشان ویشنو رام به کائول، شاعر هندو که رابطه صمیمانه ای با مسلمانان دارد، برده می شوند. کائول بسیاری از پاندیت‌ها را به خانه‌اش می‌برد، اما گروهی از شبه‌نظامیان می‌آیند تا کائول و پسرش را به بهانه ارائه محافظت از آنجا ببرند. بقیه پاندیت ها محل را ترک می کنند اما بعداً با پیدا کردن اجساد کائول و پسرش که از درختان آویزان شده بودند، شوکه می شوند.

پاندیت های پناهنده از دره کشمیر در جامو مستقر شده و با جیره اندک و در شرایط بد زندگی می کنند. برهما به عنوان مشاور فرماندار جدید J&K منصوب شد. به درخواست وی، وزیر کشور از اردوگاه های جامو بازدید می کند که در آن پوشکار خواستار حذف ماده 370 و اسکان مجدد پاندیت های کشمیری است. برهما موفق می شود شاردا را در ندیمرگ کشمیر استخدام کند و خانواده به آنجا نقل مکان کنند.

یک روز گروهی از ستیزه جویان به رهبری بیتا لباس اعضای ارتش هند را پوشیده و به ندیمرگ می رسند. آنها شروع به جمع آوری پاندیت های ساکن آنجا می کنند. شاردا زمانی که ستیزه جویان پسر بزرگش شیوا را می گیرند مقاومت می کند. فاروق عصبانی او را برهنه می کند و بدنش را از وسط می بیند. او شیوا و پاندیت های باقی مانده را به صف می کند و آنها را به یک گور دسته جمعی شلیک می کند. پوشکار از انتشار اخبار در مورد آنچه اتفاق افتاده در امان است.

The Kashmir Files Movie Review | Vivek Agnihotri | Anupam Kher | Mithun  Chokravarthy | - YouTube

زیرنویس The Kashmir Files 2022 در روزگار کنونی، کریشنا پسر کوچکتر شاردا توسط پوشکار بزرگ شده است. او معتقد است که پدر و مادرش در یک تصادف جان باخته اند. کریشنا، دانشجوی ANU، تحت تأثیر پروفسور رادیکا منون است که از حامیان جدایی طلبی کشمیری است. دوستان پوشکار، برهما، ویشنو، ماهش و افسر پلیس هاری ناراین، که در زمان کشته شدن کاران در کشمیر خدمت کرده بودند، وقایع کشمیر را از خاطرات خود به یاد می آورند که برهما آن را “نسل کشی” می نامد.

زیرنویس فيلم هندي فایل‌های کشمیر کریشنا در انتخابات دانشجویی ANU شرکت می کند. او با پیروی از توصیه های پروفسور رادیکا منون، دولت هند را مسئول مسئله کشمیر می داند که خشم پوشکار را برانگیخته است. بعداً، وقتی پوشکار می میرد، کریشنا به خانه اجدادی خود در کشمیر سفر می کند تا خاکستر را در آخرین آرزوی پوشکار پراکنده کند. منون از کریشنا می خواهد که برای افشای جنایات احتمالی دولت، فیلمی را در کشمیر ضبط کند. با کمک یکی از مخاطبین منون، کریشنا با بیتا آشنا می شود و او را به مسئول وضعیت پاندیت ها متهم می کند. اما بیتا خود را یک گاندی عصر جدید می داند که یک جنبش دموکراتیک غیرخشونت آمیز را رهبری می کند. بیتا ادعا می کند که این ارتش هند بود که مادر و برادر کریشنا را کشت. هنگامی که کریشنا از برهما در مورد این ادعا سؤال می کند، برهما بریده های روزنامه (جمع آوری شده توسط پوشکار) را به او می دهد که گزارش داده بود ستیزه جویان در لباس سربازان ارتش هند آنها را کشته اند.

کریشنا به دهلی بازمی گردد و سخنرانی برنامه ریزی شده خود برای انتخابات ریاست جمهوری دانشگاه را در میان جمعیتی خروشان در محوطه دانشگاه ANU ایراد می کند. او در مورد تاریخ کشمیر و وضعیت اسفبار خانواده‌اش و سایر قربانیان هندو کشمیری که از سفر خود دریافته است توضیح می‌دهد. این برای استاد او پروفسور منون و دیگر شاگردانش تکان دهنده است. کریشنا سپس با مقاومت و تمسخر دانش‌آموزان مواجه می‌شود و عده‌ای هم در آغوش می‌گیرند.

Jammu Court Restrains 'The Kashmir Files' Makers From Showing Scenes on  Late Squadron Leader

فيلم هندي فایل‌های کشمیر در 14 آگوست 2019، آگنیهوتری این فیلم را با اولین پوستر ظاهری خود اعلام کرد و قصد داشت آن را در 15 آگوست 2020، مصادف با روز استقلال هند، اکران کند. موضوع فیلم مهاجرت پاندیت های کشمیری بود که بین اواخر دهه 80 و اوایل دهه 90 اتفاق افتاد. آگنیهوتری این فیلم را به عنوان دومین قسمت از سه گانه خود از “داستان های ناگفته از هند مستقل” معرفی کرد که شامل فیلم های “پرونده های تاشکند” (2019) و “پرونده های دهلی” در آینده می شود. به عنوان بخشی از تولید، آگنی هوتری ادعا کرد که با بیش از 700 مهاجر از مهاجرت مصاحبه کرده و داستان های آنها را در طی دو سال ضبط کرده است.  بازیگر Anupam Kher به عنوان بازیگر اصلی فیلم در دسامبر 2019 به بازیگران پیوست.

اولین برنامه این فیلم، که قرار بود در مارس 2020 انجام شود، به دلیل همه‌گیری COVID-19 در هند لغو شد، و اواخر همان سال در دسامبر در Mussoorie شروع شد. کل فیلم در 30 روز، عمدتاً در موسوری و دهرادون، همراه با برنامه فیلمبرداری یک هفته ای در کشمیر، از جمله در دریاچه دال، فیلمبرداری شد. یوگراج سینگ قبل از شروع تولید در دسامبر 2020 به دلیل سخنرانی‌هایش در اعتراضات کشاورزان هندی در سال‌های 2020-2021 حذف شد و پونیت ایسار به عنوان جایگزین معرفی شد. سارانا، تهیه‌کننده خط، در حین تولید بر اثر خودکشی درگذشت. تولید تا 16 ژانویه 2021 به پایان رسید. این فیلم توسط تج نارایان آگاروال، آبیشک آگاروال، پالاوی جوشی و ویوک آگنیهوتری و تحت پرچم‌های Zee Studios، IAmBuddha و Abhishek Agarwal Arts تهیه شده است.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

قیمت یاب خریدینو

قیمت کامپیوتر گیمینگ

قیمت سیستم گیمینگ

لمینت متحرک دندان

قیمت فنس

قیمت خرید پترولیوم کک

عباس نادر روان شناس

پشتیسار

قیمت باطری ماشین

تدریس خصوصی زبان انگلیسی

وارد کننده صاعقه گیر الکترونیکی ساختمان

کلید حرارتی زیمنس (خرید از وارد کننده)

پکیج ویدئویی آموزشی قراردادهای EPC ( نشریه 5490

نمایندگی فروش تجهیزات آتش نشانی

آراد برندینگ

نظر سنجی انتخابات 1403

اخبار سلامت

دیزل ژنراتور

صیغه نامه برای هتل

سایت مدیر اکسپرت

خرید انواع هدایای تبلیغاتی خلاقانه

خرید دتکتور گاز از نماینده رسمی ایران

خرید صندل عمده

نحوه محاسبه اقساط

قیمت خرید تلویزیون زیر 5میلیون

صندلی آرایشگاه

زير نويس ساز

لمینت متحرک دندان

اهمیت استفاده از رپورتاژ

New punjabi songs

سامانه خودنویس

آزمایشات طب کار بدو استخدام

مرجع خرید و فروش هماتیت

سازمان امور مالیاتی

مانیتور دنا

شیشه ماشین

تشک دو نفره

دکتر علی پرند

https://nipoto.com/ethereum

خرید تابلو برق

خرید رپورتاژ آگهی

مایکروسافت

  شیائومی 

 سامسونگ 

 گوشی 

 مارک  

اینتل 

 گواهینامه

  قرمز  گورمن

  تبلت  آیفون 

 طراحی

  لایکا  تایوان 

 یوتیوب  

دوربین

  اندروید  

تاشو  

چین

  گلکسی

  پیکسل 

 ساعت 

 ای‌بی 

 هوشمند 

 سطح  

جدید  

شرکت 

 معرفی  

تجاری

  طرح