کد خبر : 142773
تاریخ انتشار : شنبه 4 دسامبر 2021 - 17:05
-

آخرین خبر از افزایش حقوق کارمندان/جزییات تامین اعتبارات مناطق سیل‌زده/حمایت دوباره دولت از سپاه

آخرین خبر از افزایش حقوق کارمندان/جزییات تامین اعتبارات مناطق سیل‌زده/حمایت دوباره دولت از سپاه

اعضای کابینه دوازدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه 21 فروردین) هیات دولت در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالاتشان پاسخ دادند. به گزارش ایسنا، رئیس جمهور در جلسه امروز هیأت دولت موضوع واگذاری بلندی‌های جولان به رژیم صهیونیستی و اعلام سپاه پاسداران به عنوان سازمان تروریستی را اقدامی احمقانه و بی خردانه

آخرین خبر از افزایش حقوق کارمندان/جزییات تامین اعتبارات مناطق سیل‌زده/حمایت دوباره دولت از سپاه

اعضای کابینه دوازدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه 21 فروردین) هیات دولت در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالاتشان پاسخ دادند.

به گزارش ایسنا، رئیس جمهور در جلسه امروز هیأت دولت موضوع واگذاری بلندی‌های جولان به رژیم صهیونیستی و اعلام سپاه پاسداران به عنوان سازمان تروریستی را اقدامی احمقانه و بی خردانه از سوی آمریکا برای حمایت از یک گروه جنایتکار در سرزمین‌های اشغالی دانست و تصریح کرد: سپاه مدافع آزادی در منطقه و در رأس مبارزه با تروریسم بوده است و هیچ‌کس این اقدام آمریکا را در تاریخ قبول نکرده و به آن اعتنایی نخواهد داشت. حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی در بخش دیگری از صحبتهایش با تأکید بر اینکه باید در این شرایط پیوستگی، همبستگی و انسجام را بیش از گذشته تقویت کنیم، تاکید کرد: امروز زمان گله‌گذاری، جناح‌ها و گروه‌ها از یکدیگر نیست و زمانی است که باید همه در صف واحد و مستحکم قرار بگیریم تا کسی نتواند در این صف رخنه ایجاد کند و در برابر توطئه آمریکایی‌ها ایستاده و از مشکلات به خوبی عبور کنیم.

همچنین مشروح گفت‌وگوهای محمد نهاوندیان معاون اقتصادی رئیس جمهور، محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس‌جمهور، فرهاد دژپسن د وزیر اقتصاد، معصومه ابتکار معاون زنان و امور خانواده ریاست جمهوری، سیدمحمد بطحائی وزیر آموزش و پرورش، رضا اردکانیان وزیر نیرو، سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و پیروز حناچی شهردار تهران با خبرنگاران را می‌توانید در لینک‌های زیر دنبال کنید.

توضیح نوبخت درباره افزایش حقوق ۲ ماه اول امسال کارمندان

محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه درباره افزایش حقوق کارمندان در سال جدید توضیحاتی ارائه کرد و در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا افزایش حقوق دو ماه اول امسال کارمندان دولت ۲۰ درصد خواهد بود؟ اظهار کرد: خیر، دولت تلاش می‌کند از اول فروردین ۱۳۹۸ حقوق کارمندان دولت را طبق آنچه در مجلس تصویب شده، محاسبه و اعمال کند.

اقدام آمریکا هدیه‌ای بود که در آستانه انتخابات به نتانیاهو داده شد

محمود واعظی رئیس دفتر رئیس‌جمهور با اشاره به اقدام آمریکا علیه سپاه، گفت: این کار تبلیغاتی و یک جنگ روانی است و عملیاتی نیست و بیشتر می‌خواهد در شرایط اقتصادی تأثیرگذار باشد. وی افزود: روشن است کاری که دولت آمریکا انجام داد، کاری عجولانه و تبلیغاتی و هدیه‌ای بود که در آستانه انتخابات به نتانیاهو داده شد که در جریان انتخابات در نظرسنجی‌ها وضعیتش خیلی خراب بود. ترامپ با دادن منطقه جولان به اسرائیل و اقدام علیه سپاه می‌خواست نتیجه انتخابات را تغییر دهد.

برگ دیگری به پرونده ضدیت آمریکا با قوانین بین المللی افزوده شد

محمد نهاوندیان معاون اقتصادی رئیس جمهور درباره تأثیر قرار دادن سپاه در بین سازمان‌های تروریستی در ارتباط با اروپا، گفت: آمریکا در این کارش مثل خروج از برجام تنها و منزوی مانده و هیچ کشوری در این موضوع از او حمایت نمی‌کند و یک برگ دیگر در پرونده ضدیت امریکا با قوانین بین المللی افزوده شده است.

بررسی هیدرولوژی همه شهرها در اولین جلسه شورای عالی شهرسازی

محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی گفت: در اولین جلسه شورای عالی شهرسازی موضوع هیدرولوژی همه شهرها برای انجام مطالعه مورد بحث قرار خواهد گرفت؛ زیرا برخی از بارش‌های ما با مفروضات قبلی در ۵۰ سال قبل متفاوت بوده و سه برابر دوران قبلی است. وی در پاسخ به سوالی درباره پرداخت تنخواه به مدیران استانی گفت: به همه استانداران تنخواهی برای امدادرسانی و استقرار موقت داده شده است که این مبلغ اکنون در حال هزینه شدن برای امدادرسانی به هم‌وطنان و استقرار موقت سیل‌زدگان است.

دولت ارقامی را با نرخ ترجیحی برای پرداخت تسهیلات بانکی به مناطق سیل‌زده در نظر گرفته است

فرهاد دژپسند وزیر اقتصاد با بیان اینکه دولت ارقامی را با نرخ ترجیحی برای پرداخت تسهیلات بانکی به مناطق سیل زده در نظر گرفته است، گفت: ما بقی این میزان هم توسط دولت از بودجه عمومی پرداخت می‌شود. وی در پاسخ به این پرسش که اقدامات وزارتخانه متبوعش برای تخصیص اعتبارات به مناطق سیل زده چه بوده است؟ اظهار کرد: تأمین اعتبارات مورد نیاز را از طریق تنخواه آغاز کرده ایم و از ابتدای سال به استان‌های سیل زده این پرداخت انجام شده و خوشبختانه وجوه به موقع به دست مسئولان استان‌ها رسید.

ضرورت ایجاد سرویس‌های بهداشتی مناسب برای سیل‌زدگان

معصومه ابتکار معاون زنان و امور خانواده ریاست جمهوری گفت: طی این ده روز حدود ۴۶ زایمان طبیعی در مناطق سیل زده استان لرستان صورت گرفته و هیچ مرگ و میری برای مادر و کودک نداشتیم. وی افزود: رسیدگی به بهداشت زنان و نیاز آنان وجود داشت اما خدماتی مثل سرویس‌های بهداشتی هنوز مشکل داشت. باید اطلاع رسانی صحیح شود. دولت تلاش کرده تا همه خسارات برای آنان جبران شود.

راه‌اندازی مدارس در مناطق سیل‌زده فعلاً امکانپذیر نیست

سیدمحمد بطحائی، وزیر آموزش و پرورش، در پاسخ به سوالی درباره وضعیت بازگشایی مدارس در مناطق سیل‌زده اظهار کرد: ما در آموزش و پرورش تابع شرایط محلی هستیم. برخی مناطق سیل‌زده مملو از آب است و بنابراین مردم نتوانستند به مناطق خود بازگردند لذا راه‌اندازی مدارس در این مناطق امکان‌پذیر نیست.

اجرای طرح زوج و فرد جدید تا پایان تابستان / گسیل نیروها و تجهیزات کمکی شهرداری به سوی خوزستان

به گفته پیروز حناچی شهردار تهران، طرح زوج و فرد جدید احتمالاً تا پایان تابستان اجرایی می‌شود. وی همچنین در پاسخ به پرسشی درباره نشست زمین در منطقه ۱۸ تهران گفت: نشست زمین در تهران موضوع جدیدی نیست و بیش از دو دهه از اولین گزارش‌ها در این زمینه می‌گذرد. این پدیده ارتباط مستقیمی با برداشت بی‌رویه از سفره‌های زیر زمینی دارد که امیدواریم با بارندگی‌های اخیر بخشی از آن برطرف شود.

همه تلاش‌مان را می‌کنیم که خسارات جانی نداشته باشیم

رضا اردکانیان وزیر نیرو گفت: همه تلاشمان را می‌کنیم که خسارات جانی نداشته باشیم تا مردم به خانه و مسکن خود بازگردند. وی اظهار کرد: همان طور که مقام معظم رهبری نیز گفتند سیل هم برکات دارد و هم صدمات. کار ما این است که صدمات را به حداقل رسانده و نعمات را کنترل کنیم. فعلاً زمان امداد و نجات است.

امیدواریم نمایشگاه کتاب را بهتر از قبل برگزار کنیم

سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌گوید: امیدواریم نمایشگاه کتاب امسال را بهتر از سال‌های قبل برگزار کنیم. وی درباره برگزاری سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران که از ۴ تا ۱۴ اردیبهشت‌ماه در مصلای تهران برگزار می‌شود اظهار کرد: نمایشگاه کتاب امسال با توجه به نزدیک شدن ماه مبارک رمضان کمی زودتر برگزار می‌شود و چهارم اردیبهشت آغاز نمایشگاه خواهد بود.

همچنین در جلسه امروز هیأت وزیران، رئیس‌جمهور به دستگاه‌های اجرایی برای ارائه برنامه‌های رونق تولید مامویت داد.

انتهای پیام

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نمایندگی فروش تجهیزات آتش نشانی

آراد برندینگ

نظر سنجی انتخابات 1403

زنگوله

اخبار سلامت

دیزل ژنراتور

صیغه نامه برای هتل

پریفرم

سایت مدیر اکسپرت

خرید انواع هدایای تبلیغاتی خلاقانه

خرید دتکتور گاز از نماینده رسمی ایران

خرید صندل عمده

نحوه محاسبه اقساط

قیمت خرید تلویزیون زیر 5میلیون

صندلی آرایشگاه

زير نويس ساز

لمینت متحرک دندان

اهمیت استفاده از رپورتاژ

بهترین صرافی های ارزدیجیتال

New punjabi songs

سامانه خودنویس

آزمایشات طب کار بدو استخدام

مرجع خرید و فروش هماتیت

سازمان امور مالیاتی

مانیتور دنا

شیشه ماشین

تشک دو نفره

دکتر علی پرند

https://nipoto.com/ethereum

خرید تابلو برق

خرید رپورتاژ آگهی

مایکروسافت

  شیائومی 

 سامسونگ 

 گوشی 

 مارک  

اینتل 

 گواهینامه

  قرمز  گورمن

  تبلت  آیفون 

 طراحی

  لایکا  تایوان 

 یوتیوب  

دوربین

  اندروید  

تاشو  

چین

  گلکسی

  پیکسل 

 ساعت 

 ای‌بی 

 هوشمند 

 سطح  

جدید  

شرکت 

 معرفی  

تجاری

  طرح