کد خبر : 199531
تاریخ انتشار : چهارشنبه 13 جولای 2022 - 16:49
-

دانلود زیرنویس فیلم The Black Phone 2021 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم The Black Phone 2021 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم The Black Phone 2021 تلفن سیاه یک فیلم ترسناک فراطبیعی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۱ به کارگردانی اسکات دریکسون و نویسندگی دریکسون و سی رابرت کارگیل است که هر دو با جیسون بلوم تهیه‌کننده بوده‌اند. این اقتباس از داستان کوتاهی به همین نام در سال 2004 توسط جو هیل است. در این فیلم

دانلود زیرنویس فیلم The Black Phone 2021 تلفن سیاه یک فیلم ترسناک فراطبیعی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۱ به کارگردانی اسکات دریکسون و نویسندگی دریکسون و سی رابرت کارگیل است که هر دو با جیسون بلوم تهیه‌کننده بوده‌اند. این اقتباس از داستان کوتاهی به همین نام در سال 2004 توسط جو هیل است. در این فیلم میسون تیمز، مادلین مک‌گرو، جرمی دیویس، جیمز رانسون و ایتان هاوک به ایفای نقش پرداخته‌اند. در این فیلم، یک نوجوان ربوده شده (تیمز) از یک تلفن مرموز برای برقراری ارتباط با قربانیان قبلی اسیر کننده خود (هاوک) استفاده می کند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم The Black Phone 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم The Black Phone 2021 جدا شدن دریکسون از کارگردانی Doctor Strange در Multiverse of Madness او را به سمت The Black Phone سوق داد، پروژه ای که او و کارگیل از قبل برای ساخت آن برنامه ریزی کرده بودند. فیلمبرداری دو ماه در ویلمینگتون و شهرستان های اطراف در ایالت کارولینای شمالی به طول انجامید. این فیلم در 25 سپتامبر 2021 در فستیوال شگفت انگیز اکران شد و در 24 ژوئن 2022 توسط یونیورسال پیکچرز اکران شد. این فیلم 100 میلیون دلار فروخت و به طور کلی نقدهای مثبتی از منتقدان برای بازی هایش و وفاداری به منبع اصلی دریافت کرد.

در سال 1978، یک کودک ربای سریالی با نام مستعار “The Grabber” در خیابان های حومه دنور پرسه می زند. خواهر و برادر فینی و گوئن بلیک با پدر بدرفتار و الکلی خود در این منطقه زندگی می کنند. در مدرسه، فینی اغلب مورد آزار و اذیت قرار می گیرد. او با یک همکلاسی به نام رابین دوست می شود که از قلدرها دفع می کند. یکی از دوستان فینی به نام بروس توسط The Grabber ربوده می شود. گوئن که مانند مادر مرحومش رویاهای روانی دارد، رؤیای ربوده شدن بروس را می بیند و می بیند که مردی سوار بر یک ون سیاه با بادکنک های سیاه او را برده است. کارآگاهان رایت و میلر با گوئن مصاحبه می کنند، اما تلاش می کنند ادعاهای او را باور کنند. گرابر رابین و همچنین فینی را چند روز بعد ربوده است. فینی در یک زیرزمین عایق صدا از خواب بیدار می شود. روی دیوار یک تلفن چرخشی مشکی قطع شده است که به گفته The Grabber کار نمی کند. بعداً، فینی صدای زنگ تلفن را می شنود و جواب می دهد. بروس که نمی‌تواند نام خود یا زمانی که زنده بود به خاطر بیاورد، به فینی درباره کاشی کفی می‌گوید که می‌تواند برای حفر تونلی برای فرار از آن جدا شود.

جستجوی پلیس برای یافتن فینی ناموفق است. گربر غذای فینی را می آورد و در زیرزمین را باز می گذارد. فینی آماده می شود تا دزدکی بیرون بیاید اما پسر دیگری با تلفن به نام بیلی مانع او می شود. او توضیح می دهد که این بازی ای است که The Grabber انجام می دهد، و او در طبقه بالا منتظر است تا در صورت ترک زیرزمین به فینی با کمربند حمله کند. بیلی به او دستور می‌دهد تا از طناب‌ای که بیلی پیدا کرده استفاده کند تا از پنجره زیرزمین بیرون بیاید. در حین بالا رفتن از فینی، میله های پنجره را می شکند و از بالا رفتن مجدد او جلوگیری می کند. گوئن رؤیای ربوده شدن بیلی را می بیند و به پدرش در مورد اتفاقاتی که در حال رخ دادن است اعتماد می کند.

رایت و میلر با مردی عجیب به نام مکس صحبت می کنند که با برادرش در منطقه اقامت دارد. فاش می شود که فینی در زیرزمین مکس نگهداری می شود که او از آن بی خبر است و The Grabber برادر او است. فینی پس از یک برخورد ناراحت کننده با The Grabber، با یکی دیگر از قربانیان خود، Griffin، تلفنی صحبت می کند. گریفین ترکیبی از قفل را به فینی نشان می دهد و به او اطلاع می دهد که گرابر در طبقه بالا به خواب رفته است. فینی به صورت مخفیانه به طبقه بالا می رود و در را باز می کند اما سگ گرابر به او هشدار می دهد که فینی فرار کند. فینی از خیابان فرار می کند اما دوباره دستگیر می شود.

فینی که از تلاش ناموفق خود برای فرار ناامید شده است، به تلفن پاسخ می دهد تا قربانی دیگری را بشنود، پانکی به نام ونس که فینی از او می ترسید. ونس به فینی از یک انباری متصل می‌گوید که اگر سوراخی در دیوار شکسته و از فریزر آن طرف دیوار خارج شود، می‌تواند از آن فرار کند. فینی سوراخی با پوشش مخزن توالت ایجاد می‌کند و تنها برای اینکه بفهمد درب با زنجیر بسته شده است، وارد قسمت پشتی فریزر می‌شود. تلفن یک بار دیگر با رابین در انتهای خط زنگ می زند. او به فینی دلداری می دهد و او را تشویق می کند تا بالاخره بایستد و برای خودش بجنگد. او به فینی دستور می دهد که گیرنده تلفن را بردارید و آن را با خاکی که کنده بود برای استفاده به عنوان سلاح جمع کند.

زیرنویس فیلم The Black Phone 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس The Black Phone 2021 گوئن رؤیای ربوده شدن ونس را می بیند و اموال The Grabber را کشف می کند. او خانه را پیدا می کند و با رایت و میلر تماس می گیرد. مکس متوجه می‌شود که فینی در خانه نگهداری می‌شود و با عجله به زیرزمین می‌رود تا او را آزاد کند، اما برادرش او را می‌کشد. پلیس به سمت خانه ای که گوئن پیدا کرده است هجوم می آورد اما آن را متروکه می یابد. در زیرزمین، آنها اجساد مدفون قربانیان The Grabber را پیدا می کنند. گرابر با تبر به فینی حمله می کند، اما فینی موفق می شود با بند ناف گیره را زمین بزند و باعث می شود که او به داخل تونلی بیفتد که فینی حفر کرده بود، جایی که گربر می شکند و مچ پای او را در میله های پنجره ای که در پایین قرار داده شده است گیر می اندازد. ارواح قبل از اینکه فینی با سیم تلفن گردن او را بشکند و او را بکشد، از طریق تلفن به غارتگر طعنه می زنند. فینی حواس سگ نگهبان را با گوشت از فریزر پرت می کند و با استفاده از ترکیبی که یاد گرفته از خانه فرار می کند. فینی از خانه روبه‌روی خیابان از گورستان خارج می‌شود و در آنجا دوباره با گوئن متحد می‌شود و پلیس به سمت ملک هجوم می‌آورد. خواهر و برادرها یکدیگر را دلداری می دهند و با پدرشان که از رفتار او عذرخواهی می کند، دوباره جمع می شوند. در مدرسه، یک فینی با اعتماد به نفس در کنار دوستش در کلاس می نشیند.

بازیگران همچنین شامل Rebecca Clarke در نقش Donna، Finney’s crush. جی. گاون وایلد (موس)، اسپنسر فیتزجرالد (باز)، جردن آیزایا وایت (متی)، و بردی رایان (مت) در نقش قلدرهای مدرسه. و میگل کازارز مورا (رابین)، تریستان پراوونگ (بروس)، رابرت فورتوناتو (پلیس)، جیکوب موران (بیلی)، بردی هپنر (ونس) و بنکس رپیتا (گریفین) در نقش قربانیان The Grabber.

اسکات دریکسون و سی. رابرت کارگیل همکار مکرر خود تصمیم گرفتند داستان کوتاه جو هیل “تلفن سیاه” را در یک فیلم بلند اقتباس کنند، در حالی که اولی در حال کار بر روی دنباله دکتر استرنج بود. کارگیل قول داد پروژه را به تعویق بیاندازد تا زمانی که دریکسون، که با مارول استودیو تعهد داشت، برای کارگردانی در دسترس قرار گیرد. در ژانویه 2020، دریکسون بلافاصله پس از جدا شدن از دنباله Doctor Strange به دلیل تفاوت های خلاقانه، هدایت The Black Phone را بر عهده گرفت.

تلفن سیاه به طور رسمی در ماه اکتبر اعلام شد، با بازیگران کودک میسون تیمز و مادلین مک‌گرو قرار است در آن به ایفای نقش بپردازند. تیمز گفت که تست آزمایشی او در زوم بلافاصله پس از شروع همه‌گیری کووید-19 انجام شد: “بسیار عجیب بود و ما وای‌فای بدی داشتیم. می‌توانم بگویم یک خط و چند ثانیه طول می‌کشد تا آنها چیزی بگویند. کمی ناخوشایند شد. در نهایت من یک تماس دریافت کردم.” در اوایل سال 2021، جرمی دیویس، ایتان هاوک، و جیمز رانسون به بازیگران اضافه شدند. هاوک گفت که در ابتدا برای بازی در نقش شخصیت شرور مردد بود، زیرا نمی‌خواست تا پایان دوران حرفه‌ای‌اش به خاطر یک بازی ترسناک به یاد بیاورد، اما پس از فهمیدن اینکه در دهه 50 زندگی‌اش است، نظرش تغییر کرد. او افزود: «شاید شرورها آینده من باشند».

این فیلم با بودجه 16 تا 18 میلیون دلاری فیلمبرداری شد. عکاسی اصلی در 9 فوریه 2021 آغاز شد و در 27 مارس به پایان رسید. فیلمبرداری در EUE/Screen Gems در ویلمینگتون، کارولینای شمالی، و در اطراف شهرستان های نیو هانوفر، برانزویک، و کلمبوس، تحت عنوان کاری Static انجام شد. مارک کورون موسیقی متن را در طول پس از تولید ساخت، و فیلم تا دسامبر 2021 تکمیل شد.

زیرنویس The Black Phone 2021 - بلو سابتايتل

تا 10 ژوئیه 2022، The Black Phone در ایالات متحده و کانادا 63.6 میلیون دلار و در مناطق دیگر 36.8 میلیون دلار به دست آورده است که مجموعاً 100.4 میلیون دلار در سراسر جهان است.

در ایالات متحده و کانادا، The Black Phone در کنار الویس اکران شد و پیش‌بینی می‌شد در آخر هفته افتتاحیه خود از 3150 سینما 15 تا 20 میلیون دلار بفروشد. این فیلم در روز اول اکران 10.2 میلیون دلار فروش داشت که 3 میلیون دلار از پیش نمایش های پنجشنبه شب بود. این فیلم برای اولین بار به 23.6 میلیون دلار رسید و در گیشه چهارم شد. زنان 51 درصد از مخاطبان را در طول افتتاحیه آن تشکیل می‌دادند، که بین 18 تا 34 سال (مخاطبان هدف  ) 64 درصد از فروش بلیت و افراد زیر 25 سال 53 درصد را تشکیل می‌دادند. در آخر هفته دوم، فیلم 12.2 میلیون دلار (و 14.2 میلیون دلار در چهار روز آخر هفته روز استقلال) ساخت و پنجم شد. سپس در سومین آخر هفته خود 7.8 میلیون دلار اضافه کرد.

در خارج از ایالات متحده و کانادا، این فیلم در آخر هفته افتتاحیه 12.5 میلیون دلار،  8.3 میلیون دلار (کاهش 28 درصدی) در دوم، و 4.9 میلیون دلار در سومین آخر هفته به دست آورد.

در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، 83 درصد از 212 منتقد، با میانگین امتیاز 7.0/10 مثبت هستند. اجماع وب‌سایت چنین می‌گوید: «تلفن سیاه ممکن است حتی ترسناک‌تر باشد، اما همچنان یک اقتباس سرگرم‌کننده و خوب از منابع بسیار خوب است». 65 از 100، بر اساس 36 منتقد، نشان دهنده “بررسی های عموما مطلوب” تماشاگران در نظرسنجی CinemaScore به فیلم نمره متوسط ​​«B+» در مقیاس A+ تا F دادند، در حالی که PostTrak به فیلم نمره کلی 86 درصد مثبت داد و 67 درصد گفتند که قطعا آن را توصیه می‌کنند.

Screen Rant پاسخ انتقادی را به طور کلی مثبت توصیف کرد، با برخی انتقادات برای سرعت و “تعداد ترس” اما به دلیل وفاداری آن به منبع، کارگردانی دریکسون و عملکرد هاک تحسین کرد. Heidi Venable از CinemaBlend با اشاره به نقدهایی که از بازیگران کودک، موسیقی متن و فیلمنامه تعریف می‌کردند، موافقت کرد و نوشت: «به نظر می‌رسد این اقتباس از جو هیل باید تماشاگران سینما را خشنود کند، تا زمانی که مخاطبان بدانند که درگیر چیزی عمیق‌تر از تجربه هستند. و پرش واقعی را ترساند.”

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

مجله سرگرمی و فناوری دیج مگ

قیمت یاب خریدینو

قیمت کامپیوتر گیمینگ

قیمت سیستم گیمینگ

لمینت متحرک دندان

قیمت فنس

قیمت خرید پترولیوم کک

عباس نادر روان شناس

پشتیسار

قیمت باطری ماشین

تدریس خصوصی زبان انگلیسی

وارد کننده صاعقه گیر الکترونیکی ساختمان

کلید حرارتی زیمنس (خرید از وارد کننده)

پکیج ویدئویی آموزشی قراردادهای EPC ( نشریه 5490

نمایندگی فروش تجهیزات آتش نشانی

آراد برندینگ

نظر سنجی انتخابات 1403

اخبار سلامت

دیزل ژنراتور

صیغه نامه برای هتل

سایت مدیر اکسپرت

خرید انواع هدایای تبلیغاتی خلاقانه

خرید دتکتور گاز از نماینده رسمی ایران

خرید صندل عمده

نحوه محاسبه اقساط

قیمت خرید تلویزیون زیر 5میلیون

صندلی آرایشگاه

زير نويس ساز

لمینت متحرک دندان

اهمیت استفاده از رپورتاژ

New punjabi songs

سامانه خودنویس

آزمایشات طب کار بدو استخدام

مرجع خرید و فروش هماتیت

سازمان امور مالیاتی

مانیتور دنا

شیشه ماشین

تشک دو نفره

دکتر علی پرند

https://nipoto.com/ethereum

خرید تابلو برق

خرید رپورتاژ آگهی

مایکروسافت

  شیائومی 

 سامسونگ 

 گوشی 

 مارک  

اینتل 

 گواهینامه

  قرمز  گورمن

  تبلت  آیفون 

 طراحی

  لایکا  تایوان 

 یوتیوب  

دوربین

  اندروید  

تاشو  

چین

  گلکسی

  پیکسل 

 ساعت 

 ای‌بی 

 هوشمند 

 سطح  

جدید  

شرکت 

 معرفی  

تجاری

  طرح