کد خبر : 209079
تاریخ انتشار : یکشنبه 3 سپتامبر 2023 - 11:26
-

معرفی دستگاه بسته بندی حبوبات

معرفی دستگاه بسته بندی حبوبات

حبوبات یکی از مواد غذایی پر استفاده در میان مردم است و از آن جا که امروزه مردم به مواد غذایی بسته‌بندی شده علاقه بیشتری نشان می‌دهند، فروش حبوبات بسته‌بندی شده رونق یافته است. در حال حاضر کارگاه‌های تولیدی زیادی با استفاده از دستگاه بسته بندی حبوبات مشغول به بسته‌بندی انواع مختلف حبوبات و عرضه

دستگاه بسته بندی حبوبات
حبوبات یکی از مواد غذایی پر استفاده در میان مردم است و از آن جا که امروزه مردم به مواد غذایی بسته‌بندی شده علاقه بیشتری نشان می‌دهند، فروش حبوبات بسته‌بندی شده رونق یافته است. در حال حاضر کارگاه‌های تولیدی زیادی با استفاده از دستگاه بسته بندی حبوبات مشغول به بسته‌بندی انواع مختلف حبوبات و عرضه آن‌ها به بازار هستند. اما علاوه بر این بسیاری از افراد با دستگاه بسته بندی حبوبات خانگی یک شغل خانگی برای خود به وجود آورده‌اند.
به طور کلی با تهیه بهترین دستگاه بسته بندی حبوبات می‌توان یک کسب و کار راه‌اندازی کرد و از طریق آن به درآمدزایی رسید. در ادامه این مطلب ما قصد داریم اطلاعاتی درباره این دستگاه بسته‌بندی در اختیار شما قرار دهیم و به بررسی قیمت دستگاه بسته بندی حبوبات، انواع آن و… بپردازیم.

دلایل محبوبیت دستگاه بسته بندی حبوبات خانگی

برخی افراد با وجود نیاز به کسب درآمد، قادر به کار کردن خارج از منزل نیستند. برای این افراد مشاغل خانگی مختلف بهترین گزینه به حساب می‌آید. در بین مشاغل خانگی، بسته بندی انواع حبوبات از جمله مشاغل پرسود و روشی برای کسب درآمد در منزل به حساب می آید.
این حرفه به دلایل مختلفی بین افراد جامعه محبوبیت دارد و طرفداران زیادی را به خود جلب نموده و به خصوص از شیوه های کارآفرینی در خانه برای بانوان به شما می آید. از جمله عواملی که باعث محبوبیت بسته بندی حبوبات در منزل می شود به موارد زیر می توان اشاره کرد.

 •  تنوع بالای محصول
 • جهت راه اندازی این شعبه سرمایه بالایی نیاز نیست
 • سود بالا
 • ریسک پایین
 • عدم نیاز به تجهیزات و لوازم گران قیمت
 • دارای تایم کاری متغیر و منعطف
 • عدم نیاز به دانش تخصصی

مراحل کلی کار با دستگاه بسته بندی حبوبات

اگر بخواهید به طور کامل با مراحل بسته بندی حبوبات آشنایی پیدا کنید، باید بدانید معمولاً فرآیند بسته بندی شامل مراحل زیر می‌شود.

 •  بوجاری
 •  پولیش
 • توزین و بسته بندی حبوبات

دستگاه بسته بندی حبوبات چه کاری انجام می‌دهد؟

زمانی که درباره دستگاه بسته بندی حبوبات صحبت می‌کنیم، این سؤال پیش می‌آید که این دستگاه دقیقاً چه کاری انجام می‌دهد؟ دستگاه‌های بسته‌بندی حبوبات در مدل‌های مختلف برای بسته‌بندی کردن انواع حبوبات و غلات مانند عدس، نخود، لوبیا، گندم، جو، ذرت، ماش و… مورد استفاده قرار می‌گیرند مانند دستگاه ساشه 25 – 2500 گرم دوخت بغل . حبوبات پس از این که داخل دستگاه ریخته شدند به مخزن توزین وارد می‌شوند و بعد از آن به پیمانه‌ها منتقل خواند شد. با تخلیه پیمانه‌ها به درون سلفون‌ها و دوخت آن‌ها کار بسته‌بندی به پایان می‌رسد.
دقت داشته باشید که شما می‌توانید با انجام تنظیمات دستگاههای بسته بندی حبوبات سرعت، اندازه ریزش محصول و دقت دستگاه را تعیین کنید.

انواع دستگاه مخصوص بسته‌بندی حبوبات

دستگاه بسته بندی حبوبات خانگی
دستگاههای بسته‌بندی حبوبات خانگی و صنعتی دو نوع دستگاه بسته‌بندی برای حبوبات هستند که افراد با توجه به نیاز خود می‌توانند یکی از این دو مدل را تهیه نمایند و کسب و کار خود را راه‌اندازی کنند. این که بهترین دستگاه بسته بندی حبوبات برای شما کدام نوع است، به خود شما بستگی دارد. در ادامه این دو مدل دستگاه بسته‌بندی را بررسی می‌کنیم تا بهتر بتوانید برای خرید دستگاه بسته بندی حبوبات تصمیم بگیرید.

دستگاه صنعتی بسته‌بندی حبوبات

دستگاه‌ بسته‌بندی حبوبات صنعتی اغلب در کارگاه‌ها و کارخانه‌ها کاربرد دارد. این نوع دستگاه در مدل‌های مختلفی تولید می‌شود و طراحی آن مطابق سفارش مشتری صورت می‌گیرد. این دستگاه برای بسته‌بندی محصولات به برق سه فاز نیاز دارد. این دستگاه بسته‌بندی در دو مدل دستگاه‌های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک به فروش می‌رسد.
دستگاه بسته بندی حبوبات نیمه اتوماتیک: این مدل دستگاه‌های بسته‌بندی حبوبات نیمه صنعتی هستند و به شکل پدالی کار بسته‌بندی را انجام می‌دهند. این دستگاه نیمه اتوماتیک نسبت به دستگاه‌های بسته‌بندی اتوماتیک قیمت پایین‌تری دارند. در مقایسه با دستگاه بسته بندی حبوبات خانگی دارای اندازه بزرگ‌تری هستند و سرعتشان هم بیشتر است. در این مدل امکان تنظیم سرعت دستگاه و میزان وزن محصولات وجود دارد.
دستگاه بسته‌بندی اتوماتیک: از این دستگاه معمولاً در کارگاه‌های تولیدی بزرگ بهره می‌برند. هزینه خرید دستگاه بسته بندی حبوبات اتوماتیک به عوامل مختلفی مانند اندازه، خصوصیات دستگاه، مدل و… بستگی دارد. پس از انجام تنظیمات دستگاه به صورت اتوماتیک و بدون نیاز به نیروی انسانی کار خود را انجام می‌دهد.

دستگاه بسته بندی حبوبات خانگی

دستگاه بسته بندی حبوبات

دستگاه‌های  دوخت ریلی مانند دستگاه‌های صنعتی با کیفیت بوده و به صورت خط کامل عمل دوخت و بسته بندی را انجام میدهند. دستگاه دوخت ریلی دقت بالایی برای بسته‌بندی حبوبات دارند. اما از نظر ابعادی کوچک‌تر هستند و ارتفاع کم‌تری دارند. این دستگاه‌های بسته‌بندی را می‌توان به راحتی جابه جا کرد. قابل حمل بودن دستگاه‌های بسته‌بندی خانگی یکی از مزایای آن‌ها به شمار می‌رود. برق مورد نیاز برای این دستگاه بسته‌بندی تک فاز است.

قیمت دستگاه بسته بندی حبوبات (خانگی و صنعتی)

یکی از مسائل مهم هنگام خرید دستگاه بسته‌بندی قیمت این دستگاه است. به طور کلی موارد زیادی از جمله ابعاد، نوع، مدل، کیفیت و… در تعیین قیمت دستگاه مؤثر هستند و قیمت آن بسته به نوع انتخاب شما متفاوت خواهد بود. یکی از برند‌های تأمین‌کننده و ارائه دهنده دستگاه بسته بندی حبوبات AG است که می‌توانید قیمت بهترین دستگاه بسته بندی حبوبات را از آن جا مشاهده کنید و از خدمات آن بهره‌مند شوید.

مزایای دستگاه‌های بسته‌بندی حبوبات

دستگاه‌های بسته‌بندی حبوبات مزایای زیادی دارند. این دستگاه‌ها هم در مدل صنعتی و هم مدل خانگی سبب سریع انجام شدن بسته‌بندی محصولات می‌شوند. با خرید دستگاه بسته بندی حبوبات خانگی بسیاری از افراد می‌توانند به آسانی یک کسب و کار خانگی ایجاد نمایند. حبوبات بسته‌بندی شده جذابیت بیشتری دارند و می‌توانند مشتریان بیشتری را جذب کنند.

محصولات بسته‌بندی شده بهداشتی‌تر هستند و این یک مزیت مهم محسوب می‌شود. علاوه بر این می‌توان تجهیزاتی مانند پانچ، تاریخ زن و… را روی دستگاه بسته بندی حبوبات نصب کرد.

جمع‌بندی

ما در این مطلب سعی کردیم به بررسی دستگاه بسته بندی حبوبات بپردازیم و انواع مختلف آن را به شما معرفی کنیم. دستگاه بسته بندی حبوبات خانگی و دستگاه بسته‌بندی صنعتی هر کدام در نوع خود می‌توانند کارایی بالایی در بسته‌بندی محصولات داشته باشند و سبب درآمدزایی افراد شوند. قیمت دستگاه بسته بندی حبوبات بر اساس عوامل مختلفی تعیین می‌شود. شما می‌توانید برای خرید بهترین دستگاه بسته بندی حبوبات به شرکت تأمین‌کننده دستگاه‌های صنعتی و خانگی AG مراجعه کنید.

شرکت ای جی وارد کننده انواع  دستگاه ساشه صنعتی و نیمه صنعتی می باشد.
برای خرید دستگاه بسته بندی حبوبات به سایت شرکت کارآفرینی ای جی (AG777.com) مراجعه کنید یا اینجا را کلیک کنید.

برای خرید دستگاه بسته بندی حبوبات مورد نظر خود از کارشناسان AG شعبه تهران و اصفهان مشاوره بگیرید

شعبه تهران: ﺻﺎدﻗﯿﻪ ،ﺑﻠﻮار آﯾﺖ اﻟﻠﻪ ﮐﺎﺷﺎﻧﯽ رو ﺑﻪ روی ﻣﺴﺠﺪ ﻧﻈﺎم ﻣﺎﻓﯽ، ﺳﺎﺧﺘﻤﺎن اﺗﺮک

تلفن: 46096724-021

شعبه اصفهان : اصفهان، فلکه ارتش خیابان وحید قبل از چهارراه امام‌زاده محسن، کوچه شماره ۲۳ پلاک ۶۲۲

تلفن: 91010118-031

شرکت بازرگانی AG وارد کننده دستگاه های صنعتی و نیمه صنعتی با گارانتی یکساله و خدمات پس از فروش 5 ساله به منظور گسترش و حمایت از مشاغل حوزه کارآفرینی با بیش از 18 سال سابقه در تهران و اصفهان فعالیت دارد

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

قیمت یاب خریدینو

قیمت کامپیوتر گیمینگ

قیمت سیستم گیمینگ

لمینت متحرک دندان

قیمت فنس

قیمت خرید پترولیوم کک

عباس نادر روان شناس

پشتیسار

قیمت باطری ماشین

تدریس خصوصی زبان انگلیسی

وارد کننده صاعقه گیر الکترونیکی ساختمان

کلید حرارتی زیمنس (خرید از وارد کننده)

پکیج ویدئویی آموزشی قراردادهای EPC ( نشریه 5490

نمایندگی فروش تجهیزات آتش نشانی

آراد برندینگ

نظر سنجی انتخابات 1403

اخبار سلامت

دیزل ژنراتور

صیغه نامه برای هتل

سایت مدیر اکسپرت

خرید انواع هدایای تبلیغاتی خلاقانه

خرید دتکتور گاز از نماینده رسمی ایران

خرید صندل عمده

نحوه محاسبه اقساط

قیمت خرید تلویزیون زیر 5میلیون

صندلی آرایشگاه

زير نويس ساز

لمینت متحرک دندان

اهمیت استفاده از رپورتاژ

New punjabi songs

سامانه خودنویس

آزمایشات طب کار بدو استخدام

مرجع خرید و فروش هماتیت

سازمان امور مالیاتی

مانیتور دنا

شیشه ماشین

تشک دو نفره

دکتر علی پرند

https://nipoto.com/ethereum

خرید تابلو برق

خرید رپورتاژ آگهی

مایکروسافت

  شیائومی 

 سامسونگ 

 گوشی 

 مارک  

اینتل 

 گواهینامه

  قرمز  گورمن

  تبلت  آیفون 

 طراحی

  لایکا  تایوان 

 یوتیوب  

دوربین

  اندروید  

تاشو  

چین

  گلکسی

  پیکسل 

 ساعت 

 ای‌بی 

 هوشمند 

 سطح  

جدید  

شرکت 

 معرفی  

تجاری

  طرح