کد خبر : 209523
تاریخ انتشار : دوشنبه 1 ژانویه 2024 - 15:13
-

ناهار خوری راحتی

ناهار خوری راحتی

غذا خوردن یکی از لذت‌بخش‌ترین کارهای دنیاست که انرژی ازدست‌رفته را به شما بازمی‌گرداند و باعث می‌شود که حس خوبی داشته باشید. اگر بتوانید غذای خود را بر روی میز ناهار خوری شیک و زیبا میل کنید، حس شما بهتر خواهد شد، زیرا استفاده از این میز مزیت‌های زیادی دارد و باعث می‌شود که تمرکز شما بر غذا خوردن افزایش پیدا کند. در

غذا خوردن یکی از لذت‌بخش‌ترین کارهای دنیاست که انرژی ازدست‌رفته را به شما بازمی‌گرداند و باعث می‌شود که حس خوبی داشته باشید. اگر بتوانید غذای خود را بر روی میز ناهار خوری شیک و زیبا میل کنید، حس شما بهتر خواهد شد، زیرا استفاده از این میز مزیت‌های زیادی دارد و باعث می‌شود که تمرکز شما بر غذا خوردن افزایش پیدا کند. در زمان استفاده از میز ناهار خوری دیگر روی زمین نمی‌نشینید و به مفاصل بدن شما فشار وارد نمی‌شود. از طرف دیگر، بعد از اتمام غذا مجبور نیستید که به‌سرعت میز را جمع کنید. امروزه، تولیدکنندگان این میز را در انواع طرح‌ها و مدل‌های مختلف تولید می‌کنند و شما می‌توانید با توجه به نیازهای خود بهترین گزینه را انتخاب کنید.

انواع ناهار خوری

بهتر است بدانید به‌طورکلی، میز غذا خوری به دو دسته کلاسیک و مدرن تقسیم می‌شود و مدل‌های دیگر زیرمجموعه این دو دسته هستند. اولین مرحله برای خرید این وسیله، آشنایی با انواع میز غذاخوری است که در ادامه آن‌ها را به شما معرفی می‌کنیم:

ناهار خوری کلاسیک

سبک کلاسیک متعلق به قرن نوزدهم میلادی است. در این زمان، تجملات و شکوه به اوج خود رسید و این تفکر در وسایلی که از آن‌ها استفاده می‌شد نیز تجلی یافت. تمامی وسایلی که به سبک کلاسیک تولید می‌شوند حجم بسیار زیادی را اشغال می‌کنند و کنده‌کاری‌های متعددی روی آن‌ها دیده می‌شود. این وسایل بسیار پرزرق‌و‌برق هستند و زیبایی خود را به رخ می‌کشند. با توجه به این موارد، ناهار خوری کلاسیک معمولاً به میزی اطلاق می‌شود که حجم بزرگی دارد و نوعی ناهار خوری چوبی همراه با نقش‌ونگارهای متعدد است ( البته باید بدانید ناهار خوری چوبی در سبک مدرن نیز وجود دارد، اما نقش‌ونگار روی آن نیست). میزهای کلاسیک معمولاً در محیط‌های بزرگ و مجلل مورداستفاده قرار می‌گیرند.

ناهار خوری مدرن

در قرن بیستم، کم‌کم این تفکر به وجود آمد که زرق‌وبرق بیش از حد می‌تواند انسان را درگیر کند و از رشد بازمی‌دارد. همین امر باعث شد که سبک‌هایی مانند مینیمال ظهور پیدا کنند. در این سبک، المان‌های اضافی از وسیله گرفته می‌شوند و تنها کارآیی اصل آن باقی می‌ماند. با توجه به این موارد، ناهار خوری مدرن به وسیله‌ای گفته می‌شود که بدون حواشی جانبی و تنها با تمرکز بر روی میز و افزایش راحتی آن ساخته شده است. امروزه، این میزها در محیط‌هایی که سبک دکوراسیون مدرن دارند، مورد استفاده قرار می‌گیرند.

ناهار خوری جدید

بسیاری از خریداران به دنبال ناهار خوری جدید هستند. با توجه به این مسئله که تولیدکنندگان متعددی در این حوزه فعال هستند، شما می‌توانید انواع طرح‌ها و مدل‌ها را مشاهده کنید. در مدل‌های جدید، از خطوط منحنی برای ساخت وسایل استفاده می‌شود و میز به یک اثر هنری تبدیل می‌شود که می‌تواند برای شما بسیار جذاب و متفاوت باشد. البته باید بدانید، قبل از خرید شما باید به موارد متعددی ازجمله محیطی که قرار است این محصول را استفاده کنید و نیازهای خود توجه ویژه‌ای داشته باشید.

میز ناهارخوری از چه جنسی است؟

امروزه، متریال‌های متعددی وجود دارند که برای ساخت این وسیله به‌کار می‌روند. یکی از متریال‌هایی که برای ساخت وجود دارد، چوب است. میزهایی که با چوب ساخته می‌شوند، طول عمر بسیار بالایی دارند و این مسئله برای افراد زیادی اهمیت دارد. این میزها قابلیت تجدید پذیری رنگ دارند. همچنین متریال چوب، زیبایی بسیار چشمگیری را به این میزها می‌بخشد و باعث می‌شود دکوراسیون محیط تحت تأثیر قرار گیرد. اما باید بدانید انواع میزهای چوبی قیمت بسیار زیادی دارند و شما باید هزینه زیادی را برای خرید آن پرداخت کنید. از طرف دیگر، بهتر است بدانید که کمپین‌های دوستدار محیط‌زیست مخالف بریده شدن چوب برای ساخت وسایل خانگی هستند و این کار را تعرض به محیط طبیعی می‌دانند.

یکی دیگر از متریال‌هایی که برای ساخت میزهای ناهارخوری به‌کار می‌رود، ام‌دی‌اف است. این متریال در مقایسه با چوب، قیمت بسیار مناسبی دارد و می‌تواند زیبایی متریال چوب را در محیط تداعی کند. استحکام میزهایی که با ام‌دی‌اف ساخته می‌شوند بسیار بالاست و آن‌ها می‌توانند برای مدت زیادی مورداستفاده قرار گیرند. همچنین، ام‌دی‌اف (همانند چوب) قابلیت رنگ‌پذیری دارد.

نکات مهم در خرید میز غذا خوری

برای اینکه بتوانید بهترین میز غذاخوری را تهیه کنید، باید به برخی از نکات توجه داشته باشید. در ادامه تلاش می‌کنیم به‌طور مفصل به این موضوع بپردازیم:

در نظر گرفتن بودجه

اولین و مهم‌ترین قدمی که در انتخاب این میزها باید به آن توجه داشته باشید، در نظر گرفتن بودجه است. همان‌طور که می‌دانید امروزه تولیدکنندگان متفاوتی در بازار فعال هستند که هر یک محصولات خود را با قیمت مشخصی به بازار عرضه می‌کنند. زمانی که می‌خواهید میز را انتخاب کنید و به‌طور دقیق می‌دانید بودجه شما چقدر است، می‌توانید به سراغ تولیداتی بروید که با بودجه شما همخوانی دارند و همین مسئله باعث می‌شود در وقت شما صرفه‌جویی شود. همچنین، این امر به شما کمک می‌کند راحت‌تر انتخاب کنید و محصولی را به محیط ببرید که با نیازهای شما همخوانی دارد.

مراجعه به مراکز معتبر

یکی دیگر از مواردی که در زمان خرید این میزها باید مدنظر قرار دهید، مراجعه به مراکز معتبر است. ممکن است افرادی میزها را با قیمت پایین‌تر به شما پیشنهاد دهند و شما نیز وسوسه شوید که برای خرید آن‌ها اقدام کنید؛ اما بدانید ممکن است هیچ‌یک از استانداردها در ساخت آن‌ها رعایت نشده باشد و این امر می‌تواند به‌مرورزمان پس از خرید خود را نشان دهد (به‌طور مثال، ممکن است پس از خرید و مدتی پس از استفاده، پایه‌های میز شل شوند و یا رویه میز پوسته‌پوسته شود). اما زمانی که به مراکز معتبر مراجعه می‌کنید، می‌توانید اطمینان داشته باشید که در حال خرید یک محصول ایدئال و مناسب هستید.

توجه به دکوراسیون منزل

ازجمله مواردی که در زمان خرید میزهای ناهار خوری باید به آن توجه داشته باشید، دکوراسیون محیط است. در غیر این صورت، ممکن است میزی را خریداری کنید که با دکوراسیون همخوانی ندارد و همین امر می‌تواند حس بدی را در شما به وجود بیاورد. اگر مدل چیدمان و دکوراسیون محیط بر اساس سبک مدرن است باید به سراغ میزهای مدرن بروید و اگر سبک دکوراسیون شما کلاسیک و سنتی است، باید به سراغ میزهایی بروید که با این فضا همخوانی دارند.

یکی از مواردی که توصیه می‌شود در زمان خرید این میزها مدنظر قرار دهید، رنگ است. رنگ ازجمله فاکتورهایی است که می‌تواند به جذابیت این وسیله و حل شدن آن در کوراسیون محیط کمک کند. شما می‌توانید وسیله موردنظر خود را بارنگ متضاد رنگ غالب دکوراسیون و یا رنگ نزدیک به آن تهیه کنید. البته بهتر است در این مورد کمی فکر کنید و حتی با افرادی که در این زمینه تخصص دارند مشورت نمایید و در پایان بهترین تصمیم را اتخاذ کنید.

محیط شما بزرگ است یا کوچک؟

زمانی که در حال خرید این میزها هستید، باید به فاکتور مهمی دیگری نیز توجه داشته باشید که در بسیاری از موارد نادیده گرفته می‌شود. اگر محیطی که قرار است ناهار خوری در آن قرار گیرد، کوچک است، بهتر است به دنبال یک وسیله کوچک و مینیمال باشید. زیرا از شلوغی محیط جلوگیری می‌کند و حتی باعث می‌شود محیط موردنظر جلوه خوبی داشته باشد. از طرف دیگر، اگر محیط بزرگ است، میز نیز باید بزرگ باشد و حتی میزهای که نقش‌ونگار دارند در محیط بزرگ‌تر زیباتر به نظر می‌رسند. میزهای کوچک هرگز برای این فضاها مناسب نیستند و حتی ممکن است زیبایی محیط را تحت تأثیر قرار دهند.

پشتی صندلی‌ها

امروزه، تولیدکنندگانی صندلی‌های میزهای ناهار خوری را در مدل‌ها متفاوتی تولید می‌کنند. برخی از این صندلی‌های پشتی کوتاهی دارند و حتی برخی از آن‌ها بدون پشتی هستند. از طرف دیگر، برخی از صندلی‌ها، پشتی بلندی دارند و شما به‌راحتی می‌توانید به آن تکیه دهید و احساس آرامش کنید. شما باید به این موضوع توجه داشته باشید که کدام گزینه برای شما بهتر است؟! آیا احساس می‌کنید در زمان غذا خوردن تمایل دارید به پشتی تکیه دهید و یا احساس می‌کنید صندلی‌هایی که پشتی ندارند برای شما بهتر هستند؟!. سپس بر همین اساس بهترین وسیله را سفارش دهید.

آیا این میز با گارانتی به فروش می‌رسد؟

فروشندگانی که معتبر هستند نیازهای مشتریان خود را به‌طور دقیق می‌شناسند و تلاش می‌کنند در زمان ساخت به‌تمامی این نیازها توجه داشته باشند. به همین دلیل، تمامی فروشندگان معتبر برای محصولاتشان، گارانتی ارائه می‌دهند. از طریق دریافت گارانتی، این پیام تلویحاً به خریدار ارسال می‌شود که می‌تواند به آن محصول اطمینان کامل داشته باشد. همچنین، درصورتی‌که مشکلی در محصول به وجود آید، خریدار می‌تواند به آن مرکز مراجعه کند و آن مرکز باید (بر اساس اصول و قوانینی که در گارانتی ذکرشده است) پاسخگوی نیازهای مشتری باشد. امروزه، برندهای معتبر فروش میزهای ناهار خوری، برای محصولاتشان گارانتی ارائه می‌دهند.

آیا پشتیبانی مرکزی که از آن خرید می‌کنید کامل است؟

ازجمله مواردی که در زمان خرید میزهای ناهار خوری باید به آن توجه داشته باشید، پشتیبانی مرکز خرید است. تمامی مراکز خرید معتبر دارای پشتیبانی بسیار قوی هستند و امور مشتری را از زمانی که مشتری وارد فروشگاه می‌شود تا زمانی که محصول خود را سفارش می‌دهد و خریداری می‌کند، پیگیری می‌کنند. پیشتبانی قوی باعث می‌شود رضایت مشتری افزایش پیدا کند و دیگر نیازی نیست که برای انجام امور مرتبط به خرید و یا پشتیبانی پس از خرید نگران باشد و چندین روز درگیر شوید. با توجه به این موارد، شما باید امور پشتیبانی مرکزی را که به آن مراجعه می‌کنید، مدنظر قرار دهید و در این مورد می‌توانید با مشتریان قبلی آن فروشگاه صحبت کنید.

روش انتقال میز به محل موردنظر

پس‌ازآنکه این محصول را خریداری کردید، باید آن را به محیط موردنظر خود انتقال دهید. تمامی فروشگاه‌های معتبر، دارای سیستم انتقال وسایل خریداری‌شده به محل موردنظر مشتری هستند و مشتری باید فرم درخواست انتقال را پر کند و سپس تمامی کارها به‌صورت خودکار پیگیری می‌شوند. این کار می‌تواند مزیت‌های زیادی را داشته باشد. اولاً، این سیستم باعث می‌شود که دیگر مشتری درگیر نشود. دوماً، بسته‌بندی از کارگاه به‌درستی صورت می‌گیرد و کالا در صحت کامل به‌دست مشتری می‌رسد. به همین دلیل، توصیه می‌شود در زمان خرید به سیستم انتقال محصول توجه کنید.

قیمت ناهار خوری چقدر است؟

یکی از سؤالاتی که همواره پرسیده می‌شود، در مورد قیمت ناهار خوری است. بهتر است بدانید قیمت این وسیله به عوامل مختلفی بستگی دارد و به‌راحتی نمی‌توان به این سؤال پاسخ داد. اولاً، شما باید متریالی را که قرار است در این وسیله به کار برده شود مشخص کنید. آیا می‌خواهید از چوب استفاده شود یا ام‌دی‌اف؟ آیا می‌خواهید از ام‌دی‌اف ساخته شود و یا فایبرگلاس؟ تمامی این موارد نقش تعیین‌کننده‌ای در قیمت دارند.

همچنین، مسئله دیگری که می‌تواند بر قیمت اثر بگذارد مدل ناهار خوری است. آیا شما می‌خواهید مدل ناهار خوری ساده باشد و یا به دنبال مدل‌هایی هستید که از خطوط منحنی و پیچیده در ساختار آن‌ها استفاده‌شده است؟ (با توجه به این مسئله که ایجاد خطوط منحنی دشوارتر از خطوط ساده است، درنتیجه، باید مبلغ بیشتری را پرداخت کنید).

از طرف دیگر، شما باید تعیین کنید که بزرگی این میز چقدر است. ممکن است شما به دنبال میز 4 نفره، 8 نفره، 12 نفره و یا 18 نفره باشید. هرچقدر که میزان گنجایش این میز بیشتر باشد، به همان اندازه مبلغ آن بالا می‌رود. با توجه به‌تمامی این موارد، شما باید نیازهای خود را به‌طور دقیق مشخص کنید و سپس به دنبال استعلام قیمت باشید. درنتیجه، می‌توانید قیمت را به‌صورت دقیق دریافت کنید و سپس کارهای لازم را برای خرید انجام دهید.

برای خرید میزهای نهار خوری راحتی به کجا مراجعه کنیم؟

در این مقاله تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد انواع میزهای نهار خوری در اختیار شما قرار دهیم. همان‌طور که متوجه شده‌اید این میزها در دو دسته کلاسیک و مدرن تولید می‌شوند و شما می‌توانید با توجه به مواردی ازجمله میزان بودجه، دکوراسیون محیط، مدل پشتی صندلی‌ها و موارد دیگر بهترین وسیله را انتخاب کنید. اگر به دنبال فروشگاه معتبری برای خرید میزهای ناهار خوری هستید، می‌توانید به شرکت مبل و دکوراسیون ایران چوب مراجعه کنید. این شرکت خدمات گسترده‌ای را به مشتریانش ارائه می‌دهد.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

مجله سرگرمی و فناوری دیج مگ

قیمت یاب خریدینو

قیمت کامپیوتر گیمینگ

قیمت سیستم گیمینگ

لمینت متحرک دندان

قیمت فنس

قیمت خرید پترولیوم کک

عباس نادر روان شناس

پشتیسار

قیمت باطری ماشین

تدریس خصوصی زبان انگلیسی

وارد کننده صاعقه گیر الکترونیکی ساختمان

کلید حرارتی زیمنس (خرید از وارد کننده)

پکیج ویدئویی آموزشی قراردادهای EPC ( نشریه 5490

نمایندگی فروش تجهیزات آتش نشانی

آراد برندینگ

نظر سنجی انتخابات 1403

اخبار سلامت

دیزل ژنراتور

صیغه نامه برای هتل

سایت مدیر اکسپرت

خرید انواع هدایای تبلیغاتی خلاقانه

خرید دتکتور گاز از نماینده رسمی ایران

خرید صندل عمده

نحوه محاسبه اقساط

قیمت خرید تلویزیون زیر 5میلیون

صندلی آرایشگاه

زير نويس ساز

لمینت متحرک دندان

اهمیت استفاده از رپورتاژ

New punjabi songs

سامانه خودنویس

آزمایشات طب کار بدو استخدام

مرجع خرید و فروش هماتیت

سازمان امور مالیاتی

مانیتور دنا

شیشه ماشین

تشک دو نفره

دکتر علی پرند

https://nipoto.com/ethereum

خرید تابلو برق

خرید رپورتاژ آگهی

مایکروسافت

  شیائومی 

 سامسونگ 

 گوشی 

 مارک  

اینتل 

 گواهینامه

  قرمز  گورمن

  تبلت  آیفون 

 طراحی

  لایکا  تایوان 

 یوتیوب  

دوربین

  اندروید  

تاشو  

چین

  گلکسی

  پیکسل 

 ساعت 

 ای‌بی 

 هوشمند 

 سطح  

جدید  

شرکت 

 معرفی  

تجاری

  طرح