کد خبر : 198575
تاریخ انتشار : یکشنبه 12 ژوئن 2022 - 17:15
-

دانلود زیرنویس فیلم Battle at Big Rock 2019 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Battle at Big Rock 2019 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Battle at Big Rock 2019 نبرد در سنگ بزرگ یک فیلم کوتاه آمریکایی محصول سال ۲۰۱۹ به کارگردانی کالین ترورو است. این بخشی از مجموعه بازی Jurassic Park است و رویدادهای Jurassic World: Fallen Kingdom (2018) را دنبال می کند. بازیگرانی چون آندره هالند، ناتالی مارتینز، ملودی هرد و پیرسون سالوادور به

دانلود زیرنویس فیلم Battle at Big Rock 2019 نبرد در سنگ بزرگ یک فیلم کوتاه آمریکایی محصول سال ۲۰۱۹ به کارگردانی کالین ترورو است. این بخشی از مجموعه بازی Jurassic Park است و رویدادهای Jurassic World: Fallen Kingdom (2018) را دنبال می کند. بازیگرانی چون آندره هالند، ناتالی مارتینز، ملودی هرد و پیرسون سالوادور به ایفای نقش پرداخته اند. این کوتاه در سپتامبر 2019 در FX به نمایش درآمد و متعاقباً به صورت آنلاین منتشر شد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Battle at Big Rock 2019 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Battle at Big Rock 2019 یک سال پس از وقایع دنیای ژوراسیک: پادشاهی سقوط کرده، یک خانواده ترکیبی از اوکلند، کالیفرنیا به یک سفر کمپینگ در پارک ملی خیالی بیگ راک در کالیفرنیای شمالی، تقریباً 20 مایل (32 کیلومتر) از جایی که دایناسورها از پادشاهی سقوط کرده بودند می‌روند. رها کن این فیلم اولین رویارویی بزرگ بین انسان ها و دایناسورها را روایت می کند.

خانواده در حال لذت بردن از کمپینگ خود هستند که ناگهان توسط ناسوتوسراتوپ و نوزادش مورد استقبال قرار می گیرند. در کمال وحشت آنها، یک آلوزاروس بالغ به نوزاد Nasutoceratops حمله می کند و مادر سعی می کند از کودک خود محافظت کند. نبردی بین دو دایناسور در می‌گیرد و خانواده تصمیم می‌گیرند در داخل RV خود پنهان شوند. در نهایت ناسوتوسراتوپ سوم از جنگل ظاهر می شود و آلوزاروس را به عقب می راند. ناسوتوسراتوپ ها فرار می کنند و نوزاد خانواده شروع به گریه می کند. با شنیدن این فریاد، آلوسوروس شروع به خراب کردن RV می کند تا از خانواده ای که در آن پنهان شده اند تغذیه کند. پس از نابودی کامل RV، والدین و پسر شروع به ترس از بدترین اتفاق می کنند. برای تسکین آنها، دختر با کمان پولادی به سر و چشم آلوساروس شلیک می کند که باعث فرار دایناسور می شود. آنها در آغوش می گیرند، اگرچه در شوک کامل از اتفاقی که افتاده است.

در طول تیتراژ، فیلم‌های یافت شده از دایناسورها و دیگر موجودات نشان داده می‌شود، از جمله مجموعه‌ای از Compsognathus که به‌طور بی‌آزاری دنبال یک دختر کوچک ترسیده می‌رود، استگوزاروس که باعث می‌شود ماشینی از صخره منحرف شود و از صخره خارج شود، ماهی‌گیرانی در یک قایق که با آرامش از کنار یک پاراسورولوفوس می‌گذرند. سواحل یک رودخانه، موساسوروس در حال خوردن یک کوسه سفید بزرگ بعد از خوردن یک فوک، و یک پترانودون که به سمت کبوتری که به تازگی در عروسی رها شده بود، هجوم می آورد.

زیرنویس فیلم Battle at Big Rock 2019 - بلو سابتايتل

زیرنویس Battle at Big Rock 2019 ایده این فیلم زمانی آغاز شد که استودیو یونیورسال از تروورو پرسید که آیا او علاقه مند به ساخت یک فیلم کوتاه بالقوه دنیای ژوراسیک است، و او پذیرفت.  تروورو این فیلم کوتاه را با امیلی کارمایکل نوشت که قبلاً با او برای نگارش Jurassic World Dominion (2022) کار می کرد. داستان فیلم کوتاه در طول تاریخ پروژه یکسان باقی ماند، زیرا تروورو معتقد بود گام منطقی بعدی برای این فرنچایز این است که اردونشینان پس از رویدادهای دنیای ژوراسیک: پادشاهی سقوط کرده با دایناسورها روبرو شوند.

برای حفظ محرمانه بودن پروژه، هیچ آزمون آزمایشی یا انتخاب بازیگر برگزار نشد. یک کارگردان بازیگر که تروورو را می شناخت، به جستجوی مخفیانه برای یافتن بازیگران کودک کمک کرد. این فیلم اولین حضور ملودی هرد در نقش بازیگری را رقم زد. تروورو آندره هالند و ناتالی مارتینز را انتخاب کرد زیرا او بازی آنها را در فیلم های دیگر تحسین می کرد.

فیلمبرداری در ژانویه 2019 در ایرلند انجام شد. مکان های فیلمبرداری شامل Powerscourt Estate بود. ایرلند به عنوان درختان سرخ چوب در خارج از دوبلین که شبیه پارک های ملی در شمال کالیفرنیا هستند انتخاب شد. فیلمبرداری با یک گروه کوچک در طول پنج روز انجام شد. لری فونگ فیلمبردار فیلم بود.  بسیاری از فیلم با استفاده از دوربین دستی فیلمبرداری شد، زیرا ترورو می خواست ببیند آیا مخاطبان چنین سبک فیلمسازی را در یک فیلم پارک ژوراسیک می پذیرند یا خیر، که او بعداً احساس کرد که آنها این کار را کردند.

Industrial Light & Magic دایناسورهای CGI را برای فیلم ایجاد کردند، و همچنین ماکت های مرجع، در حالی که جان روزنگرانت از Legacy Effects یک آلوزاروس متحرک ساخت. این فیلم بودجه بسیار کمتری نسبت به فیلم های کامل مجموعه پارک ژوراسیک داشت. در اصل، فیلم قرار بود کمتر از هشت دقیقه باشد. پس از پایان فیلمبرداری، تروورو تصمیم گرفت صحنه‌هایی را که دایناسورها را به تصویر می‌کشد اضافه کند. از آنجایی که او نمی‌توانست هیچ صحنه جدیدی را فیلمبرداری کند، در عوض ویدیوهای یوتیوب را جستجو کرد که می‌توانستند در فیلم ادغام شوند. حقوق هر یک از ویدیوهای آنلاین برای استفاده در فیلم کوتاه خریداری شد و دایناسورها سپس به ویدیوها اضافه شدند.

زیرنویس Battle at Big Rock 2019 - بلو سابتايتل

آمی دوهرتی موسیقی متن فیلم را ساخته است. با دوهرتی در اکتبر 2018 درباره آهنگسازی Battle at Big Rock تماس گرفته شد. او در دسامبر با تروورو ملاقات کرد و برای آهنگسازی فیلم انتخاب شد. پس از پایان فیلمبرداری، امتیاز دوهرتی در طول چهار ماه آینده کمی تغییر کرد و فیلم تحت تدوین قرار گرفت. دوهرتی گفت که این امتیاز به طور عمده برای تطبیق با وقایع به تصویر کشیده شده در فیلم فشرده شده است. فرآیند ضبط موسیقی در استودیو ابی رود انجام شد، جایی که یک ارکستر 80 نفره موسیقی را در می 2019 ضبط کرد.

Battle at Big Rock در 10 سپتامبر 2019 اعلام شد و پنج روز بعد در FX نمایش داده شد. ترورو از میزان محرمانه بودن پروژه تا زمان اعلام شگفت زده شد. Mattel اسباب بازی هایی را برای فیلم قبل از انتشار منتشر کرده بود، و یک سایت طرفدار نیز از این فیلم مطلع شده بود، اما وجود آن در غیر این صورت تا حد زیادی ناشناخته باقی ماند. پس از نمایش تلویزیونی، Battle at Big Rock به صورت آنلاین از طریق YouTube و همچنین JurassicWorld.com و وب سایت NBC منتشر شد. این فیلم کوتاه ابتدا قرار بود با اکران سینمایی هابز و شاو یونیورسال در آگوست 2019 همراه شود.

استوارت هریتیج از The Guardian آن را نامیده است: «…تا حد زیادی بهترین در سری [دنیای ژوراسیک]…» جولیا الکساندر از The Verge ادعا کرد، « هر چیزی را دارد که یک طرفدار پارک ژوراسیک می‌خواهد. …»

چارلز پولیام مور از io9 آن را “جامد” توصیف کرد. جاش میلیکن از Dread Central آن را به عنوان “…یک غذای کوچک خوشمزه…” مایک ریس از CinemaBlend آن را به عنوان “… منظره ای برای دیدن…” توصیف کرد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

مجله سرگرمی و فناوری دیج مگ

قیمت یاب خریدینو

قیمت کامپیوتر گیمینگ

قیمت سیستم گیمینگ

لمینت متحرک دندان

قیمت فنس

قیمت خرید پترولیوم کک

عباس نادر روان شناس

پشتیسار

قیمت باطری ماشین

تدریس خصوصی زبان انگلیسی

وارد کننده صاعقه گیر الکترونیکی ساختمان

کلید حرارتی زیمنس (خرید از وارد کننده)

پکیج ویدئویی آموزشی قراردادهای EPC ( نشریه 5490

نمایندگی فروش تجهیزات آتش نشانی

آراد برندینگ

نظر سنجی انتخابات 1403

اخبار سلامت

دیزل ژنراتور

صیغه نامه برای هتل

سایت مدیر اکسپرت

خرید انواع هدایای تبلیغاتی خلاقانه

خرید دتکتور گاز از نماینده رسمی ایران

خرید صندل عمده

نحوه محاسبه اقساط

قیمت خرید تلویزیون زیر 5میلیون

صندلی آرایشگاه

زير نويس ساز

لمینت متحرک دندان

اهمیت استفاده از رپورتاژ

New punjabi songs

سامانه خودنویس

آزمایشات طب کار بدو استخدام

مرجع خرید و فروش هماتیت

سازمان امور مالیاتی

مانیتور دنا

شیشه ماشین

تشک دو نفره

دکتر علی پرند

https://nipoto.com/ethereum

خرید تابلو برق

خرید رپورتاژ آگهی

مایکروسافت

  شیائومی 

 سامسونگ 

 گوشی 

 مارک  

اینتل 

 گواهینامه

  قرمز  گورمن

  تبلت  آیفون 

 طراحی

  لایکا  تایوان 

 یوتیوب  

دوربین

  اندروید  

تاشو  

چین

  گلکسی

  پیکسل 

 ساعت 

 ای‌بی 

 هوشمند 

 سطح  

جدید  

شرکت 

 معرفی  

تجاری

  طرح