تاریخ انتشار : پنجشنبه 24 شهریور 1401 - 13:18
94 بازدید
کد خبر : 202037

اخذ پاسپورت دومینیکا

اخذ پاسپورت دومینیکا

  مدارک لازم برای اخذ پاسپورت دومینیکا شرایط پاسپورت دومینیکا تغییر کرد و طی آن دولت دومینیکا در تاریخ ۱۸ آگوست ۲۰۲۲ برابر ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ شرایط برنامه سرمایه گذاری دومینیکا و اخذ پاسپورت را تغییر داد که طبق قانون جدید شرایط فرزند وابسته و هزینه های خرید ملک و دونیشین تغییر کرد. این تغییرات

 

مدارک لازم برای اخذ پاسپورت دومینیکا

شرایط پاسپورت دومینیکا تغییر کرد و طی آن دولت دومینیکا در تاریخ ۱۸ آگوست ۲۰۲۲ برابر ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ شرایط برنامه سرمایه گذاری دومینیکا و اخذ پاسپورت را تغییر داد که طبق قانون جدید شرایط فرزند وابسته و هزینه های خرید ملک و دونیشین تغییر کرد. این تغییرات از تاریخ ۱۵ سپتامبر ۲۰۲۲ برابر ۲۴شهریور اجرایی می شود.

 

تمام کسانیکه قبل از ۱۵سپتامبر اقدام کنند قوانین قبلی برای آن ها قابل انجام است و این تغییرات شامل آنها نمی شود. اگر شما هم به فکر مهاجرت به دومینیکا هستید، بدانید که سفارت دومینیکا در تهران شعبه ای ندارد لذا این مطلب آخرین تغییرات را در مورد پاسپورت دومینیکا، مدارک لازم برای اخذ پاسپورت دومینیکا و شرایط مهاجرت به دومینیکا برای شما بیان می کند.

 

مهاجرت به دومینیکا

 

شرایط مهاجرت به دومینیکا و دریافت کارت اقامت دومینیکا برای هر فرد متفاوت است و متقاضی به نسبت نوع روش می تواند به نتیجه مطلوب برسد. بهترین روش دارا بودن یک فرصت شغلی مناسب در دومینیکا است. دومینیکا شرایط خوبی در زمینه کشاورزی و توریسم با امکان صادرات به آمریکا دارد و دانشکده پزشکی معروفی دارد.

مهاجرت به دومینیکا از طریق تحصیل، مهاجرت به دومینیکا از طریق کار، اخذ شهروندی دومینیکا از طریق تولد و مهاجرت به دومینیکا از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک همگی می تواند روش مناسبی باشد که شما با مشورت با موسسه مهاجرتی گنجی بهترین نتیجه را خواهید گرفت.

 

قدرت پاسپورت دومینیکا

قدرت پاسپورت دومینیکا را می توان هم تراز با پاسپورت انگلستان دانست.رتبه این پاسپوت ۳۲ می باشد یعنی بالا تر از رتبه کشوری مثل ترکیه است. لیست کشور های مجاز با پاسپورت دومینیکا شامل ۱۴۵ کشور، از جمله کشور های حوضه شینگن و اتحادیه اروپا و … می باشد. شما با این پاسپورت می توانید به راحتی و بدون ویزا و فقط با خرید ۱ بلیت سفر کنید و حتی در کشور های مختف حساب بانکی داشته باشید.

 

لیست کشور های مجاز سفر با پاسپورت دومینیکا

از جمله مهم ترین این کشور ها:

انگلستان – آلمان – ایتالیا – اتریش – اسپانیا – آرژانتین – سوئد – سوئیس – بلژِک – یونان – چین – روسیه – کره جنوبی – مالزی – برزیل – هلند – شیلی – کلمبیا – مصر – ماداگاسکار – دانمارک و …

لازم به ذکر است که سال گذشته ظاهر فیزیکی پاسپورت های دومینیکا تغییر کرد و تعداد صفحات به ۵۰ صفحه افزایش یافت. برای دیدن دقیق عکس پاسپورت دومینیکا می توانید به وبسایت موسسه مهاجرتی گنجی مراجعه کنید.

پاسپورت دومینیکا برای ایرانیان

هزینه شهروندی در دومینیکا حداقل تا سال ۲۰۲۳ بدون تغییر باقی خواهد ماند اگر ملیت شما ایرانی است و می خواهید بدون ویزا به تمام کشورها سفر کنید و تجارت خود را با اروپا و آسیا گسترش دهید یا فرزند خود را در مدرسه ای در انگلیس یا آلمان یا … ثبت نام کنید، اخذ پاسپورت دومینیکا برای شما عالی خواهد بود. خوشبختانه نیازی به ارائه مدرک زبان، مدرک تحصیلی یا حضور در کشور دومینیکا نخواهید داشت و با پاسپورت ایرانی خود می توانید ملیت دوم دومینیکا و پاسپورت دومینیکا را مادام العمر داشته باشید.

 

شرایط فرزند وابسته پاسپورت دومینیکا

طبق قوانین جدید پاسپورت دومینیکا، فرزندان بالای ۱۸ تا ۳۰ سال علاوه براینکه به والدین باید وابستگی مالی داشته باشند باید در یک دانشگاه تایید شده زیر نظر وزارت علوم مشغول به تحصیل باشند. البته فرزند دختر که مجرد و زیر ۲۵ سال می باشد و از نظر مالی به والدین وابسته است نیاز به ارائه مدارک دانشگاهی ندارد.

فرزندان بالای ۱۸ سال که مشکل ذهنی داشته و به والدین وابسته هستند جزو پرونده پاسپورت دومینیکا قرار خواهند گرفت.

 

شرایط والدین در پاسپورت دومینیکا

شرایط والدین در پاسپورت دومینیکا تغییر کرد و طی آن متقاضی می تواند پدر و مادر خود و همسر را با سن ۶۵ سال در پرونده داشته باشد(قبلا تا ۵۵ سال بود). والدین متقاضی و همسر باید از نظر مالی به فرزند خود وابسته باشند.

اعتبار پاسپورت دومینیکا مادام العمر می باشد و متقاضی هر ده سال آن را تعویض می کند. 

 

شرایط برادر و خواهر در پاسپورت دومینیکا

شرایط برادر و خواهر در پاسپورت دومینیکا حذف شد و طبق آن نمی توان برادر و خواهر را در پرونده دومینیکا همراه داشت. طبق تجربه متقاضی این بخش بسیار کم بود.

عکس پاسپورت دومینیکا از سال گذشته تغییر کرد و از ۳۲ صفحه به ۵۵ صفحه افزایش پیدا نمود.

 

نحوه دریافت پاسپورت دومینیکا

شرایط خرید پاسپورت دومینیکا بسیار ساده است. هر خانواده می تواند تا ۶ نفر باشد و بیشتر از آن برای هر نفر ۲۵هزار دلار اضافه می گردد اگر فرد هفتم تا ۱۸ سال سن داشته باشد و اگر بیش از ۱۸ سال باشد ۵۰هزار دلار اضافه می گردد.

کشورهای بدون ویزا با پاسپورت دومینیکا شامل ۱۴۵ کشور می باشد که بدون ویزا می توانید از انها بازدید کنید و به صورت نامحدود طی ۳الی ۶ ماه حضور داشته باشید.

 

مدارک لازم برای اخذ پاسپورت دومینیکا

 

مدارک شغلی و شناسایی مانند شناسنامه، کارت ملی و سند ازدواج و سوپیشنه بسیار مهم است. دارا بودن سوپیشینه و تست پزشکی نیز باید ارائه گردد. اصولا مدرک خاص دیگری را نیاز ندارید. ولی مدارک لازم برای اخذ پاسپورت دومینیکا به نسبت هر فرد متاهل و مجرد متفاوت است که با مشاوره موسسه مهاجرتی گنجی از جزئیات آن مطلع خواهید شد.

 

پاسپورت دومینیکا خرید ملک

باید برای خرید ملک ۲۰۰هزار دلار بعلاوه موارد زیر پرداخت گردد:

۲۵۰۰۰دلار متقاضی اصلی

۳۵۰۰۰دلار متقاضی اصلی و ۳ وابسته

۵۰۰۰۰دلار متقاضی اصلی و ۵ وابسته

۲۵۰۰۰دلار هر فرد وابسته بیش از ۶ نفر

 

قیمت پاسپورت دومینیکا با دونیشن یا مبلغ بلاعوض دولتی

متقاضی اصلی باید یک مبلغ بلاعوض را پرداخت کند و هزینه های دولتی را پرداخت کند.

۱۰۰هزار دلار متقاضی اصلی

۱۵۰ هزار دلار متقاضی اصلی و همسر

۱۷۵هزار دلار متقاضی اصلی و سه فرد وابسته

۲۵۰۰۰دلار هر فرد وابسته زیر ۱۸ سال

۵۰۰۰۰دلار هر فرد وابسته بالای ۱۸ سال

 

آخرین تغییرات پاسپورت دومینیکا

اگر بعد از دریافت پاسپورت دومینیکا متقاضی صاحب فرزند شود، واجد شرایط اخذ تابعیت دومینیکا خواهد بود. از سوی دیگر اگر فرد دارای پاسپورت دومینیکا ازدواج کند، همسر وی نیز واجدشرایط دریافت پاسپورت و اخذ تابعیت دومینیکا خواهد شد.

 

پاسپورت دومینیکا بدون ویزا

تجربه سفر با پاسپورت دومینیکا برای همه لذت بخش خواهد بود زیرا مشکلی برای سفارت نخواهید داشت. سفر به کانادا با پاسپورت دومینیکا را نیز موسسه مهاجرتی گنجی به رایگان برای متقاضیان خود درخواست می دهد. ویزای مولتی آمریکا با پاسپورت دومینیکا را با درخواست B1 و B2 می توان دریافت کرد. درکل رتبه پاسپورت دومینیکا بسیار بالا و در پله ۳۲ ام رنکینگ جهانی است. پاسپورت دومنیکا دارای شرایط آسانی برای تمدید خواهد بود که شما هر ۱۰ سال آن را انجام خواهید داد.

 

موسسه مهاجرتی گنجی

دومینیکا در ایران سفارتخانه ندارد و تمامی کار های اخذ شهروندی دومینیکا و دریافت پاسپورت دومینیکا توسط نماینده آن یعنی موسسه مهاجرتی گنجی انجام میشود. همچنین برای اطلاع داشتن از شرایط مهاجرت به کانادا نیز می توانید با مشاوران موسسه گنجی در ارتباط باشید.

شماره تماس:۰۲۱۲۲۸۹۵۶۹۶ – ۰۲۱۲۲۸۹۵۶۹۷

 

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

تبلیغات متنی

دیزل ژنراتور

صیغه نامه برای هتل

قیمت فنس

پریفرم

سایت مدیر اکسپرت

خرید انواع هدایای تبلیغاتی خلاقانه

خرید دتکتور گاز از نماینده رسمی ایران

مبانی حقوق مهندسی

خرید صندل عمده

نحوه محاسبه اقساط

قیمت خرید تلویزیون ⭐️زیر 5میلیون⭐️

قیمت فنس

صندلی آرایشگاه

زير نويس ساز

لمینت متحرک دندان

جعبه سازی

اهمیت استفاده از رپورتاژ

بهترین صرافی های ارزدیجیتال

 

New punjabi songs

 

سامانه خودنویس

 

آزمایشات طب کار بدو استخدام

گن بعد از جراحی ژینکوماستی

آموزش خرید بیت کوین

مرجع خرید و فروش هماتیت

سازمان امور مالیاتی

 

بهترین فیلم های 2023

تقویت انتن موبایل

مانیتور دنا

شیشه ماشین

عرضه کننده سیم خاردار،فنس،ورق های شیروانی با قیمت عمده

خرید اکانت کلش

 

تشک دو نفره

 

 

دکتر علی پرند

 

 

 

 

 

 

https://nipoto.com/ethereum

 

 

 

 

شرکت کیمیا همرنگ

 

 

 

 

 

 

 

 

خرید تابلو برق

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اسرارالشفاء

 

 

 

 

 

 

 

 

 

خرید رپورتاژ آگهی

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح