کد خبر : 209932
تاریخ انتشار : شنبه 6 آوریل 2024 - 15:52
-

آیا رپورتاژ آگهی در سئو سایت تاثیر دارد؟

آیا رپورتاژ آگهی در سئو سایت تاثیر دارد؟

آیا رپورتاژآگهی در سئو سایت تاثیر دارد؟ تاثیر رپورتاژآگهی بر سئو سایت بخاطر محتوای ارزشمند و دائمی بودن آن، بسیار بیشتر از سایر روش های لینک سازی میباشد. هر چند که امروزه گوگل به نجوه لینک سازی سایت ها بسیار هوشمندانه نگاه میکند، ولی هنوز هم بهترین روش برای دریافت لینک های  طبیعی و دائمی، منتشر کردن

آیا رپورتاژآگهی در سئو سایت تاثیر دارد

آیا رپورتاژآگهی در سئو سایت تاثیر دارد؟ تاثیر رپورتاژآگهی بر سئو سایت بخاطر محتوای ارزشمند و دائمی بودن آن، بسیار بیشتر از سایر روش های لینک سازی میباشد. هر چند که امروزه گوگل به نجوه لینک سازی سایت ها بسیار هوشمندانه نگاه میکند، ولی هنوز هم بهترین روش برای دریافت لینک های  طبیعی و دائمی، منتشر کردن رپورتاژآگهی میباشد.

رپورتاژآگهی یکی از بهترین روش های تبلیغاتی برای انواع شرکت ها و کسب و کارهای اینترنتی میباشد. امروزه بسیاری از کسب و کارها در سایت های بزرگ مخصوصا در وب سایت های خبری اقدام به انتشار رپورتاژآگهی میکنند. بهتر است بدانید که رپورتاژ آگهی علاوه بر انتقال قدرت و اعتبار؛ باعث برند سازی، بازاریابی و جذب مخاطبان میشود. در این مقاله تصمیم گرفته ایم به نقش رپورتاژآگهی و تاثیر آن بر سئو سایت بپردازیم.

رپورتاژآگهی چیست؟

در واقع رپورتاژآگهی نوعی تبلیغات همسان میباشد که باید به صورت خبری نوشته شود تا کاربران را بیشتر ترغیب به خواندن کند. در واقع رپورتاژآگهی نوعی بک لینک است که قدرت و اعتبار بیشتری نسبت به سایر روش های لینک سازی دارد. تاثیر رپورتاژآگهی در سئو به قدری است که باعث چندین برابر شدن درآمد شما توسط آن میشود. لینک هایی که از رپورتاژ آگهی دریافت میکنید به دلیل دائمی بودن ارزش بسیار زیادی دارد.

تاثیر رپورتاژ آگهی بر سئو سایت

تاثیر رپورتاژآگهی بر سئو سایت

با توجه به اینکه اکثر سایت های منتشر کننده رپورتاژ آگهی، قدرت و اعتبار بسیار بالایی دارند؛ و روزانه ورودی و ترافیک بسیار زیادی دریافت میکنند، احتمال ایندکس شدن و رتبه گرفتن مقالات منتشر شده، بسیار زیاد و سریعتر میباشد. همچنین لینک هایی که از این سایت ها دریافت میکنید به صورت فالو هستند، بنابراین میتواند قدرت بسیار فوق العاده ای را به وب سایت شما منتقل کند. که در نتیجه باعث افزایش رتبه سایت و سئو خواهد شد.

میتوانید با نوشتن یک مقاله ارزشمند و با کیفیت کاربران را به سمت وب سایت خود جذب کنید که این اقدام تاثیر فوق العاده ای در افزایش سئو سایت داشته باشد. فقط باید هنگام منتشر کردن رپورتاژآگهی، تمام نکات آن را بدانید و رعایت کنید، تا تاثیر دو چندانی در افزایش رتبه سایت داشته باشد.

شما میتوانید با مراجعه با سایت سئو موشک نکات بسیار ارزشمند درباره نحوه تولید محتوای رپورتاژ آگهی را یاد بگیرید.

انواع رپورتاژآگهی

با توجه به اهمیت بالای تبلیغات رپورتاژآگهی سایت های سفارش دهنده ترجیح میدهند تا محتوای خود را در غالب یک خبر و گزارش منتشر کنند، تا بسیاری از خوانندگان متوجه تبلیغاتی بودن آن نشوند. بنابراین رپورتاژ آگهی را میتوان به 3 دسته تقسیم کرد:

1- رپورتاژ آگهی تصویری:

در این نوع رپورتاژ با استفاده از تصاویر و گرافیک جذاب میتوان کسب و کار خود را معرفی کرد. در رپورتاژآگهی تصویری اطلاعاتی درباره کسب و کار و خدمات خود قرار میدهید و کابر با کلیک کردن بر روی آن به سایت شما منتقل میشود.

2- رپورتاژآگهی در مجلات و روزنامه ها

این رپورتاژآگهی به نوعی تبلیغات در روزنامه ها، مجلات یا وب سایت های بزرگ میباشد که میتوانید اطلاعاتی درباره خدمات خود در آن قرار دهید و محصولات خود را تبلیغ کنید. در واقع شما با پرداخت هزینه به منتشر کننده، یک فضایی را برای تبلیغ محصولات خود خریداری میکنید.

3- رپورتاژ آگهی خبری (مقاله)

  در این نوع رپورتاژ آگهی شما با پرداخت هزینه میتوانید یک صفحه از سایت های معتبر را رزرو کنید و یک مقاله مرتبط با موضوع کسب و کار خود در آن صفحه قرار دهید. سپس در بین محتوای نوشته شده یک یا چند لینک به وبسایت خود بدهید.

مزایای رپورتاژآگهی چیست؟

 • باعث افزایش رتبه ترافیک و سئو سایت میشود.
 • رپورتاژآگهی برای هر نوع کسب و کاری مناسب است.
 • باعث برند و شناخته شدن کسب و کار شما خواهد شد.
 • باعث جذب ترافیک طبیعی کاربران میشود.
 • باعث موفقیت و افزایش فروش کسب و کار میشود.
 • نوعی بک لینک دائمی معتبر و قدرتمند است.

نکات تاثیرگذار بر رپورتاژ آگهی

نکات تاثیرگذار بر رپورتاژ

اکنون که به تاثیر رپورتاژآگهی بر سئو سایت آشنا شدید، بهتر است نکات نوشتن یک رپورتاژآگهی مناسب و ارزشمند را نیز بدانید. اینکه متنی ر ا که مینویسیم باید چه لحنی داشته باشد؟ آیا مدام باید از برند کسب و کار خود صحبت کنیم؟ آیا بهتر است از تصاویر استفاده کنیم یا نه؟ در ادامه به تمام این سوالات پاسخ خواهیم داد.

 • ساختار مناسب:

محتوای یک رپورتاژ باید ساختار خبری مناسب و کاربرپسند داشته باشد. نوشتن مقدمه، تیترهای جذاب، متن اصلی، استفاده از تصاویر مرتبط و جذاب، خلاصه متن و قرار دادن دعوت به اقدام میتواند، تاثیرگذاری رپورتاژ آگهی را چندین برابر افزایش دهد.

 • لحن نوشتاری:

شما با توجه به حوزه فعالیت خودتان باید مخاطبان هدف خود را بشناسید و برای آنها محتوا تولید کنید. مثلا لحن محتوای آموزشی با محتوای خدماتی یا محتوایی که برای نوجوانان نوشته میشود باید متفاوت باشد.

 • تولید محتوای ارزشمند:

هنگام نوشتن محتوا نباید تمرکزتان بر روی تبلیغات باشد، بلکه باید محتوایی ارزشمند به صورت خبری و گزارشی بنویسد و همراه با آن اقدام به تبلیغ کسب و کار خود نمایید. شما میتوانید با سفارش تولید محتوا در سایت های مثل سئو موشک به راحتی یک محتوای ارزشمند و یونیک دریافت کنید.

 • استفاده از تصاویر:

قرار دادن تصاویر در محتوا باعث افزایش جذابیت میشود و از خسته شدن کاربران جلوگیری میکند. سعی کنید از تصاویر باکیفیت و مرتبط با محتوا و کسب وکار خود استفاده کنید و اگر سایت منتشر کننده اجازه میدهد، بر روی تصویر آرم یا برند کسب و کار خود را نیز قرار دهید، تا هم مخاطبان با برند شما آشنا شوند و هم اینکه یک لینک منشن تصویری دریافت کنید.

 • استفاده از کلمات کلیدی:

همان طور که کلمات کلیدی را به اندازه در بخش های مختلف سایت خود استفاده میکنید، بهتر است در محتوای رپورتاژ آگهی نیز کلمات کلیدی را به جا در طول محتوا به کار ببرید تا رپورتاژآگهی که منتشر میکنید، رتبه های خوبی در نتایج گوگل بگیرد.

 • لینک سازی اصولی:

برای لینک سازی باید از انکر تکست های مختلف و مهم سایت خود استفاده کنید. لینک هایی که قرار میدهید، هرچقدر در ابتدای محتوا باشند، تاثیر بیشتری در افزایش سئو سایت خواهند گذاشت. لینک های خود را به نحوی قرار دهید که کاربران را ترغیب به کلیک کردن کند.

 • نوشتن نام برند:

در بین محتوایی که قرار میدهید سعی کنید چندین بار از نام برند خود استفاده کنید تا از این طریق بتوانید، از گوگل لینک منشن دریافت کنید و هم اینکه کاربران را با نام برند کسب و کار خود آشنا کنید. فقط دقت کنید که بیش از حد نباید نام برند خود را قرار دهید تا کاربران زده نشوند.

نتیجه گیری:

انتشار رپورتاژ آگهی تاثیر بسیار زیادی در افزایش سئو و ترافیک سایت دارد. رپورتاژ آگهی باعث برند و شاخته شدن کسب و کار شما میشود و میتوانید محصولات و خدمات خود را تبلیغ کنید و درآمد خود را افزایش دهید. بک لینک هایی که از رپورتاژ آگهی دریافت میکنید به خاطر دائمی بودن ارزش بسیار زیادی دارد. همچنین به خاطر فالو بودن لینک های دریافت شده، میتواند قدرت و اعتبار سایت منتشر کننده را به وب سایت شما منتقل کند.

شما برای منتشر کردن رپورتاژ آگهی میتوانید از خدمات سایت های معتبری مانند سئو موشک استفاده کنید. سئو موشک سفارش و انتشار رپورتاژ آگهی را به صورت حرفه ای انجام میدهد. همچنین اگر علاقه مند هستید که اطلاعات بیشنری درباره نحوه سفارش رپورتاژ آگهی کسب کنید، میتوانید به سایت seomoshak.com مراجعه کنید تا از مقاله های ارزشمند آکادمی سئو موشک بهره مند شوید.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

قیمت فنس

پکیج ویدئویی آموزشی قراردادهای EPC ( نشریه 5490

نمایندگی فروش تجهیزات آتش نشانی

آراد برندینگ

نظر سنجی انتخابات 1403

زنگوله

اخبار سلامت

دیزل ژنراتور

صیغه نامه برای هتل

پریفرم

سایت مدیر اکسپرت

خرید انواع هدایای تبلیغاتی خلاقانه

خرید دتکتور گاز از نماینده رسمی ایران

خرید صندل عمده

نحوه محاسبه اقساط

قیمت خرید تلویزیون زیر 5میلیون

صندلی آرایشگاه

زير نويس ساز

لمینت متحرک دندان

اهمیت استفاده از رپورتاژ

بهترین صرافی های ارزدیجیتال

New punjabi songs

سامانه خودنویس

آزمایشات طب کار بدو استخدام

مرجع خرید و فروش هماتیت

سازمان امور مالیاتی

مانیتور دنا

شیشه ماشین

تشک دو نفره

دکتر علی پرند

https://nipoto.com/ethereum

خرید تابلو برق

خرید رپورتاژ آگهی

مایکروسافت

  شیائومی 

 سامسونگ 

 گوشی 

 مارک  

اینتل 

 گواهینامه

  قرمز  گورمن

  تبلت  آیفون 

 طراحی

  لایکا  تایوان 

 یوتیوب  

دوربین

  اندروید  

تاشو  

چین

  گلکسی

  پیکسل 

 ساعت 

 ای‌بی 

 هوشمند 

 سطح  

جدید  

شرکت 

 معرفی  

تجاری

  طرح