کد خبر : 197832
تاریخ انتشار : شنبه 14 می 2022 - 17:25
-

دانلود زیرنویس فیلم The Wrong Valentine 2021 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم The Wrong Valentine 2021 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم The Wrong Valentine 2021 یک دانش آموز دبیرستانی توجه دانش آموز جدیدی را که ممکن است انگیزه های پنهانی داشته باشد به خود جلب می کند. براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد https://blue-subtitle.com/the-wrong-valentine-2021/ زیرنویس فیلم The Wrong Valentine 2021 فیلم در یک عمارت شروع می شود که در آن یک مزاحم

دانلود زیرنویس فیلم The Wrong Valentine 2021 یک دانش آموز دبیرستانی توجه دانش آموز جدیدی را که ممکن است انگیزه های پنهانی داشته باشد به خود جلب می کند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-wrong-valentine-2021/

The Wrong Valentine - Rotten Tomatoes

زیرنویس فیلم The Wrong Valentine 2021 فیلم در یک عمارت شروع می شود که در آن یک مزاحم در حالی که امیلی و مادرش تلویزیون تماشا می کنند بیرون کمین کرده است. آنها هنوز از مرگ ناگهانی پدر امیلی نگران هستند.

در مدرسه، خانم Vivica A. Fox نقش معلمی را بازی می‌کند که از امیلی می‌خواهد خودش درخواست بدهد. خانم Vivica A. Fox همچنین با یک دانش آموز جدید با موهای کوتاه “پسر بد” به نام دیوید آشنا می شود. امیلی و تنها دوستش میشل جشن تولد غمگین او را برنامه ریزی می کنند. خانم ویویکا ای. فاکس نقش خواستگاری را بازی می کند و دیوید و امیلی را کنار هم در کلاس می نشیند. دیوید و امیلی به صورت فلسفی درباره تاریخ صحبت می کنند. “اگر ندانید که تاریخ دارید، محکوم به تکرار آن خواهید بود.” آنها برای یک قرار قهوه … به عنوان دوست برنامه ریزی می کنند.

مادر امیلی از دخترش بسیار خوشحال است و سعی می کند به متن های دیوید او نگاه کند. متن ها تصاویری از غذا هستند تا او را ترغیب کنند تا با او به قهوه برود.

هنگام قهوه، دیوید و امیلی به خاطر از دست دادن پدرشان با هم پیوند می خورند. مادر دیوید نیز مرده است. احتمالا آنها را کشته است.

خانم Vivica A. Fox سپس یک درس تاریخ در مورد روز ولنتاین ارائه می دهد. او با گستاخی دختری که گل رز می دهد قطع می شود و او یکی از دیوید برای امیلی دارد. او به معنای واقعی کلمه از او می‌پرسد که آیا «این گل رز را می‌پذیرد» و من فکر می‌کردم که دارم The Bachelor را برای یک ثانیه تماشا می‌کنم.

The Wrong Valentine (TV Movie 2021) - IMDb

زیرنویس The Wrong Valentine 2021 در جشن تولد ولنتاین امیلی، دیوید با گل برای امیلی و مادرش ظاهر شد. این پسر با وجود اینکه یک دزدگیر است، یک دلبر است. میشل شروع به معاشقه با دیوید می کند و امیلی شروع به فکر می کند که او به BFF او علاقه دارد. وقتی امیلی سعی می‌کند او را ببوسد، گونه‌اش را برمی‌گرداند و به او می‌گوید که می‌خواهد کارها را آهسته انجام دهد.

امیلی متوجه خزنده شدن دیوید در بیرون می شود و با او روبرو می شود. او بهانه ای دارد، اما او ناآرام است. در مدرسه، او بیشتر امیلی را تعقیب می کند و نسبت به امیلی حسادت و تملک می کند. او همچنین یک بچه فقیر به نام پیتر را هل می دهد که از امیلی یادداشت های کلاس می خواهد. مشاور راهنما  مشاجره را می بیند و وارد عمل می شود. او به خانم Vivica A. Fox در مورد دیوید هشدار می دهد و با قاطعیت می گوید که او را دوست ندارد.

دیوید در محل کار مادر امیلی ظاهر می شود. کمین او اشلی را متوقف می کند، ناگفته نماند که در وسط یک روز مدرسه است. اشلی با خانم Vivica A. Fox تماس می گیرد تا ببیند آیا دیوید در واقع یک خزنده است یا خیر. خانم Vivica A. Fox به اشلی اطمینان می دهد.

میشل و دیوید سوار ماشینی می شوند. من مطمئن نیستم چرا. دیوید میشل را خنگ به خاطر ارتباط با او می خواند و به او می گوید که به امیلی نگوید. احساس گناه بر میشل غلبه می کند و او با امیلی شکست می خورد. امیلی دوست صمیمی سابقش را بیرون می کند و برای مادرش گریه می کند.

امیلی از مدرسه به خانه می آید و دیوید را در اتاق نشیمنش پیدا می کند. امیلی نگران این موضوع نیست و بیشتر نگران خیانت او با میشل است. اشلی مداخله می کند و برخی از مرزهای به وضوح مورد نیاز را تعیین می کند.

مشاور امیلی را در راهرو پیدا می کند و با او چک می کند. سپس با دیوید روبرو می شود و به او می گوید که او یک مشکل است و با پلیس تماس می گیرد. دیوید او را یک لزبین خطاب می کند و سپس عقب نشینی می کند.

خانم استاین، مشاور، از استخدام کننده کالج تماس می گیرد تا از دیوید شکایت کند. او در شب در پارکینگ تماس می گیرد. بنابراین، نیازی به گفتن نیست… او یک فرد رفته است. دیوید یواشکی به سمت او می رود و او را با چاقو می زند.

امیلی و میشل آرایش می کنند در حالی که دیوید از روی یک بوته تماشا می کند. سپس یک دختر تصادفی می آید و به دخترها می گوید که خانم استاین مرده است. امیلی به خانه می رود و چندین متن از دیوید را نادیده می گیرد. او به مادرش می‌گوید که چه خبر است و اشلی تصمیم می‌گیرد که زمان صحبت با پلیس است. اشلی با دیوید روبرو می شود و همه اینگونه می گوید: “دخترم را تنها بگذار!”  دیوید وارد دفتر اشلی می شود و محل را خراب می کند.

THE WRONG VALENTINE starring Vivica A. Fox coming soon to Lifetime Movie  Network! - YouTube

میشل و امیلی نقشه ای برای به دست آوردن سوابق مدرسه دیوید ایجاد می کنند. او به مدرسه قدیمی اش زنگ می زند، و آنها حاضر نیستند. امیلی بدون هیچ گزینه دیگری به تنهایی به آپارتمان دیوید می رود. امیلی لپ تاپ دیوید را پیدا می کند و متوجه می شود که مادرش خودکشی کرده و او در یک آسایشگاه روانی بوده است. او همچنین متوجه می شود که آنها یک پدر دارند.   دیوید تقریباً امیلی را می گیرد، اما او موفق می شود فرار کند.

امیلی در حالی که دیوید در را می کوبد به مادرش می گوید که چه چیزی یاد گرفته است پلیس از راه می رسد و او را می ترساند. اشلی چک می کند تا مطمئن شود امیلی و دیوید به هم وصل نشده اند. پلیس داغ خانه را چک می کند و همه چیز را به آنها می دهد. سپس در کنار استخر مورد حمله قرار می گیرد. دیوید یواشکی به اشلی می رود و اسلحه ای را روی سر او می گیرد. این یک لحظه ترسناک پرش است.

امیلی به خانه می آید تا مادرش را بسته و دهانش را ببندد. دیوید به او می گوید که اگر او با او همکاری نکند، همه آنها را خواهد کشت. او توضیح می دهد که ای کاش اشلی مادرش بود تا مجبور نبود که مورد آزار قرار بگیرد. مادر او پس از اطلاع از مرگ پدر امیلی، از مرگ خارج شد و خود را کشت. دیوید یک حمله عصبی داشت. وقتی بیرون بود، می خواست انتقامش را از امیلی و اشلی بگیرد. آنها را دستکاری می کند تا دردی را که او در دوران بزرگ شدن بدون پدر احساس می کرد، احساس کنند. دیوید قصد دارد بعد از یک شام خانوادگی با هم آنها و خودش را بکشد. امیلی و اشلی سعی می کنند با او استدلال کنند. در حالی که حواسش پرت است اشلی خودش را باز می کند و او را خفه می کند. امیلی اسلحه را می گیرد و به برادر ناتنی اش شلیک می کند در حالی که او بر سر او فریاد می زند و او را “ولنتاین خنده دار” خود می نامد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

قیمت یاب خریدینو

قیمت کامپیوتر گیمینگ

قیمت سیستم گیمینگ

لمینت متحرک دندان

قیمت فنس

قیمت خرید پترولیوم کک

عباس نادر روان شناس

پشتیسار

قیمت باطری ماشین

تدریس خصوصی زبان انگلیسی

وارد کننده صاعقه گیر الکترونیکی ساختمان

کلید حرارتی زیمنس (خرید از وارد کننده)

پکیج ویدئویی آموزشی قراردادهای EPC ( نشریه 5490

نمایندگی فروش تجهیزات آتش نشانی

آراد برندینگ

نظر سنجی انتخابات 1403

اخبار سلامت

دیزل ژنراتور

صیغه نامه برای هتل

سایت مدیر اکسپرت

خرید انواع هدایای تبلیغاتی خلاقانه

خرید دتکتور گاز از نماینده رسمی ایران

خرید صندل عمده

نحوه محاسبه اقساط

قیمت خرید تلویزیون زیر 5میلیون

صندلی آرایشگاه

زير نويس ساز

لمینت متحرک دندان

اهمیت استفاده از رپورتاژ

New punjabi songs

سامانه خودنویس

آزمایشات طب کار بدو استخدام

مرجع خرید و فروش هماتیت

سازمان امور مالیاتی

مانیتور دنا

شیشه ماشین

تشک دو نفره

دکتر علی پرند

https://nipoto.com/ethereum

خرید تابلو برق

خرید رپورتاژ آگهی

مایکروسافت

  شیائومی 

 سامسونگ 

 گوشی 

 مارک  

اینتل 

 گواهینامه

  قرمز  گورمن

  تبلت  آیفون 

 طراحی

  لایکا  تایوان 

 یوتیوب  

دوربین

  اندروید  

تاشو  

چین

  گلکسی

  پیکسل 

 ساعت 

 ای‌بی 

 هوشمند 

 سطح  

جدید  

شرکت 

 معرفی  

تجاری

  طرح